Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hublar

Mary77

Öne çıkan mesajlar

reklam yapılmasına tamamda icq'ma gelen mary jannie sylvia ....................... şeklinde yapılan reklamları gördükten/okuduktan sonra reklamı yapılan konu/ürün hakkında bütün merakımı ve deneme isteğimi kaybediyorum.

birde ismi malum yeri bilenler zaten adreside bilirler. hani önce adres vermeden yazsaymışsınız sonra başka biri -balonu patladıktan sonra- neresiymiş orası deseymiş daha iyi olurmuş. bir noktada kurtarırmışsınız en azından :-p
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kandırıkçı bir arkadaşımız kendisi. Büyük ihtimalle kendisine ait olan bir yerin reklamını yapmaya çalışmış ama malesef pek başarılı olduğu söylenemez. :)[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında şöyle en kaliteli hubların olduğu bir liste hazırlasak be. Her dc kullanıcısı kullandığı sevdiği hubları yazssa sonra bir yiğit pati çıkıp bunları düzenlese ne güzel olur di mi...[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...