Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Amasra]Çeşm-i Cihan

robinson

Öne çıkan mesajlar

Bayramda bir karadeniz turu yaptım da en çok beğendiğim bu yer oldu. Çok güzel bir balık lokantası Amasra'ya yolu düşen olursa bir balık yemeden geçmesin.[signature][hline]Sylverton Ailesi
[KOC]RobiN Sylverton=o=[MoD]Denias Sylverton
Eros Sylverton : Gm of Animal Tamers Guild
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

MUHTESEM!

3 aile gidip 15 tepsi hamsi yedik. herkese bir tepsiden fazla dusuyordu neredeyse. yinede cikarken kimse zorlanmadi, halinden cok memnundu. harikadir, gidip yiyiniz[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh bir mezgit yaptı mısır unlu parmaklarımı yiyordum neredeyse. Ki çok fazla balık da sevmem :D[signature][hline]Sylverton Ailesi
[KOC]RobiN Sylverton=o=[MoD]Denias Sylverton
Eros Sylverton : Gm of Animal Tamers Guild
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bizim de yemişliğimiz vardır 2 sene evvel. Harikadır. Ayrıca Amasra'ya yolunuz düşerse ve girebilirseniz öğretmen evi'nden hamsi yiyin bi bakalım. Gebereceksiniz :)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
I kill two dwarves before i kill two dwarves
And then i kill two more..

Sosyal ağlarda paylaş

BEN GİTTİM BEN GİTTİM HEHE

Mükemmel bi yer.Salatası ayrı bi güzel restoranların.Kocaman kocaman kesilmiş (heralde elle koparılmış) marullar, envai çeşit malzeme (kırmızı pancar turşusu bilen var salatada) balık yeme salata ye. o şekil yani.

Ben kastamonu azdavaya gidiyorum 2 senede bir ordan kesin Bartın İnkumu ve Amasra yaparız.O çarşısında ağaç işlerinden almadan karadeniz turu bitmez!!!!
Dönüştede Safranbolu tabiki ama bu Amasra topici demi :]
Ha bişey merak ettim Amasra Limanına biri kocaman Fenerbahce bayrağı yapmıştı o duruyor mu?[signature][hline]Yeni şubemizin hangi ilde açılmasını istersiniz?
Antalya olucak. thx.
http://www.tusdata.com sağ tarafta anket.

[Bu mesaj Fistan tarafından 27 Ocak 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Amasra dalgakıranında herşeyin bayrağı var vallahi. Çok keyiflidir de üstünde yürümesi, manzarası güzeldir. of canım şöyle bi deniz görmek istedi şimdi :([signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
I kill two dwarves before i kill two dwarves
And then i kill two more..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...