Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

slim ps3 320 gb + guitar hero bundle + 4 kutulu 70+ Dijital oyun

tambjk

Öne çıkan mesajlar

Oynamadığım için ps3'ümü satıyorum.

320gb slim modeldir, kırılmamıştır, kırılabilir değildir. Hiçbir arızası yoktur, değişeni yoktur, sapasağlam.

2 adat ds3 gamepad beraberinde, bir tanesi orjinal diğeri yan sanayi. Gamepadler sağlamdır.

Guitar hero warriros of rock orjinal gitarı + Kontorland yan sanayi gitarı ile beraber satıyorum.

Beraberinde kutulu olarak vereceğim oyunlar;
-Guitar hero 5
-Guitar hero metallica
-Guitar hero warriors of rock
-Last Of Us

Dijital olarak vereceğim sınırsız süreli oyunlar - sonsuza dek oynayabilecekleriniz- hepsi kurulu ve oynamaya hazır:
-Fifa 15
-Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes
-Max Payne 3
-Helldivers
-Worms Ultimate Mayhem
-Dirt 3

3 yıllık psn hesabım ile gelen bedava oyunlar-hepsi kurulu ve oynamaya hazır-30/03/2016 tarihine kadar oynanabilirler, sonrasında hesabı ben yeniledikçe oyunların süresi de uzayacaktır. Aynı hesabı ps4 de kullanmaktayım.
-Playstation All Star Battle
-Little Big Planet 2
-Little Big Planet : karting
-NKA 2K 14
-Bioshock Infinite
-Borderlands 2
-Metro:Last Night
-Dragon Dogma: Dark Arisen
-Battlefield 3
-Assasins Creed 3
-Hitman Absolution
-Mass Effect 3
-Batman Arkham Cİty
-Red Dead Redemption
-Machinarium
-Fez

PSN+ hesabımda olup henüz indirilmemiş, indirilmeye müsait oyunlar:
-XCom enemy unknown
-Twisted Metal
-God Of War: Ancension
-Dishonored
-Spec Ops : The Line
-Mafia 2
-Bioshock 2
-Crysis 2
-Prototype 2
-Farcry 3
-Thief
-Tomb Raider
-Sleeping Dogs
-Uncharted 3
-Fifa 14
-Dead Space 3
-Crysis 3
-Bulletstorm
-Entwined
-Call of Juarez: Gunslider
-Tower of Guns
-Lord Of The rings: war in the north
-Guardians of the middle earth
-Darksiders
-Saints Row 2
-Borderlands
-Hitman Contacts
-Hİtman Blood Money

-Hitman 2 : Silent Assasin
-Demons Soul
-Vanquish
-Remember Me
-DmC Devil May Cry
-Resident Evil 5
-PES 2014
-Metal Gear Rising : Revengeance
-Sly Cooper
-Just Couse 2
-Kingdoms of Amalur : Reckoning
-Need For Speed: Most Wanted
-Lego Batman 2: DC SuperHeroes
-Lego Harry Potter
-Grid 2
-Payday 2
-Dead or Alive 5
-Sherlock Holmes
-The swapper
-God of war
-Motor Storm Apocalypse
-Starhawk
-I Am alive

Ümraniye şerifalide evimde denetebilirim yada kartalda elden teslim edebilirim.

Fiyat:700 TL
Sosyal ağlarda paylaş

üstüne 150-200 tl daha alıp ps4 alınır,hemde heray 3 oyun bedava psn oldukca,5 yıl sonra ortalama 150 oyun olur makınede.Hem grafıklerıde daha ıyı.Kırılabilen ps3 olsaydı başka tabi,zagora göre 300 tl temiz eder.
Unutmadan yarın öbürgün psn in suyunu kesmeyecegının de garantisi yok

http://3.bp.blogspot.com/_sLIvcvSHQhM/RmwvblNGlkI/AAAAAAAAAEk/tXBLe1Bg1Dc/s400/13.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

üstüne 150-200 tl daha alıp ps4 alınır,hemde heray 3 oyun bedava psn oldukca,5 yıl sonra ortalama 150 oyun olur makınede.Hem grafıklerıde daha ıyı.Kırılabilen ps3 olsaydı başka tabi,zagora göre 300 tl temiz eder.

http://3.bp.blogspot.com/_sLIvcvSHQhM/RmwvblNGlkI/AAAAAAAAAEk/tXBLe1Bg1Dc/s400/13.JPG

Ps3 oyunlarını oynamamışlar için zaten bu ilan. Psn+ ın ps4 için hediye ettiği oyunların neredeyse tamamı leş. Ps4 için psn+ ile böyle arşıv kasman dediğin gibi 5 yılı bulur.

ps3 için çıkmış güzel oyunların çoğu mevcut hesapta, oynamayanlar bugun başlasa içeriği tüketmeleri aylarını yıllarını alır.

Psn+ ı kesme konusunda: şu hali ile zaten yüklü oyunlar başka hesaplar ile 6 ay daha oynanabilir durumda, ayrıca psn hesabı aktif olarak kullandığım için uzatacağımın garantisini verebilirim.

kasa+2ds3+2gitar şu hali ile zaten 500-550 eder, yazıcıoğluna götürsem 1 saate elden çıkarırım. İlaveten yanında verdiğim kutulu ve dijital oyunlar ile fiyatın makul olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

900 tl ye nerede ps4 ve psn+ ?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

abi hesabı devretme gibi bir şansın yoksa o oyunlar için para istemek mantıklı mı?

yoksa onların fiyata bi etkisi yok mu?

Abi o arşivin yabana gitmesini istemem, güzellik yapayım dedim, hemde albenisi artar.

Eğer yok ben psn+ oyunlarını istemem diyen olursa; kasa+2xds3+2gitar+kutulu oyunlar+satın alınmış kurulu dijital oyunlar(hesap bağımsız) için istediğim fiyat 650. 70+ psn+ oyunu için 50TL gibi komik bir rakam istiyorum. Hesabı devredecek olsam bile alan kişinin uzatması gerekecek ki psn+ oyunlarını oynamaya devam edebilsin. Ben hesabı halihazırda ps4 de kullandığım ve sürekli 1 sene uzattığım için, alacak kişi bunun nimetlerinden de faydalanmış olacak, psn+'ın yeni verdiği oyunları da oynayabilecek.

Hesabın şifresini vermeyeceğim, kasa ile kurulu gelecek, gidip hesabı silmediği sürece kullanmaya devam edebilecek- tabi kendisinin başka hesaplar ile login olmasını bekliyorum. Dilediğinde ps store girip istediği oyunu download edip kendi hesabı ile oynamaya devam edebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...