Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Izmirde fan bulmak (ekran kartı)

Smooth

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar GeForce 4 MX 440 SE 128 DDRAM ekran kartım var Uzerindeki fan ilk acılısta acayip bir ses cıkartıyor Birkac dakikada ses kesiliyor ama gece dl ye falan bıraktığımda tekrar cosarak uyandırıyor beni :( Fanda herhangi bir donme problemi yok Ayrıca sorun ekran kartı fanında olduğunu da kesinlikle anlamıs buluuyorum (waaay :) ) Herneyse bunu sormucaktım ben Niye anlattıysam :D
Sorum su Yeni bir fan almak istiyorum Tabiki aynı fandan ancak bunu izmirde nerde bulabilirim? Kesin bilmeyenler lutfen cankaya vs diye sallamasın ;)

Bu arada fanim aynı su resimdekinden
[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Taurus, 11 Ocak 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
eskiden vudu 3 ekran kartım vardı, dandik ufak cpu fanindan alıp telle karta tuttururduk fazla ısınıp kilitlenmesin alet diye,sende öle yap daha ucuza geliyo.

aynen katiliyorum sana. neydi o oyle vakti zamaninda ne para dokerek aldiydim bende. sonralari izmirin 40 derece sicaklarinda kiltlenmeye baslamisti i . p2 400 u kasan proglar ciktikca. yayini kemis trt4 gibi dikey sutunlar halinde renkler biiiiiiiiip diye bi sesle kilitliyodu aleti. ıyyyy hatırladım icim bi hos oldu wallaa !! elimlen silikonladim bi tane fan uzerine . cok pasa oldu walla. hic bi sorun olmuyo . halaa kullanıyorum. maliyetli bi kutu kola icmeyiver bi gun :)[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

smooth senin tandigin adam gibi elektronikten alnayan bi bilgisayarci yoksa bana ozelden bi msg at telefonunu wereyim. bornovada yeri. halledemeyecegi hic bisi yok bu adamin. hem ucuza halleder hem de tanidik adam. bilinmedik adama kart verilmez batırır sonra geri alamazsin ...[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayar icin her turlu sarf yedek parca uzerine tanıdıgım tek yer Necip Bilgisayar fan vs bulamıyacagınız hicbirsey yok. su telefoncuların oldugu onur carsısına gidin necip bilgisayar nerde niyin size tarif etsinler..
aradıgın fanı rahatlıkla orda bulabilirsin.[signature][hline]Nothing
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar kusura bakmayın eski topic uplamak gibi bisi oluyor ama sormak ve belirtmek istediğim bir seyler var
1. si Izmir de bahsi gecen Necip bilgisayara kafam....
2. si bu kartın uzerindeki fanın kullandığı elektrık miktarı[kac A lık olduğu vs iste), dakıka devir sayısı fln bilen biri var mı? yada oğrenebileceğim bir yer bilen?[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

aaa o Necip Bilgisayar yazisini gormemisim.. Orasi bi b*k'a yaramaz! 1 sene once bilgisayarimi tv-out ile tv'ye baglamak icin kablo sordum ve bulamadilar! sonra fan icin de gittim eski ekran kartlari icin kucuk fanlar var!
orasi bi b*k'um degil yani! Bilgisayarla falan da alakasi yok! Bakmayin Bilgisayar dedigine!
@Smooth: Abi ben vatan' a da gittim bulamadim kartim icin fan! Yapabilecegin en iyi sey internetten arastirip buldugun seyi mail ile satan yere "xxx karta uyumlu mu?" diye sorman. Olumlu cevap alirsan direk al bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kesinlikle CPU fani diyecegim. Kart üzerine tutturmanin binbir yolu var...

Kalin halka lastikler var, enli. 2 tanesi ile tutturabilirsin.

Çözersen haberimiz olsun lütfen.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

Su bayramı bir atlatayım ugrasacağım Malum is, guc...
Sanıyorum islemdi fanı kullansan daha iyi olacak Zira ısınmadan dolayı arada bir kilitliyordu makinayı kart...

Peki yeni bir soru Bu islemci fanına guc nerden nasıl cekeceğim ben? Yani belli bir volt ta calısıyorlar sonucta Yakmayalın anakartı fln...[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

Sanıyorum hallettim arkadaslar Islemci fanı değil de yine aynısından bir ekran kartı kullandım Giris yerleri birbirini tutmuyordu bende Kartın fanı ile yeni aldığım fanı kesip yapıstırdım Boylece yeni olanın fanını eski olanın kablosuna bağladım Su an sorunsuz calısıyor İlgilenenlere tesekuur ederim...

Yine de bir islemci fanı takmayı dusunuyorum orada... :D[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...