Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online hakkında

LooK_BacK

Öne çıkan mesajlar

ya bana kızacaksınız ama bu forumda okuduklarım beni cok güldürdü 45 oldum diye sevinenler falan bence siz bu oyunu bırakın tabe noob arkadaşlara diyorum >> ayrıca madem bi forum açtınız modaratörünüde salam biri seçin konuyu anlatan adam konuyu bilmiyoki anlatsın FRP_MAster lafım sana kızma ama bilmiyosun oyunu--- neyse belki kitlerler bu mesajımı ama bu oyuna zamanı olan arkadaşlar başlasın 1 saat cafe köşesinde oynamakla bu oyunda bi yerlere gelinmez madem o oynadığın char sensen onun ilgilye ihtiyacı var kasmassan bişe olamassın 1 senedir bu oyunu oyunuyorum ADONİS 62 master rouge - Diez 58 warior( satılık bu arada ) 55 assasin - Xıgenonda 57 assasin (ama kral:) + 58 wariorum var ben bunları gecemi gündüzümü vererek yaptım knight online da hiç bi türke güvenmeyin öncelikle aslında kimseye güvenmeyin sizi ilk kazıklıcak olan türkdür biri size hangi ülkdensin diye soruyosa bilinki o türkdür ( bu test edildi onaylandı) oyunda hack kullanmak serbest tabe ben hack kullanıyorum diye bas bas bağırmassanız 2 ci olarakda macro macro bilmeyenler için aouto atacker ben ev kullanıcıları için tavsiye ediyorum salam bi bölge bulursanız( direwolflar olabilir ) orada macroyu açıp rahatca uyuyabilirsiniz tabe mana ok ve hacki açmanız lazım ... bölece saatlerce uykusuz kalmanız gerekmez knight online da salam bi türk clanı konusuna gelince herhalde ilk pelerin giyen clan SULTANS clanı oldu ama onlarında coğu bildiğim kadarı ile yabancı ( yok demeyin var ) ama helal olsun benim yapmak istediğimi Cesar başardı tebrik ederim beni tanıyanlarınız varsa ki mutlaka vardır ben artık bu oyunu bıraktım türklerin olmadığı bi oyun bulmaya çalışıyorum hala ama bulabilceğime inanmıyorum oyundan nefret ettim bu yüzden neyse ya bu ne diyo ya diyenleriniz vardır şimdi siz şu anda bu oyunun kralının yazısını okuyorsunuz :) neyse (abartıkmı acaba yok janım ) bol şanslar mersinden oynayanlar varsa benle mutlaka irtbata gecsin
Sosyal ağlarda paylaş

hey allahım yarabbim ya. ulan türkleri ne karıştırıyosun kardeşim olaya. onu yapan türktür bunu yapan türktür. oyun içinde dil bakımından en iyi anlaşabildiginiz kişiler türk olunca böyle şeylerin olması normaldir. gerçek hayat bünyesinde kolay para mantıgı geçtigi gibi oyun çerçevesindede böyle şeylerin geçmesi normaldir fakat bunları yapanların türk oldugunu iddaa etmek sadece sizin yetersiz dil bilginizden ve iletişim kuramamanızdan kaynaklanır. kolay yolu seçmek türk olmaktır diye bir mantık yok.

buzk bu arada neden savunmaya geçtin oda merak konusu? kimse senin adını kullanmadı

[Bu mesaj Hasanmezarci tarafından 27 Ocak 2005 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LooK_BacK, 27 Ocak 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
ya bana kızacaksınız ama bu forumda okuduklarım beni cok güldürdü 45 oldum diye sevinenler falan bence siz bu oyunu bırakın tabe noob arkadaşlara diyorum >> ayrıca madem bi forum açtınız modaratörünüde salam biri seçin konuyu anlatan adam konuyu bilmiyoki anlatsın FRP_MAster lafım sana kızma ama bilmiyosun oyunu--- neyse belki kitlerler bu mesajımı ama bu oyuna zamanı olan arkadaşlar başlasın 1 saat cafe köşesinde oynamakla bu oyunda bi yerlere gelinmez madem o oynadığın char sensen onun ilgilye ihtiyacı var kasmassan bişe olamassın 1 senedir bu oyunu oyunuyorum ADONİS 62 master rouge - Diez 58 warior( satılık bu arada ) 55 assasin - Xıgenonda 57 assasin (ama kral:) + 58 wariorum var ben bunları gecemi gündüzümü vererek yaptım knight online da hiç bi türke güvenmeyin öncelikle aslında kimseye güvenmeyin sizi ilk kazıklıcak olan türkdür biri size hangi ülkdensin diye soruyosa bilinki o türkdür ( bu test edildi onaylandı) oyunda hack kullanmak serbest tabe ben hack kullanıyorum diye bas bas bağırmassanız 2 ci olarakda macro macro bilmeyenler için aouto atacker ben ev kullanıcıları için tavsiye ediyorum salam bi bölge bulursanız( direwolflar olabilir ) orada macroyu açıp rahatca uyuyabilirsiniz tabe mana ok ve hacki açmanız lazım ... bölece saatlerce uykusuz kalmanız gerekmez knight online da salam bi türk clanı konusuna gelince herhalde ilk pelerin giyen clan SULTANS clanı oldu ama onlarında coğu bildiğim kadarı ile yabancı ( yok demeyin var ) ama helal olsun benim yapmak istediğimi Cesar başardı tebrik ederim beni tanıyanlarınız varsa ki mutlaka vardır ben artık bu oyunu bıraktım türklerin olmadığı bi oyun bulmaya çalışıyorum hala ama bulabilceğime inanmıyorum oyundan nefret ettim bu yüzden neyse ya bu ne diyo ya diyenleriniz vardır şimdi siz şu anda bu oyunun kralının yazısını okuyorsunuz :) neyse (abartıkmı acaba yok janım ) bol şanslar mersinden oynayanlar varsa benle mutlaka irtbata gecsin

yani okudum ve tekrar utandım
sen nasıl bir turksun vede bizim arkada$larımıza boyle diyebiliorsun utandım
bir insana vurulabilecek en kotu damgalardan biri "bu turk buna guvenmeyin" diye bir hakaret olmalıdır
turklere guvenmeyin ne demek ya ,o zaman sana sunu diyim
bu konuyuda turklere acıorsun bence git sen fransızlarla filan takıl biz seni madem acamıoruz madem sen kralsın madem bizden zarar gelicek fransız forumuna filan git
ayrıca bir insan kendinin reklamını bu kadar yapamaz bu kadar megaloman olamaz vede tanımadıgın insanlar hakkında yorum yapmamalısın
bu bir oyun istiyen herkez istedigi kadar oynayabiliri isterse 30 dakka oynar isterse 1 saat oynar sen kimsinki onlara noob diyebiliorsun sen cok mu kralsın ?
peki sana sorarlar lvl 50 bilmem kaç charın war nerelisin diye
sen ben turkum dicekken utanmıcaksmısn bu yazdıklarından sonra
herkez senin gibi düsünürse kim sana donup tekrar bakıcakki sen boyle bir yazı yzıorsun
son olarak ozetlemek gerekirse
"sana yazıklar olsun"[signature][hline]rage is the only freedom left me...
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 27 Ocak 2005 01:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet birader BEn sevindim 45 oldum diye. Ama eminim senin bu zıkkım oyundan aldığın taddan daha fazlasını alıyorum.. Oldukça seviyeli konuşmaya çalışıcam. Senin gibi karaktere sahip insanlar hayatları boyunca ahkam keserler. Arkadaşlar burası çok önemli. Bunun nedeni tamamen hazımsızlıktır. Bir laf vardır "ne oldum delisi" diye. Ne yazık ki bu arkadaşımızda ben buna rastladım

Oyunu bırakmamı istemişsin herhalde. Sen çık bi hava al gel be kardeşim. Daha önce de kullandım bu cümleyi, bu forum tek haneli IQ'lu insanlar için diil. Burada konuşmayı paylaşmayı bilen insanlar var.
Vay senin Char şöyleymiş, vay benim char'ın şusu yokmuş. Yok abicim burada öyle bişe... İnsanlar bu oyunu zevk için oynuyo. Anladığım kadarıyla sen bunu bi kişilik meselesi haline getirmişsin.

Sana tavsiyem, kendini toparlaman. Yazdıklarından dolayı küçük görüğün insanlar yine yazdıklarıyla seni bi böcek gibi ezebilirler.

Son olarak çok güzel işler başarmışsın Knight Online'da 1 seneni vermişsin. Tebrik ederim. Yarattığın farklı, "süper"
"kral" karakterler sende bi kişilik bozukluğuna yol açmış.

ha unutmadan!!! LAnet olsun ya, arkadaşlar level 46 oldum! Yarın kokteyl var hepiniz davetlisiniz.
LooK_BacK sen de misafirimsin...

Saygılarımla.

Ümit[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 45 oldum len 45 oldum :)
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LooK_BacK, 27 Ocak 2005 00:36 tarihinde demiş ki:

sana söylücek söz bulamıyorum daha önce senin kadar gereksiz bir arakdaş görmemiştim bu forumda benimde lvl 56 warior charım var.Ne dir bu bu forumda lvl 60+ olan insanlarda var amacın nedir anlamış değilim.Bu ne gereksizlik hem yazmışsın gecemi gündüzümü verdim hemde macro kullanıyorum hack kullanıyorum uyuyorum geceerli rahat rahat felan:hrr::hrr::hrr:[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe bak aklıma ne geldi, keşke bunun gibi adamları alıp termik santralde kontrol odasına koysalar, bütün sistemin düzenli çalışmasından sorumlu tutsalar :D

ne kadar eğlenceli olur seyretmesi, dadından yinmez valla.:D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Adamın yazısındaki çelişkileri gördükçe benim sinirim bozuldu beahh..

Hayır bi insan bi yalan söyler. Bunu 1 dakika içinde unutup nasıl başka bişi söyler ben onu anlamıyorum ki...

"gecemi gündüzümü hedede höödödöeödeöd"

akabinde

"ya arkadaşlar ya böyle macro kulanaın felan hedehegeögeödögeöheö " şeklinde akıl almaz bi yazı.

Ha bu arada Türkler hakkında söylediklerin ilginçti. E tabi, aile terbiyesi diyoruz biz buna. Ama her şekilde saygı duyarız. Di mi len Burial kişisi... :)[signature][hline]Nation: El MORAD

[Bu mesaj Murtaza tarafından 27 Ocak 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ula hep unutuyom yazıcaklarımı..

LooK_BacK bu kadar kral yazı yazdıktan sonra burası sana layık diil. Mümkünse sen şöyle sıcak diyarlara göç et. Forumda kalabalık yapma. E mi canım?

Mazallah n00blardan bi kaç kişi senin sinirine dokunucak postlar atarlar, süper ultra Kral characterlerinle Forumu basarsın falan. Olmaz. Yakışık almaz...

PS: Abicim oyunun kralıyım demiş di mi yukarıda? yanlış görmüyorum yani??

Ben hala gözlerime inanamıyorum da... :D E tabi çocukluk işte, daha ergenliğe girecek olgunlaşıcak. Sora olgun bi armut olacak :D:D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

VAr böyleleri. Herforumda her arkadaş çevresinde Her ortamda . Hep derim real de kendini kaıtlamayan tipler bunlar.. Hayatları Sanal olmuş....[signature][hline]
Server : Paticik
Race : Human
Class : Patlatıcı
Weapon: +8/105 Klavye
Patlatılan başlık sayısı : 10x

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xıegenonda Satılık lvl 57 % 67 char LooK_BacK dual shard +5 pirest pendant +9 dex küpe +7/12 pauldron + 6/10 dex full set
20 bin np ayrı yetten yeterince saygı ve karizma !!!
offer me ---> acılış 150 m

Ben oyundan pek anlamam, cidden yani geçmişim 1 ay bile değil fakat dual shard +5 demiş ve açılış 150m. Oyunu bilen biri için ilginç bir mesaj :P[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Glacier
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 33
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

Neden bu kadar kızdınız anlamadım:) bunlar kolay yapılacak seyler degil,kasmıs yapmıs,günde 15 saat ders calıssanız öss yi kazanırsınız,dogal olarak arkadasında psikolojisi biraz bozulmus.
Normal karsılayın bu kadar üstüne gitmeyin,(dedigi seylerin bazılarına katılıyorum hepsine degil,tam acıklayamamısım yanlıs olmasın).
Sosyal ağlarda paylaş

bır yere kadar haklı bır yerden sonra sapıtmıs arkadas
tamam 60 charın olur kı bızımde adonısde 61 charımız var ama orası ayrı burası ayrı suan 51 lerde surtuyoz 1 aydır felan fılan

ıkıncısı turkler konusunda bu senın ıcınde kalsın bızımde basımıza cok gelıyo kı bu durumlar nedense turk arkadaslarımızdan gelıyo

goblınde area para kasıyorum adam party al dıyo acıl para kasmam lazım ıtem alıcam kusra bakma dıyorum kufur edıyor
oysa ecnebıler party dıye bı kere soruyo ha clan dıyorz ha ozur para dıyoruz tarzanca adam thx dıyo gıdıyo

ha bazı o.ç lerde yok degıl ama bızım turkler bu ısde yas ıtıbarıyle bıraz kucuk sanırım o yzudende bu tur olaylar oluyor.genede ıcınde saklaman gerekırdı dıye dusunuyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

Neden abicim :)
1-ben degilim belirtmek istedim,ki atlıcak bi kac sazana engel olmak icin.
2-bazılarına katılıyorum bazılarına tabiki katılmıyorum,
fikrimi belirttim sizin gibi gayet normal degilmi? :)
Türkler konusundada,Türküz diye özeleştiri yapmıyacagız diye bir olay yok,boş milliyetçilik yapmayın sadece oyun bu.Türk serveri olsaydı ne yapacaktık? ki zaten Türk serveri gibi,agzına kadar Türk dolu.
E oyunda 1000tane Türk varsa tabiki iyiside kötüsüde olacaktır.
İyi kötü olayı degil,cocuk-büyük olayıda degil aslında.
Neyse arkadasın dedigi gibi konusulacak seyler degil bunlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin hayıflanmasına lüzum yok, buzkirpisi doğruyu söylüyor. Ban listesine bir bakın büyük bir bölümü Türk'lerden oluşuyor -ki birde ingilizce nickleri anlayamıyoruz kim bilir kaç tane daha var.

Oyuna yeni başladığım zamanlarda benden 50k'ya +6 dex küpe almaya çalışanda bir Türk'tü, birbirimize kazık atmayı çok seviyoruz nedense.

Kohack kaldırılıyor ve peşinden "elveda kohack" gibi bir başlık açılıyor, bunun savunması olamaz ve olmamalı. Buraya yeni üye olduğumda kohack ve macro ile ilgili serzenişlerimi bir konuda belirtmiştim, orada atıp tutan birçok kişi diğer konu başlıklarında mail yardımıyla kohack yollayacağını yazıyordu.

Adam gibi oynayanlara lafım yok, zaten onlar kendini belli ediyor bir şekilde.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Glacier
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 34
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...