Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda kohack...

RedemptioN

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şu lagı az da olsa çekilir kılan tek yöntem kohack, yeni client ile çalışmamakta. Zaten lag dan kılımızı kıpırdatamıyoruz birde autoloot olmadan ne yapıcaz bilmiyorum.

Kohack'in yenisi çıkana veya türk telekom hatları düzelene kadar(uzun süre) oyunu bırakmak zorunda kalıcam. :(
Sosyal ağlarda paylaş

KOHack gümledi....

hadi hayırlısı....artık abssy yapmakta işkence oldu....Lagdan dolayı kutuları açmak imkansızlaştı....Auto loot un çalışmaması oyuna girme gibi bir hevesin kalmamasına yegane sebep oldu....
Bu olay herkesi ekonomik olarak feci hakde etkileyecek....
her türlü eşyanın fiyatı düşecektir kimsede para olmadığı için bi abssy lerin fiyatı yükselir tahminim....

Paranızı idareli kullanın yoksa kendinize çok işkence yaparsınız....

Herkes telekom a mail atması şart oldu yada oyunu bırakacaz.....

En iyi ihtimal hackçi kardeşlerin yeni bir Hack yazmasıyla mümkün olacaktır.....

Bu arada bu durum karşısında Dolar Coin karşısında ani değer kayıplarına uğrayacaktır taaaaki YENİ Haxke programına kadar....Bu işe ABD nin el koyması gerekli Yoksa BUSH a mı mail atsak ahuhuhuh hadi size kolay gelsin. :)[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bi reset atsınlar şu server a varya off manyak olurdu harbiden. Yaparlar yenisini. bu güne kadar hep böyle olmadımı.?[signature][hline]
Server : Paticik
Race : Human
Class : Patlatıcı
Weapon: +8/105 Klavye
Patlatılan başlık sayısı : 10x

[Bu mesaj SteelBB tarafından 27 Ocak 2005 10:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu son lag durumunu katmazsak ben alışığım zaten kasaları kendim toplamaya, buzkirpisi'nin dediği gibi malı götüren götürdü çok geç oldu.

Şu saatten sonra reset gelmesi benim için pek birşey ifade etmiyor ama oyunu uzun vadede oynamayı düşünen arkadaşlar için şart bence.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Glacier
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 34
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

Reset olayı imkansız, ayaklanma çıkar...
Yen iserver olayı bütçelerine bağlı ama sanmıyorum. En az 10k$..
KoHack'ın artık kullanılamayacak olmasına hep destek, tam destek...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 27 Ocak 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
Gahrolsun kohek,gahrolsun abis zenginleri,gahrolsun burcuva sınıfı,gahrolsun paraya dayalı böyle sacma bi oyun sistemi,adalet istiyoruz,yeni düzen istiyoruz,worm kingden totemic bow cıksun.
:tebrikz:

+1

Worm king olayına +100
:lol:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

kohack yamasıyla olmuyor bende vardı her girişimde dc oluyordum
hiç tavsiye etmem öle girmenizi
eğer hepsini update etmek istemiyorsan optionsda üst sağ köşede bi versiyon numarası vardı onu 1278 yap o 1279u yükler tek update ile kurtarırsın ama görüntüler pok gibi çıkıyor oyüzden bence hepsini yap[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...