Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet abilityleri.

Smulkin

Öne çıkan mesajlar

Tameleyebildiğin her hayvanı tamele. Çünkü onlardan tüm hayvanlarına öğretebileceğin şeyler öğreniyorsun. Sonradan son karar kıldığın haycanına bu özelliklerin hepsini öğretebiliyorsun.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar benim asil ogrenmek istedigim petlerden ability ogrenmek icin pete yakin durmak gerektigi falan soylenmisti bunlarin asil ayrintilari nelerdir.

bir de ozel bir soru hunter denemistim lvl 16 da herhangi bi ability im yoktu. normalmidir bu yani lvl20 den once ability ogrenip ogretilebiliyomudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ama ılk olarak hayvanla ilişkinin güzel olması lazım. Sürekli yeşil olsun hayvanın mutluluk simgesi.
İkinci olarak da ability öğrenebileceğin bir pet tamelemiş olman lazım[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvanın lvlına göre değişiklik arz ediyormu peki bu abilityler?
Ben çok hayvan tame ettim ama farklı birşey çıkmadı. Galiba olay familya ile alakalı kedigillerden birşey çıkmıyor mesala claw veya bi tane kucuk kedi figürü olanı kedigillerden öğrendim, yanlış hatırlamıyorsam bite'ı da ayudan :) Birde yengeçten bişey öğrendim ama hangisi hangisinden onu unuttum.
Birde hayanı tame eder etmez öğreniyormuyuz yoksa eğitmeye çalışıncamı öğreniyoruz onu anlıyamadım.Birde keşke hayvanın bildiği bütün abilityleri öğrenseydik süper olurdu lvl2o ayular knockdownhit yapıyo süper.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 26 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
Evet, ama ılk olarak hayvanla ilişkinin güzel olması lazım. Sürekli yeşil olsun hayvanın mutluluk simgesi.
İkinci olarak da ability öğrenebileceğin bir pet tamelemiş olman lazım

hayvanim surekli happy idi fakat hicbisi ogrenemedim bendemidir sorun yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

bazı tür hayvanlarda abilityler war mesela kurtlarda bite ayılarda claw kedilerde scare cinsi bişey wardı ama en önemli ability olan growl u pet trainerdan öğreniyorsunuz. tabi level 15ten ufak hayvanlarda ability yoktur heralde, ben rastlamadım. bi de mesela level 15 kurtta bite rank 1 ken level 30 wolfta rank 3 oluyor dikkat edelim sonra ağlamayalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...