Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus-Trojan Protection-Cleaner Program

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

zone alarm ve avast var ama sadece paticik.com-gmail-hepsiburada.com'a girmeme rağmen her pcyi açışımda adaware 2 tane tracking cookie buluo nası kurtulurum toptan bunlardan..sanırım bi virüs var ve her pcyi açtıımda yaratıo bunları..en sağlam nedir yöntem format dışında :D[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dün o 2taneler 195 taneydi :) yani eline yeni klavye almış bi adam da deilim 10 yıldır kullanıorum mereti de şuan herhangi bi göçmede 40 tane yeni çektiim albüm gidicek ondan heycan yaptım :P[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe soulseekle yatıp kalkıorum kaç gündür :) son 2 albüm penth kardeşimizden tabi onu unutmuyoruz..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...