Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacker lara lanet olsn...

prozzak

Öne çıkan mesajlar

Ya mailim hacklendi kafayı yicem. Ark bana bi url linki attı bak resmini buldm netten die bende boş bi anıma geldi açtm hotmail şifremi istio bende yazdm anlamadm çünkü arkım böle aptallıkları wardır böle saçma sapan şeyler yollar die. Dünden beri giremiorm meğersem hacklenmiş o dosyayı hacker dier arklarıma yollamaya çalışmış filan. Ya nedir bu hacker ların istedikleri. Bunu bulsam naparm bilmiorm şuanki sinirimle
Sosyal ağlarda paylaş

kızma guzel kardesim. gercekten gulunucek sen aglıyosun diye herkesin aglamasina gerek yok. burda gelicek cevaplara katlanicaksin. o yuzden yani bi kere bence cahil bi insan o mailleri yutar ve verir şifresini. ama sen cahil biride deilsin. o zaman ne yapmak lazım gulmek!! gulecekler tabi. sende kızacaksın ama bu sekilde degil!![signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

kızma ya prozzak ben gulerken eskıden yaptıklarım geldı :)
ben onceden bu fake mail olayıyla 20 küsür kişinin mailini almıstım ama iyi niyetliyim galiba hiç bişey yapmamıstım
ve hala da bazılarının haberı yok aldıgımın[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

7 sene öncede irc den superonline a takılıodum hatırladıım kadarı ile. Birisi surda yetki vercem diip /concon falan yazdırmıstı pc kilitlenmisti falan güsel olmustu tırsmıstım ueh[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayh3m, 27 Ocak 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
7 sene öncede irc den superonline a takılıodum hatırladıım kadarı ile. Birisi surda yetki vercem diip /concon falan yazdırmıstı pc kilitlenmisti falan güsel olmustu tırsmıstım ueh

bende concon lu bir websayfasına yönlendirilmiştim.. Birde icq da 1 nolu icq ya sahip görününenler olurdu şifre falan isterlerdi onu yemedim ama :) .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...