Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XP

Neron

Öne çıkan mesajlar

işletim sistemine laf etmeden önce o işletim sisteminin üzerie kurulduğu sisteme laf etmekle başlasan ???

MY computer'a kliklediğinde yavaş açiliosa bunu sebebi HDD'nin eski olmasi , veri yolunun az olmasi , ramin az olmasi , cdrom vb aletlerin içinde okunamaz durumda bir cd olmamasi gibi bi ton olasilik var ...

2 sene oldu nerdeyse XP ye en son format attiğimda , PC'm hala hızlı , üstelik hiç de süper bi sistemim yok[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neronn, 22 Ocak 2005 15:06 tarihinde demiş ki:
Pcyi alalı bir ay oldu 512 ddr ram var ee ?

bu tarz bi tutumla burada fazla yardim alabileceğini sanmıyorum , en azından benden değil .. yinede dediklerimi bi daha oku 1 sürü olasailik yazdim oraya[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neronn, 22 Ocak 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 22 Ocak 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
başlat
programlar
donatılar
sistem araçları
disk birleştiricisi
ben yeni formatladım diyorum?Okumadan post atıyorsunuz.

iyi de format değil ki o ... Onu yap bir rahatlama olur pc de[signature][hline]Aşk acısı,gönül yarası...
Derdiniz ne olursa olsun...
Anlatın ablanıza,bulsun size çare...
www.guzinabla.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Guzin_Abla, 22 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
said:
Neronn, 22 Ocak 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 22 Ocak 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
başlat
programlar
donatılar
sistem araçları
disk birleştiricisi
ben yeni formatladım diyorum?Okumadan post atıyorsunuz.

iyi de format değil ki o ... Onu yap bir rahatlama olur pc de
format atılınca o sorun ortadan kalkar. hatta bir diskteki ya da partitiondaki tüm dosyaları önce başka bir diske aktarıp sonra tekrar eski yerine aktarsan yine kalkar o sorun ortadan. disk birleştirme olayı bir dosyanın parçalarının hdd üzerine tek parça yazılmaması halinde oluşacak performans kaybını engellemek içindir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 26 Ocak 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
O problem xp de otomatik bulasan WORM adli zimbirtidan kaynaklanir. bilgisayarcida halledebilirsin yada 60 saniye icinde onu silicek programi yuklemen lazim :P
başlat çalıştır kısmına "shutdown -a" yazıp tamam derseniz 1 dk içinde hadi lan bastır .. hadi yüklendi çalıştır :p gibisinden bir atraksiyona gerek kalmaz. zira kapatma işlemi sonlanır :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...