Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorsiklet Günlüğü

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Oyuncular: Gael García Bernal, Rodrigo De la Serna, Mía Maestro, Mercedes Morán

Devrim kahramanı Che'yi herkes tanır. Peki ya bir zamanlar onun Buenos Aires'in varlıklı kesimlerinde yaşayan 23 yaşında bir tıp öğrencisi olduğu kaç kişi bilir? Peki 29 yaşındaki arkadaşı, biyokimyacı Alberto Granado'yla birlikte yaptıkları motosiklet yolculuğunda Latin Amerika'nın gerçekleriyle nasıl yüzleşmek zorunda kaldıklarını?

[Motosiklet olcak galiba yanlış yazmışım kusura bakm ayın:D]

1952 yılında Ernesto ve Alberto Buenos Aires'ten bir motosikletin sırtında yola çıkarlar.[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 05 Kasım 2004 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
keşke izmirli olsaydınız yaklaşık bir ay kadar önce desem'de gösterdiler hemde 2 milyona...
desem: dokuzeylül üniversitesine bağlı bir yer...
öğrencilere indirimli gösterimler yapıyor...
ben che'nin doktor olduğunu da astımı olduğunu da filmi izlemeden önce biliyordum...ama sizin gibi bana tavsiye edildi ben de bunun için izlemeye gittim...
gerçekten güzel bir filmdi...
başka ne söylenebilir ki?[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...