Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online hakkında

LooK_BacK

Öne çıkan mesajlar

said:
kIzIn1i, 27 Ocak 2005 13:12 tarihinde demiş ki:
arkadaslar konunuzla alakası yok ama su an oyuna girebilen varmı?

Yeni yama ile kohack'in önüne geçildi, bu nedenle yamayı yüklemeyen veya eski client kullananlar giremiyor. Autolauncher'ı çalıştırmayı denerseniz upgrade yapıp girecektir.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Glacier
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 34
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LooK_BacK, 27 Ocak 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
ya bana kızacaksınız ama bu forumda okuduklarım beni cok güldürdü 45 oldum diye sevinenler falan bence siz bu oyunu bırakın tabe noob arkadaşlara diyorum >> ayrıca madem bi forum açtınız modaratörünüde salam biri seçin konuyu anlatan adam konuyu bilmiyoki anlatsın FRP_MAster lafım sana kızma ama bilmiyosun oyunu--- neyse belki kitlerler bu mesajımı ama bu oyuna zamanı olan arkadaşlar başlasın 1 saat cafe köşesinde oynamakla bu oyunda bi yerlere gelinmez madem o oynadığın char sensen onun ilgilye ihtiyacı var kasmassan bişe olamassın 1 senedir bu oyunu oyunuyorum ADONİS 62 master rouge - Diez 58 warior( satılık bu arada ) 55 assasin - Xıgenonda 57 assasin (ama kral:) + 58 wariorum var ben bunları gecemi gündüzümü vererek yaptım knight online da hiç bi türke güvenmeyin öncelikle aslında kimseye güvenmeyin sizi ilk kazıklıcak olan türkdür biri size hangi ülkdensin diye soruyosa bilinki o türkdür ( bu test edildi onaylandı) oyunda hack kullanmak serbest tabe ben hack kullanıyorum diye bas bas bağırmassanız 2 ci olarakda macro macro bilmeyenler için aouto atacker ben ev kullanıcıları için tavsiye ediyorum salam bi bölge bulursanız( direwolflar olabilir ) orada macroyu açıp rahatca uyuyabilirsiniz tabe mana ok ve hacki açmanız lazım ... bölece saatlerce uykusuz kalmanız gerekmez knight online da salam bi türk clanı konusuna gelince herhalde ilk pelerin giyen clan SULTANS clanı oldu ama onlarında coğu bildiğim kadarı ile yabancı ( yok demeyin var ) ama helal olsun benim yapmak istediğimi Cesar başardı tebrik ederim beni tanıyanlarınız varsa ki mutlaka vardır ben artık bu oyunu bıraktım türklerin olmadığı bi oyun bulmaya çalışıyorum hala ama bulabilceğime inanmıyorum oyundan nefret ettim bu yüzden neyse ya bu ne diyo ya diyenleriniz vardır şimdi siz şu anda bu oyunun kralının yazısını okuyorsunuz :) neyse (abartıkmı acaba yok janım ) bol şanslar mersinden oynayanlar varsa benle mutlaka irtbata gecsin

sırasıyla
1. oyunda değil 45 olmak lvl 5 olduğu icin bile insan sevinebilir. bunda sasıracak ayıplanacak bisey yok
2.moderatör seçme olayına gelince moderatörler konunun uzmanı olması gerekir diye bisey yok. sadece forum kurallarına uyulup uyulmadığını elden geldiğince denetler.elden geldiğince diyorum çünkü profesyonel hizmet veren ticari bi forum sitesi değil burası (frp_master hakkında benimde sikayetlerim var o ayrı forumla daha fazla ilgilenmesi gerekir mesala :)) ) moderatörleri biz secmiyoz birazcık çevrene dikkat etsen hiç bi forumda forum üyelerinin bu yetikisi olmadığın belki anlardın
3.iyi aferim bi senede 57 assasin yapmıssın ve kral: olmus. lvl 40 olduğu icin sevinen adama sen noob de 57 oldum diye kral san kendini :))) guzel mantık peki hangi levelden itibaren bizde seviniyoz bide hangi levelden sonra kral oluyoz merak ettim ??
4.hack kullanmak serbest bağırmassanız :) banlananlar eminim lvl 60 charları ile bağırmıstır :))
5.bide makroya bırakırken makroyu acın diyo :) guzel bak makroya bırakırken bunu unutmamak lazım :Pp
6.sultans iyi bi clan olabilir ama elamanlarının çoğu yaramaz adam. kufurbazlar. neyse. Senin yapmak istediğini cesar yapmıs ya . vaybe sen ki koskoca kralsın beceremiyon isi adam geliyor senin yapamadığını yapıyor :))))
7.siz su an kralın yazısını okuyorsunuz en çok buna güldüm :P

not olarak 8: yukardaki msjlarda da yazıldığı gibi her milletin iyi ve kötü yada yetiskin yada genc insanları vardır 10 tane insanın sana yaptığı iyiliği unutur fakat bir kisinin yaptığı kotuluğu hatırlarsın senin gibi insanlar yüzünden ülkemizin sürekli kötü reklamı yapılıyor. Bazıları milliyetciliği abartarak bazılarıda senin gibi ülkemize bok atarak biyerlere gelmiye calısıyor. senin gibi ülkemize bok atıp kendini avrupalı zihniyet olarak tanıtmaya basaranlar kendilerinin bu sayede bi yere yamanabileceğini düsünüyor ama yanılıyor.[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

Geceni gündüzüne katarak level 57 charlar yaptıysan sadece gülerim :D
Ben gecemi gündüzüme katmadan level 63 char yapıyorum, yinede kimsenin haberi yok.
Şunumu dememizi istiyorsun :
"Ağbiiii büyüksün, getir elini öpcez" :lol:
Bu başlığa yazı yazmaya bile değmezdi ya, okuyunca eğlendim neşem yerine geldi ondan yazayım dedim :D

Dibine Not : Bu forumdaki herkes benim kardeşim ve abimdir. Hiç birine laf söyletmem. Bu yüzden burada kimsenin kimseyi küçümsemesinede izin vermem. Tükürüğümüzle boğarız senin charlarını delirtme... :lol:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daedric, 27 Ocak 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
Kimsenin hayıflanmasına lüzum yok, buzkirpisi doğruyu söylüyor. Ban listesine bir bakın büyük bir bölümü Türk'lerden oluşuyor -ki birde ingilizce nickleri anlayamıyoruz kim bilir kaç tane daha var.

Oyuna yeni başladığım zamanlarda benden 50k'ya +6 dex küpe almaya çalışanda bir Türk'tü, birbirimize kazık atmayı çok seviyoruz nedense.

Kohack kaldırılıyor ve peşinden "elveda kohack" gibi bir başlık açılıyor, bunun savunması olamaz ve olmamalı. Buraya yeni üye olduğumda kohack ve macro ile ilgili serzenişlerimi bir konuda belirtmiştim, orada atıp tutan birçok kişi diğer konu başlıklarında mail yardımıyla kohack yollayacağını yazıyordu.

Adam gibi oynayanlara lafım yok, zaten onlar kendini belli ediyor bir şekilde.

Kohack'e neden karşısın arkadaşım? Uydudan mı bağlanıyorsun sen internete?
Tamam bi kere adaletsiz yanları var. Ancak eğer kohack yokken loot yapamıyorsan ne yapacaksın? Hızlı loottan bahsetmiyorum. HİÇ LOOT yapamamaktan bahsediyorum.
Öldürdüğüm yaratığın kasasına tıklıyorum. Lag'ın geçmesini bekliyorum. Oyun kendine geldiğinde ortada artık bir kasa olmuyor.

Madem o kadar karşısın bir dene bakalım oyunda hiç loot yapmadan biryerlere gelebilecek misin...

Look_Back'in yazdıklarına gelince. Durduk yerde kimseye laf sokmak, üzmek gibi bir niyetim yok. Ancak oturup sabahlara kadar kasıp, lagdan, disconnect olmaktan ve benzeri sorunlardan 45. level'a geldiğinde sevinen insanların küçük görülmesi sinirime dokunuyor. Hele utanmadan birde makroya bırakıp yattım demesi yok mu...

İnsanlar forum ortamında öncelikle lafını bilip konuşmalı. Kimsenin kimseyi üzmeye de hakkı yok. Eğer böyle terbiyesizin biri çıkıp 2 satır yazarsa bende 2000 satırla ezerim onu. Gösterilen tepkiler gayet yerinde ve haklı. Zaten yazan kişi eğer AŞAĞILAMA, MEGALOMANLIK ve KÖTÜ NİYETLE yazmış olmasaydı bu kadar lafa kalmaz yanlış anlaşılmış diye düzeltip özürünü dilerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca arkadaşın char'ın özellikleri altına not düştüğü yeterince SAYGI'yı kim gösteriyor ona? Beğenmediği Türkler mi? Sanmıyorum. Yabancıların gösterdiği saygı ise sanırım 20sn geç ulaşır ona.

Olay milliyetçilik değil. Kimse'nin Türkler kötü, Almanlar adi, Fransızlar şerefsiz demeye hakkı yok. Ne olursa olsun insan insana benzemez.
Banlananların çoğu türkmüş... olabilir. Bizde'de alman'ın, ingilizin imkanları olsa bizde kohack'e bilmemneye baş vurmayız.
Sosyal ağlarda paylaş

KOHack konusu ayrı bir konu aslında özel de diyebilirim....

telekom un 2 haftadır yapamadığı bağlantı probleminden dolayı kimse xp kasamaz oldu mecburen abssyde para kasıyolar bunun içinde KOHack büyük kolaylık vede zaman kazanılması demek kullanmasak kime yararı var kullanırsak kime zararı var sadece kasaları otomatik topluyo ayrıca herkeste kullanıyo oyunculara extra güç veya HP de vermdeiğine göre sakıncası ne ben anlamadım....

KOHack in olması o 25 mil. luk silahların chitin shellerin satılmasınıda sağlıyo bi nevi herkes menun oluyor....
yoksa 25 milyon için 3 ay kasmak lazım buda iyi bir karakter için 1 yıl para kasmak demek sırf para kasmak için mi oynuyoz bu oyunu ne zaman colony zone da sağlam bir karakterle savaşacaz hesabını sen yap....KOHack e fazla yüklenmenizi anlamadım kısacası.... ahada nokta[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

noktadan sonra buyuk harfle,
Kohack hide ve stealth olanları görmeni saglar,kendi kendine swift atar,dahası hp 10 kalsada town yapar.Bunun anlamı nedir,
assasian iş yapamaz,daha yaklasamadan mageler indirir asagı,herkes kendine swift atar,sana 10 kisi dalsada 1hpn kalınca townlarsın.
kohack legalmi degilmi konusuna dönüsmesin abi zaten cok tartısıldı o,legal degil ama herkes kullandıkca kullanılacak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedemptioN, 27 Ocak 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
said:
daedric, 27 Ocak 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
Kimsenin hayıflanmasına lüzum yok, buzkirpisi doğruyu söylüyor. Ban listesine bir bakın büyük bir bölümü Türk'lerden oluşuyor -ki birde ingilizce nickleri anlayamıyoruz kim bilir kaç tane daha var.

Oyuna yeni başladığım zamanlarda benden 50k'ya +6 dex küpe almaya çalışanda bir Türk'tü, birbirimize kazık atmayı çok seviyoruz nedense.

Kohack kaldırılıyor ve peşinden "elveda kohack" gibi bir başlık açılıyor, bunun savunması olamaz ve olmamalı. Buraya yeni üye olduğumda kohack ve macro ile ilgili serzenişlerimi bir konuda belirtmiştim, orada atıp tutan birçok kişi diğer konu başlıklarında mail yardımıyla kohack yollayacağını yazıyordu.

Adam gibi oynayanlara lafım yok, zaten onlar kendini belli ediyor bir şekilde.

Kohack'e neden karşısın arkadaşım? Uydudan mı bağlanıyorsun sen internete?
Tamam bi kere adaletsiz yanları var. Ancak eğer kohack yokken loot yapamıyorsan ne yapacaksın? Hızlı loottan bahsetmiyorum. HİÇ LOOT yapamamaktan bahsediyorum.
Öldürdüğüm yaratığın kasasına tıklıyorum. Lag'ın geçmesini bekliyorum. Oyun kendine geldiğinde ortada artık bir kasa olmuyor.

Madem o kadar karşısın bir dene bakalım oyunda hiç loot yapmadan biryerlere gelebilecek misin...

Loot'a neden mi karşıyım ? Çünkü ben kullanmıyorum ve kimsenin kullanmasını istemiyorum, çünkü yasak. Neden kullanmıyorum ? Yazımda da belirttim, lag olayları olmadan önce yani medturk kablosu kopmadan önce 256k adsl ile gayet güzel topluyordum chest'leri. Toplayamayan varsa(lag'den önce, ve lag geçerse geçtikten sonra) ya bağlantısını kontrol ettirmelidir veya hack kullanmak, işin kolayına kaçmak için bahane uyduruyor demektir.

Autoloot'a karşı olmamın bir diğer nedeniyse abyss'teki olaydır. Ben 1 saat kasıp 7-8 gem topluyorsam alnımın teriyle loot çalıştıran bir kişi bunun 2-3 katını çıkarıyor çünkü kasa açma, içinden eşya seçip alma derdi yok. Yaratığı öldürüp direk olarak yeni hedefe doğru yöneliyor ve inanılmaz bir fark çıkıyor ortaya sonuca bakınca.

Ayrıca oyunda loot olmadan bir yere gelip gelememe konusu var ki gülmeme neden oldu :) Eğer ki bir oyunu gerçekten rekabet için oynuyorsam -kendim için söylüyorum- hilesizde bir yere gelebilecek yeteneğe sahibim. Bunu beni tanıyanlar Diablo(Europe Realm)'dan, tanımayanlar ise teşrif ederlerse WoW ile görebilirler.

Sonuç olarak isteyen istediğini aldı zaten hack ile, 2 gün sonra yeni bir tane çıkar lag'in arkasına sığınıp tekrar kullanırsınız. Sırtınıza pelerin geçirip iyi oyuncu olmaktan bahsedersiniz sonra, ona yanarım.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Sosyal ağlarda paylaş

adam Pazar alalına 150 mil yon dan pazarlıga baslarım lvl 57 Asasian dio Benim ark XIG de lvl 62 mage RAPSTAR adı Punisherin Sahibi charı sana 85 milyona satam dedi lvl 62 elinde Elixir var +7 dedimki olmaz cok pahalı ok dogrudur dedi sen daha master olamıs asasiana 150 istion ne adamsın git başkasını kazıkla[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Lag olmasa dert değil kutuları toplaması ama 25 mil. gibi bir parayı toplayıp bir eşyaya vermek çok acı olur....Toplamakta başka dert....

Bu bağlantı olayı boyunca KOhack olduğu için herkes memnundur yalana sığınmak olmaz abssyde loot u kullanmayanı görmedim desm yeridir 10 kişiden 9 unda mevcut bu KOhack...

Ayrıca 1 HP kalınca KOHack le town yapamıyorsun kanın %50 olması gerekli yoksa Town yapma gibi bir şansın yok (F12 ile)

Diabloya gelince biz de az dirsek çürütmedik bakma netten oynamadık sadece. Ondan tanımazlar şahsımı arkadaşla LAN dan multi yapmakla yetindik....

Lag olayı düzelsin ne diye kullanayım giderim XP kasarım para ile uğraşmam zati....XP kasmayıda özledim bi düzelsede adam kessem biraz...[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YoY, 27 Ocak 2005 16:44 tarihinde demiş ki:
Bu arada pazarda tezgah acıp iron bow"u 10 milyona bana satan iyilik perisi buraya takılıosa ona bow unu geri verebilirim..

100 milyon yazcaına 10 milyon yazmıs..:D

:)bendimmm :D[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 27 Ocak 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
said:
Bu arada pazarda tezgah acıp iron bow"u 10 milyona bana satan iyilik perisi buraya takılıosa ona bow unu geri verebilirim..

:)bendimmm :D

iron bow 100m mu :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:

İşte BUDUR!!! helallerimi sunarımmm :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 45 oldum len 45 oldum :)
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 27 Ocak 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
said:

İşte BUDUR!!! helallerimi sunarımmm :D

ehehe xigenondaysan sat 80m'a falan bölüştür otlanak :-P
(şu sıralar bow krizine girdimde :-P)[signature][hline]Firestorm the Mage
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Tıklayın
Sosyal ağlarda paylaş

Daedric,
bu yazdıklarım sana karşı bir saldırı değildi yanlış anlama. Daha fazla uzatmak istemiyorum ancak dikkatini şu yöne çekeceğim.

Ben oyuna başlayalı 1 hafta oldu. 36. level rogue'um. Şimdi senin gibi düşünsem. 1. leveldan başladım. 20sn lere ulaşan lag var. Serverda kohack kullanmayan kalmamış. Artık item fiyatları 60-70m lere ulaşmış. Ben oturup yaratıklardan çıkan 200-300gp 'i tek tek toplayarak biyerlere gelicem ha?
Hemde her öldürdüğüm 3 yaratıktan yanlızca birini lootlayabiliyorken... Mantıklı mı bu şimdi?

Kohack olmaması demek yeni başlayanların bu oyunda ezilmesi demek. İşkence demek... Lag düzelecek. Kohacksiz 2-3 ay geçecek ki item fiyatları normale dönsün. Ondan sonra başlayalım oyuna istersen ne dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

Okadar da olsun Ama Areste Bence asasianlar Daha Fazla Vuruyor 300 defencem vardı lvl 60 asasian geldi pelerinli Debuffer ile geziordum Adam Daldı bana 895 580 360 vurdu ben buff unu sildim Malice caktım Town Cekti istese keserdi ama kactı :) ama bu kadar az vurmasını anlayamadım[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedemptioN, 27 Ocak 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
Daedric,
bu yazdıklarım sana karşı bir saldırı değildi yanlış anlama. Daha fazla uzatmak istemiyorum ancak dikkatini şu yöne çekeceğim.

Ben oyuna başlayalı 1 hafta oldu. 36. level rogue'um. Şimdi senin gibi düşünsem. 1. leveldan başladım. 20sn lere ulaşan lag var. Serverda kohack kullanmayan kalmamış. Artık item fiyatları 60-70m lere ulaşmış. Ben oturup yaratıklardan çıkan 200-300gp 'i tek tek toplayarak biyerlere gelicem ha?
Hemde her öldürdüğüm 3 yaratıktan yanlızca birini lootlayabiliyorken... Mantıklı mı bu şimdi?

Kohack olmaması demek yeni başlayanların bu oyunda ezilmesi demek. İşkence demek... Lag düzelecek. Kohacksiz 2-3 ay geçecek ki item fiyatları normale dönsün. Ondan sonra başlayalım oyuna istersen ne dersin?

Bende haddimi biliyorum zaten, sadece karşıyım kullanımına o kadar. Yoksa kullanmak kişinin insiyatifine kalmış. Oyuncu o tehlikeyi göze alabiliyorsa kullanır fakat birgün oyuna giremediğinde bütün emeklerin bir anda yok olması çok kötü olur.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Sosyal ağlarda paylaş

Walla adamın hak verdiğim yanları var...
Tavrını koymayıp gevşek davranırssan herkes seni kandırmaya çalışyor kendim yapmadım değil...
Bunun sebebi yabancı uyruklu bi oyun karmaşa var oyunda adam düşünüyor ben bunu kandırırım hiçbişey olmaz kara geçerim yabancılarla takılırım. Bu türk bana yardım etmeli ben kurnazım, oyunda bunu sonuna kadar kullanırım falan bi sürü düşünce var örnek de vericem ama kurnazlığı hiç sevmem
kurnazlık güzel bişeydir takdir ederim ama sevmem kendime yapılmasına deli olurum tiksinirim öyle bişey yani
Ve yurdum kurnazı kadar başka bi insan da tanımadım ben
Server türklerin olsaydı sağlam adam kendini belli eder her zaman güvenilir bi adam çıkardı ortaya allah aşkına sadece nickini tanıyıpta oyunda yüklü miktar borç verdiğiniz biri var mı
Halbuki diğer bir çok MMORPG de bu gibi olaylar oluyor ve güvenilir insan geliyor veriyor parayı kurnaz insan da dağıtıyor parayı kendine harcıyor adamıda birdaha görmüyor düşününkü lvl30
Ben lvl1 n00b ken kendime chitin hediye edildiğini gördüm.(o sıralar chitin nedir bilmiyoruz ve ilk chitine de ben sahip oluyorum düşünün değerini artık)oysaki arkasından bi kurnazlık düşünmüyorum aksine ben nasılı bi büyüklük yapsam diye düşünüyorum ve her seferinde hediyeyi büyütüyorum misal imzamdaki lupus staff onu vermeyi düşünüyodum.(daha önce crysatl goblin robe ondan önce elemental staff +6)
Fakat gel gör ki bunu tanımadığın birisine yap imkansız
neyse örneklere devam edeyim isim de vermeyeyim
Benim oyundaki bir zevkimde inn hostess idi ben zevk olsund iye inn hostesin yani kasamın başında çok çok zaman geçirdim
Benim zevkim koleksiyon yapmak kasayı düzenli tertipli yapmak bir sisteme dahil etmek (armorlar silahlar n00b eşyaları 45 üstü eşyaları tüm quest itemlar falan filan)Bu şekilde yardım ettiğim insanları hatırlamıyorum yoldan çevirip baştan sona giydirdiğim adamlar var tanımıyorum kendilerini.. yaptığım yardımın arkasından da bişey beklemiyorum ama benim zevkim koleksiyonu büyütmek şimdi iyi dinneyin
Oyuna n00b ama kurnaz bir türkle tanıştık(selam sabah nerdensin burdan şurdan falan filan aynı partide olmalar derken)
adam beni ne zaman görse abi party abi partye al abi party kur ben eyvalla tamam hoca yaparız bişiler hep idare oldum
Dedim ya koleksiyon hastasıyım dts kafalarında topluyorum partideyiz birisine çıktımı istiyorum bi baktım bu eleman benden önce istemiş almış naapıcaksın diyorum hiiç diyo bana lazım versene diyorum banada lazım diyo 150k ya satılıyor bunlar diyo sendekini de bana ver diyo bana lazım halbuki tek amacı madem türküm kurnazım ben party de çıkan bu eşyaları isterim adamlarda verir satarım köşe olurum işine git dedim
Gelmiş en ufak tartışmada "Sön banö yannuş Yaptün" gibisinden zırvalamalar.
İşte örnek uyuz bir türk insanı
Ayrıca yabancı biri ile yada bi kızla tanıştığında anlatan değilmidir ki abi bu adamla kankayız hollandadan bu
Kızla muabbetim çok iyi, kankayız işte, ben buna böle böle dedim hasta oldu bana hep takılıoz
Bak bu ecnebi şeyden amarigadan ben tanıyorum partye alıyorum kamili hep
Diye muabbet açan türkler değilmidir sorarım size ?

Oyun konusunda milletçiliğin değeri bu kadar fazla olamaz olmamalı gereği yoktur yaparsın bi kıyak her zaman olmaz
tekrar ediyorum gereği yok abartılmadığı sürece bu konuya bağlamakda yanlış madem milletçisin git siyaset tartış oyun yahu bu oyun eğlenmek icin
ben böyle içimi daha çok dökerim çok şey yanlış anlaşılıyor
Benci bi sistemde düşünürseniz(ki insanlarımızın çoğu artık bu yönde kararlarını veriyorlar psikolojiye görede bi işe benci olarak girildiğinde mutlaka ki o işin zevk vermesi gibi)
Benci dediğim bencilliklede karıştırılmasın ikisi tamamen ayrı şeyler
Neyse diyorum kitab yazarım bu hayat zevk oyun konularında umarım haklı gördüğüm tarafları anlamışsınızdır
Respectly...[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...