Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can sIkan uyarI

Zorba

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar yaklasik 4 saat kadar once oyunda iken asagidaki mesaji aldim. Inanmak bir tarafa dusunmesi bile beni delirtti. Aynen iletiyorum;

[Tell]liquid-FUSION: Hello Zalim, I am GM LF. We believe your account is in danger because your password has been discovered to not be secure. In order to not risk account loss. We advise you to change your password. To save you time you can e-mail your
[Tell]liquid-FUSION: New user name and password to [email protected]. Have a great day !!!

Not:Mesajin ardindan hemen mesaj sahibine cevap attim ama system online olmadigini soyledi.

Bu tur seyler tum benzer oyunlarda da soz konusu mudur?

*cani zaten sIkIlmIstIr, hepten kafasI atar*[signature][hline]Bosh degilim, bosh ta degilim, bosh tada degilim

YILDIRIM - AR Blaster - Hero of the City
Zalim - Lvl 24 - Peacebringer
Top - Rock - Lvl 8 - Earth Controller
Zorba - Warshade olmaktan vazgecti *dusunur*
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar neler düşünüyorlar hile hurda adına. Geçen gün sahip olduğum domainden gelir gibi mail geldi bana bu domaini yapan ekibiz biz, sizin mailler çok virüslü şu programı çekin kullanın gibisinden. Güleyimmi ağlayayımmı bilemedim. Adam ne bilsinki bu domain bana ait. Altına kocaman yazmış www.benimdomain.com team diye :) Bunlarda bole yapıp numara çalacaklar demekki. Abi uyardığın iyi oldu daha dikkat edelim bundan sonra...

Edit:Ayrıca abi sen bu elemanı gerçek GM llere şikayet etsene ilgilensin adamlar. Ayrıca mail adresine tüm iyi dileklerini ileten bir mesaj at. Türkçe küfür hatırlamıyorsan yardım ederiz :D
[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!

[Bu mesaj KapIKulu tarafından 27 Ocak 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok abicim, adam allahın belasu peach'in teki...
Hiçbirşeyini maillemiyorsun
ha kıllandıysan gir siteye adam gibi değiştir, ama asla ve asla ne şifrni ne birşeyini kimseye mailleme
Adam eğer GM olsa sana asla o şekilde tell gelmez, merak etmei. Ya mail gelir, ya da in game system message olarak geliyor ki onu da hiçbir player'ın göndermesi mümkün değil.
Belli ki ele avuca sığmaz bir ahlaksızlık söz konusu, sakın uyma, canını da sıkma.[signature][hline]To5uN, Level 16 Elec/Elec Blaster
Pagan Poetry, Level 15 Claws/Regen Scrapper
(sildim diğerlerini, yeter 2 char...)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...