Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter nedir?(Yenirmi?)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

şahsi kanaatimde melee olarak en uzun süre savaşabilen okçu sınıfı. bunun yanında (sadece başıma gelen olaylara dayalı bir yorumdur, teknik bir bulguya filan bağlı değildir) dmg'i çok yüksek olmamasına rağmen accuracy olarak gayet iyidir. 42+13 shield + Mastery of Blocking 2 ye rağmen, 3 attıklarından 2sini tutturuyorlardı. (alb scoutlarıyla yaptığım duellerde afk olabilecek kadar rahatken, rangerleri kategoriye koymuyorum, bilmiyorum sevemedim kendilerini). yanlarında avatarları, ellerinde spear'larıyla melee olarak iyi mücadele var, ama 1-2 atışta adam öldürebileceklerini zannetmiyorum. crit olarak max 450 vurduklarını gördüm plate'e.

pek bi işe yarayacağını düşünmüyorum ama genede paylaşayım dedim :)[hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mina, 07 June 2003 23:30 tarihinde demiş ki:
Obscurd ben Zana ... 723 yedim allahın zibidi koboldundan......krizlere girdim..[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P

Goobi ise ölmen daha iyi olmus. adam biri tarafından öldürülünce yemiyo içmiyo seni tekrar bulmaya adıyo hayatını. lvl 39ken Burond'la dou kestiydik kendisini, aylarca peşimi bırakmamıştı odinsde :) ama hala ısrarlıyım, 2h olmama rağmen, ezerim gibime geliyo kendilerini, kimbilir?[hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laurefin, 08 June 2003 11:26 tarihinde demiş ki:
gel işte abi yaw böle lvllarımızı yarıştırırız (rekabet ortamında hızlanır lvllanma)[hline]feel nature's wrath...

Rofl![hline] Amy Lee (Evascence) yönetir, sahiplenir.
Avril Lavigne emer...
Laurefin'e saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

exc/mıd de ıkı tane saglam hunter var.. bırı hatts (outlaw;ın sevgılı okcusu :P ) oburu fatbelly (anlamadım gıttı uber)
bu fatbelly, ırena adlı uber clerıcımızı 3 ok vurusuyla ındırdı (ırena ustunde 42+14 shıeld ıle guardım vardı ve hıc guard atamadım... sonra terbıyesız arkadasım bana melee daldı ve acı bır sekılde 3 spear vurusuyla ben yattım.. :) hunter lara melee power verelım derken abarttılar! 300 450 dmg arası vuruyor spearları..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...