Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cata classları tartışma topiği

Glatheros

Öne çıkan mesajlar

şimdi bir vampiir oynamaktayım rr3l1 oldu
duellere gittim geçen gün açıkçası yenemediğim class olmadı duelde ki hepsi rr5+

beni en çok zorlıyan class shield spec pally oldu daha sonra thane ve warrior geliyor ama kazandım duelleri bu classlara karşıda. kaybettiğimde oldu tabiiki

ayrıca karşımdakilerin buffsız olmasıda bir avantajdı benim için fakat geçen gün bir hero ile deneme yaptık full bufflı sonuç gene aynı vampiir yeniyor,

ayrıca bainshe oynamamış olsamda lancelot serverındaki quickiies isimli şahıs 2 haftada 1milyon küsür rp yaparak iyi bir class olduğunu kanıtladı.

warlockları herkes biliyor zaten güçlüler ama warlock öldürdüm vampiirle.

valkyrie ilede duel ettim gene kazandım fakat diğer tank classlara göre üstün attack procları ve büyüleri ile iyi bir support class ama çok overpowered değil.

heretic, şimdiye kadar doğru speclenmiş bir hereticle karşılaşmadım ama doğru spec gidilirse plate armor giymiş pallyden daha fazla armor factore ve leviathan style a sahip oluyor. doğru speclenip doğru oynanırsa aşırı güçlü olabiliceğine inanıyorum.

vampiirimin speci 41 VE 44 pierce 23 SM fazla kullanılan bir spec değil ama bufflarım üzerimdeyken bana vurmayı başarabilen biri olmadı daha. bir vampiire karşı en güçlü silahınız stun ne olursa olsun combat başında stun etmeye çalışın slam, stun büyüsü ne varsa artık. eğer stun dan önce size fumble atarsa geçmiş olsun purge veya charge varsa gene geçmiş olsun,iyi shield tankların vampiiri yenme ihtimali var.ayrıca vampiir çok lu düşmanlara karşıda zayıf bir class.genede şuan ki halimle (ip2 purge 1) rr3-4 arası 3 kişiyi rahat alabiliorum tabii classlara bakıyor.

sizde yeni classlarla olan deneyimlerinizi yazarsanız sevinirm. ayrıca ufak bir ricam olucak lütfen bunu sızlanma yakınma topicine çevirmeyelim, sadece yeni classlara karşı geliştirilebilecek stratejileri, zayıf ve güçlü yönlerini anlamak için açtım bu topici.[signature][hline]50 vampiir rr3l1

[Bu mesaj Glatheros tarafından 25 Ocak 2005 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi vampiirde değişken olay specde

benim specde %50 fumble %40 evade bir möiktar parry var

fumble ilk castimdir 2h ile fumble şansıda arttığı için slamden sonra 2h çeken mid missliyor genelde zaten purge var ona bile gerek kalmıyor sonra evade i çakıp end drain ediop dalga geçiorum genelde
ama karşındaki vamp SM specse warmode a geç bırak charı gene kesersin claw ve hottan başka bişi yok.[signature][hline]50 vampiir
Sosyal ağlarda paylaş

hottan başka bişey yok diosunda adamın hotuda 300 value lik bişey, daoc tarihindeki en aşmış hot. heala gittinde friara 67lık grp hot, shamana 141lık grp 132lik single, mentaliste 118lik single gelio. yani bunlar göz onüne alındıktan sora vampiirdeki hot bitiren olay olabilio.[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız o gün duel ettiğin valkyrie rr1 ve 1300 hp si var ustundeki itemlar mod drop :p Ben adam gibi valk gormedim henuz ortalikta. En yüksei rr3 oda rvr de gozukmuyor daha. Geri kalanlarında hiçbiri oynamayı bilmiyor açıkçası (lancelotta) Duzgun oynandiginda 3 4 inf yere seren valk lar duydum. Adam gibi giyinince 3k+ hp sahibi oluyolarmış. Gimp falan değiller açıkçası sadece millet warlock banshee ve vamp gibi owerpowered larla karşılaştırıyor. Halbuki valk gayet duzgun bi class. Warrior dan çok hit alıp thane den daha guzel spelleri var. Gayet dengeli "sıradan" bi class. Sadece RA lar çok b.ktan. Ichor vermişler.

Thane im olmasaydi bitane level lardım.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

acikcasi bir mid oyuncusu olarak warlocklarin vampirlerden cok daha overpower oldugunu ve gercekten bi warlock u soloda alabilcek yada alan classi henuz gormedim. warlocklarda 44hex 30wc specleniyor. aksini yapan warlock yok oyunda. chamberlar tepedeyken cesaret edip solo veya duo atak edenleri hayretle izliorum. olmeleri warlockun chamber tuslarina basmasi kadar oluyor. ha mesela sole bi durum var. minstrel stunlayip inf palarsa fln diceksiniz ama zaten o ikiliyi ancak iyi ralarla kesebilir her class. purge moc yada purge ip yoksa mincer inf yatmaz zaten. yatcak gibi olsalarda soslayip kaciolar. acikcasi simdiye kadar sorc u tek basina olduren (nf den sora) tek class. o yuzden warlock un biraz daha dengeli bi hal almasi lazim. bi de warlock un en buyuk sansi simdiye kadar butun template lerde atilda kalan matter resistlere vurmasi. ayrica lifetap dot ayni specten gelio olmasi baska bi avantaj .. oyundaki en uzun dot ve yuksek dmg dot warlock ta. vampir le dovdum dediin warlock ta ya chamberlar soloya gore deildi yada chamber yoktu . warlocktan sora soloda ikinci overpower vampir gelio. vampir casterlara karsi asiri zayif tamamiyla melee killer olarak ayarlanmis. bu yuzden soloda 2.sirada bana gore.bunun disinda valkyrieler gercekten hayal kirikligina ugratti beni desem yeridir. yani mid gibi melee realma daha iyi bisi vermeleri gerekir die dusnuodum. ama bekledigim gibi deil. bainshee ye karsi bi cok combat yasadim. diger casterlara nazaran cok daha hizli iniolar ama bos kalirsa dier casterlara gore cok daha hizli olduruolar bu bir gercek. bir bainshee acip template full buff alip tower keep yada kopru camp et daoctan baska bisi istemez insan o derece overpower o bolgelerde. merlinde simdiden rr6 rr7 bainsheler var. allah saklasin onlarin gazabindan :)[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - WTB Zephyr Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

mid igraine serverindemi ne, adamin biri warlock rr7 son haftada 1mil+ rp yapti, ebayde 500 dolardan gidiyodu, FH'da linki vardi kaldirdilar :)...[signature][hline]Daoc: LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen

[Bu mesaj Gilth tarafından 25 Ocak 2005 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

artik ben midin meelee hibin mage ağırlıklı olduna inanmıyorum, yani yeni gelen race ler we classlarla tüm realmları dengelediler, oyunun en güçlü tankı bence hero we hiberniada, en güçlü mage warlock midgardda falan. yani artık ne midin meeleesi kaldı nede hibim magici...[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asdasd, 25 Ocak 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
artik ben midin meelee hibin mage ağırlıklı olduna inanmıyorum, yani yeni gelen race ler we classlarla tüm realmları dengelediler, oyunun en güçlü tankı bence hero we hiberniada, en güçlü mage warlock midgardda falan. yani artık ne midin meeleesi kaldı nede hibim magici...
evet katılıyorum[signature][hline]Dünyanın kahrını çekip delireceğime , ben delireyim dünya benim kahrımı çeksin.

Öhöm bakınız
Bendeniz
Sosyal ağlarda paylaş

yok eminim yani kesiliyor daha bu gün kestim, hemde ambush filan deil,poca girmiştim içerde minstrel filan vardı kestim onnarı kapıda bekliorum adam girdi spellerini attı boşalttı hepsini, 2500 hit point var ne kadar dmg vurabilir ki yani warlock bana.[signature][hline]50 vampiir
Sosyal ağlarda paylaş

senin specinin VE olması seni hiçni mage karşısında güçlü duruma getirmez SM yada DEM olsan mageler karşısında biraz etkinliğin olur, karşılaştığın adamın buffsız olması büyük avantaj we specide yanlış olabilir, çünkü dotla 300 wuran bi chardan bahsediyoruz.[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben vampirin spec buffi alamadigini duymushtum bi yerden sadece base bufflanabilen bi class diye biliodum. Cunku vampir oldugundan statlari +20 mi neymish dogalindan...

Birde adam poca girdim mincer kestim diyo sonra warlocku kestim diyo demek ki adam zaten buffsizdi, poca girince kaybediyosun bufflari....
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirler ezelden buff lı oldukları için pek sorun olmuyor[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Gilth vampiirler sadece base af ve haste buff i alabiliolar onun disinda her lvl +3 str,con,dex ve +2quickness aliolar. yani full buffli gezio poc a girse bilmem nereye de girse... arkadasin olayi basit full buff li okuzu getirin buffsiz aslani gebertsin daocta oyle biliosunuz.[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Zephyri 15dk. yapan zihniyet beni Perfecter yapti - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trunbrelenor, 26 Ocak 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
Gilth vampiirler sadece base af ve haste buff i alabiliolar onun disinda her lvl +3 str,con,dex ve +2quickness aliolar. yani full buffli gezio poc a girse bilmem nereye de girse... arkadasin olayi basit full buff li okuzu getirin buffsiz aslani gebertsin daocta oyle biliosunuz.

vay tam overpowered bi olay her stat +3 her lvl ama tabiki iyi birsey cunku artik bb'ye ihtiyac kalmicak yavas yavas...[signature][hline]Daoc: LvL 50 Ranger ''Runsya'' - Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ciguli, 26 Ocak 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
Vampiir'i 50 olup rvr deneyimi yasayan arkadaslara soruyorum SM mi tavsiye edersiniz VE mi ? Birde sebep belirtirseniz sevinirim.

[Bu mesaj Ciguli tarafından 26 Ocak 2005 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]

deneyimim yok ama VE en iyileri gibi. %50 fumble la falan direk DT yapıtosun[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

ben ve specim
ve idda ediyorum ve spec en iyisi, full bufflı tanklarlada kapıştım diyorum ya vampiirin tek zorluk çektiği kısım shield tanklar ama onlarıda charı öğrendiyseniz yatırabilirsiniz aşağıya.
nightwishess e de kafam girsin çok kolay ölüyor ahahahah[signature][hline]50 vampiir
Sosyal ağlarda paylaş

Len dana, slam i yiyince dokunamadan iniyosun aşağı bu bir.

ikincisi slam yiyince lag kurtardı kıçını yoksa biliyoruz kimin çabuk öldüğünü :D Hiç konuşmaman lazım overpowered be class oynamana rağmen gimp class diye geçindiğiniz thane sana perfect çekiyor rezilsin :D[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...