Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satilik WOW-US Account

BaaL

Öne çıkan mesajlar

şimdi topiğe noluyor lan ne satişi diye girmişsinizdir muhtemelen =)
ama amacım para kazanmak değil , elimde bi account var boş boş duruyor bir işe yaramiyor , hani blizzard da account satışını kapatmış , işe yarasın amaçlı satmak (Eno nun yaptigi gibi )

bir arkadaşim için almiştim ilk hafta 2-3 hafta oynadı
parasını da ödemeden bıraktı oyunuda ortalıktan kayboldu
eve gitmiyormuş eve çıkmış bilmemnerede iş kurmuş falan görüşemedik account öyle duruyor
satayım hem verdiğim parayı alayım hemde birisinin işine yarasın dedim ,

aslında ben çok pahaliya aldim , çünkü aceleyle aldik serverin açildiğinin 2.günü ve o gün içinde aldik direk cdkeyide
73$ dolar verip aldim eBay'den
ama isteyen varsa işte ver oynayim diye
80 milyona vereyim alin oynayin , sanirim bu fiyattan geliyor sitelerdende . pm atabilirsiniz yada icq = 69365535
mail = [email protected]

ps. ha bide accountta warsong serverinda 33-37 arasi bir paladin karakter var sanirim 40-50g de parasi var işinize yararsa[signature][hline]Eternal, 24 Ocak 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Uçan binekler sadece ulaşım için kullanılıyor.Normal binekler karada kullanılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi şehirdesin?[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...