Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkekler neden kizlardan korkar?yada kizlar erkeklerden niye korkar?

undomiel

Öne çıkan mesajlar

bu korku değil ben şahsen kızlardan korkmuyorum çekiniyorum çekinmemin sebebi ise beni yanlış anlarmı diye.korktuğum bir şey varsa oda yanlış anlamasıdr.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

[Bu mesaj Xharloan tarafından 21 Ocak 2005 20:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işte o kötülükleri kızlar erkeklere yapabiliorlar bazı durumlarda bazılarının korkma sebebi tamamen budur maskara olmamak için kızlar bazen öyle yapabiliyorlarki bunu yaşamayan bilemez (tahmin ediyorum bende :)) ama kızların erkeklerden korktuğunu ve çekindiğini sanmıyorum.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Ocak 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
işte o kötülükleri kızlar erkeklere yapabiliorlar bazı durumlarda bazılarının korkma sebebi tamamen budur maskara olmamak için kızlar bazen öyle yapabiliyorlarki bunu yaşamayan bilemez (tahmin ediyorum bende :)) ama kızların erkeklerden korktuğunu ve çekindiğini sanmıyorum.

cekinmesek sevdiimize cok kolay sölerdik hislerimizi[signature][hline]Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

o söz sevmeyenler için geçerli tamamen.
seven insanın aklına zaten gelmez gelemez öyle şeyler[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
benn zarhojj diilim

[Bu mesaj Xharloan tarafından 21 Ocak 2005 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 21 Ocak 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
kafayı bulunca ne çekiniyorum nede korkuyorum direk soluyorum ikilemde kalmıyorum en guzeli, âlâ kaymaklı dondurma

senin adin ümit deil dimi[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm şöle olmustu yazlıkta tanıstım,beraber 2 gece sabahladıktan sora numaralarımızı aldık ben döndüm.sora her gun mesajlasmaya basladık falan derken ben buna seni seviyorum dedim başta bişe solemedi 3 hafta sorada sefgili olduk işte 2.5 senedir beraberiz hiç ayrılmayız umarım dahada[signature][hline]christ-raping black metal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 21 Ocak 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
hmm şöle olmustu yazlıkta tanıstım,beraber 2 gece sabahladıktan sora numaralarımızı aldık ben döndüm.sora her gun mesajlasmaya basladık falan derken ben buna seni seviyorum dedim başta bişe solemedi 3 hafta sorada sefgili olduk işte 2.5 senedir beraberiz hiç ayrılmayız umarım dahada

umarim bencede ayrilmazsiniz da
ya insanlar nasi beceriolar 2.5 sene cikmayi?
bunun sirri ne?[signature][hline]Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
said:
Akerfeldt, 21 Ocak 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
hmm şöle olmustu yazlıkta tanıstım,beraber 2 gece sabahladıktan sora numaralarımızı aldık ben döndüm.sora her gun mesajlasmaya basladık falan derken ben buna seni seviyorum dedim başta bişe solemedi 3 hafta sorada sefgili olduk işte 2.5 senedir beraberiz hiç ayrılmayız umarım dahada

umarim bencede ayrilmazsiniz da
ya insanlar nasi beceriolar 2.5 sene cikmayi?
bunun sirri ne?

sence?
saygı ve sevgidir sadece.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Sonrada aynı güneş ısıtır senide benide kime ne?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...