Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundan zevk alamıyorum.

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Durumum iyi değil, artık ne KO dan ne de başka bir şeyden zevk alamıyorum. Sebebi son günlerde yaşanan lag sorunu değil, keşke lagdan dolayı olsaydıda oyundan zevk alamasaydım. O zaman en azından bazı şeyler daha iyi olurdu. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Pazar gecesinden bu yana da iyi değilim, telekom hakkında çok feci düşüncelerim bile vardı ama hepsini rafa kaldırdım. Sadece bir tek şey üzerine odaklandım. Birazcık olsun kendimi rahatlatmak içinde bu satırları yazdım. Pazar gecesinden beri ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Burdakileri de rahatsız ettiysem özür... Elimin altındaki ilk yere yazdım. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Oba iyice Güzin ablaya döndü burası. Babam oyundan zevk alamaman normal. Şuan bu forumda takılan daha doğrusu Türk olan herke$ KO'dan zevk almıyor aksini söyliyenin anlını karışlarım. Tek sebebi de Lag...
Eminim lag geçince sende rahat rahat oynayınca eski mutlulupuna kavuşacaksın.
Selametle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 25 Ocak 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
Durumum iyi değil, artık ne KO dan ne de başka bir şeyden zevk alamıyorum. Sebebi son günlerde yaşanan lag sorunu değil, keşke lagdan dolayı olsaydıda oyundan zevk alamasaydım. O zaman en azından bazı şeyler daha iyi olurdu. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Pazar gecesinden bu yana da iyi değilim, telekom hakkında çok feci düşüncelerim bile vardı ama hepsini rafa kaldırdım. Sadece bir tek şey üzerine odaklandım. Birazcık olsun kendimi rahatlatmak içinde bu satırları yazdım. Pazar gecesinden beri ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Burdakileri de rahatsız ettiysem özür... Elimin altındaki ilk yere yazdım. :(

Aynı Şeyleri bende Hissediyorum lag yüzünden oyundan bıktım icimi bole sıkıntı bastı Tatil de yapacaklarım Planlarım hepsi uctu gitti ne yapsam bilmiorum oyunu bırakacak durumdayim.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi bir üyemizin sorunu bizim sorunumuzdur bi ara bende o durumlardaydım bunalıma girdin büyük ihtimalle,arkadaş ilişkilerinden,ailevi problemlerden veya yüksek stresden olur genellikle kendini biraz rahatlatmaya çalış birkaç arkadaş bul dışarı çık sinemaya git , tek başına sahile git biraz yannız kal[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Yok okadarda deil bi oyun yüzünden intihar olmaz[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Pesmergenin Nickine hastayım laf yok :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...