Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hamster'ımdaki bir Problem

StRencher

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 4 5 aydır evde dişi bir hamster besliyorum. Yalnız dün garip bir olay oldu:
Her zamanki gibi kafesinden çıkarıp, çubuklarla sabitlenmiş topuna döndürmesi için yerleştirdikten sonra 5 dakikalığına odama geçtim. döndüğümde ise şok oldum çünkü Hamster'ımın bütün tüyleri diken diken olmuştu. Berserk modu'nda bana bakıyordu. O sırada oda soğuk olduğu için belki ısı sebebi ile gerçekleşmiştir diye kendime telkinde bulundum ama bu gün yanına gittiğimde yine aynı şey ile karşılaştım. Tam iki gündür tüyleri diken diken!
Tabii ki bir kirpi gibi sert değiller, yumuşacıklar fakat nedense gruplar halinde havaya dikilmişler.
Bir hastalık kaptı diye çok üzülüyorum. Acaba bu genetik ya da hormonel bir problem mi, yoksa gerçekten de hastalandı mı?
Eğer Beni aydınlatırsanız gerçekten sevinirim. Umarım kötü bir şey değildir :([signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hamsterlar hakkında fazla bilgim yok o yüzden birşey söylemek istemiyorum, yanlış bir bilgi olabilir.
herhangi bir veterine danışabilirsin bu konuda, hatta en iyisi bu olur..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 133)
Sosyal ağlarda paylaş

benimde bi tane hamsterim war cok minik bembeyas seker bisi.. teddy deniliodu sanirim bunlara .. seninkinin cinsi tam olarak ne? üzülme ama onlarin ömürleri zaten cok kisa =([signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

vanille, beyaz üzerine pembe-sarı lekeli. cinsini tam olarak bilemiyorum şirin olduktan sonra cinsi önemli değil.
Ömürleri kısa evet biliyorum o da ayrıca bir üzüntü kaynağı oluyor benim için. bir gün kafesine baktığımda cansız bedenini görmeyi hiç istemiyorum :([signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

benim aslinda iki tane hamsterim wardi birisi disi birisi erkekti.. disi olan erkegine saldirip öldürdü..cok kötüydü yaa.. onun minicik bedenini kafeste görünce kötü oldum baya. veteriner hamiledir kesin bebegini korumak icin yapmistir dedi kac ay gecti hicbisi yok haywanda hala dourmadi =) ilginc hayvanlar yani baya,ciddi bisey olcagini sanmiyorum ama ü$ümüstür belki sadece =)[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

sorma, menapozdaydi sanirim =) kafesi parmagimi soktugum zaman isirioo hatta birakmio 2dk hehe sallayinca anca düsüo yerine =)[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

hehe geyik yapmasini cok ii bilirdim ama konunun icine etmek istemiorum =) herneyse güseldir hamsterlar =p[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi arkadasim vardi ayni kafeste kucuck kafeste 4 tane hamster besliyodu. e hepsi oldu dogal olarak.

bide bisey sorucam. dark wing duck eskiden cizgi film adiydi dimi :) vampir duck ben kucukken ruyalarima giriodu o heyven :)[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ömürlerimi şey :-p
hmm ömürleri uzun olmayabilir. böyle bilelim. belki onlara göre uzun fakat bizim için olmayabilir. o yüzden ricasını kırmayayım strencher'in söylemeyeyim..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 137)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...