Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigaraya neden başladınız?

-007-

Öne çıkan mesajlar

said:
Alexi_Septimus, 24 Ocak 2005 01:33 tarihinde demiş ki:
Kimse bırakmak istemez zaten.
Tutup kolay demen ilginç lol.

Yok ben istiyorum..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..

DuNgEoN, 19 Ocak 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
Güle ba$ka isim verirsen deği$ik kokar mı!
Sosyal ağlarda paylaş

okullar arası yuzme şampiyonası olmustu samsunda lise 1 miydi 2 miydi hatırlamıyorum tam,sahilinin yanındaydı otelimiz ve çok guzel kar yağıyodu.sahil kar tutmuş ve karşında deniz var mükemmel bi manzaraydı.arkadasım marlboro menthol almıstı bened bi dadına bakiim dedim.çok keyif vermişti başladım sonrada.ama o ortamda başlamamakta çok zor ya:)

benim düşüncem sigara azaltılarak bırakılamaz direk kesmek lazım ve bırakmaya çalısırkende sigara içilen ortamdan uzak kalmak lazım.denedim yurtta kaldıım için bırakamadım.

içmeyen arkadaşlara anlamsız gelebilir ama anlamak için içiyo olmak lazım sanırım.uo gibi, zor bırakılıyo[signature][hline]save a cow, eat a rapper
Sosyal ağlarda paylaş

Sigaraya captain black özentiliğinden başladım. Kokusu felan mest ediyodu. Direk captain black le başladım 6 ay içtim. SOnra 6 ay gitane filtresiz içtim. Sonra camel'e başladım. Camel tütünü değişti karaborsadan 2 katı fiyatına 2 karton sigara aldım. Onlar bitti her sigarayı denedim olmadı, tam bırakıyodum ki yavaştan winston'a alıştım. Şimdi winston içiyom halen..
Gariptir sigaraya captain blackle başlamama rağmen şu an içmeye çalışsam çok zor içerim (testlerle kanıtlanmıştır)[signature][hline]AAL'05
Birine nah çektiğinde, diğer 4 parmağınında seni işaret ettiğini unutma! Hatta iki elle çekersen 8 parmak falan oluyo. Keşke ayaklarımızlada nah çekebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 24 Ocak 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
sigarayı bulan adam şu gün dünyanın halini görse kafayı yer heralde :)
kaç zilyon kişinin vücudunu mahvetti şu sigara...

Yanıyordur cayir cayir o adam şimdi : ))[signature][hline]Song of Year: Spider-Man, Spider-Man
Her boyda ağ örer. Spider-Man, Spider-Man...
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım Lise 2 idi Psikoloji hocamız vardı hayatından bezmiş orta yaşlarında bekar bi hatundu. Bi gün laf açıldı ve sordu kimler ileride sigara içmeyeceğini düşünüyor diye. Herkes ben içmem hede hödö dedi bende tabi. Ondan sonra kadın hehe halt etmişsiniz bende öyle düşünüyordum üniversiteye başladım ilk senemde içmeye başladım sıkıntıdan dedi.

Üniversiteye başladım kendimi mecbur hissettim içmeye hala içiyorum :D[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o yine iyiymiş.. Bende kesinlikle içmem diyen çok kişiye derim, deme oyle, başlarsın sigaraya diye..
Lise 2 de bi kız arkadaşa soylemiştim aynı lafı. Her görüştüğümüzde aynı repliği söyliyip dalga geçio.. Halen içmiyo..[signature][hline]AAL'05
Birine nah çektiğinde, diğer 4 parmağınında seni işaret ettiğini unutma! Hatta iki elle çekersen 8 parmak falan oluyo. Keşke ayaklarımızlada nah çekebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kız arkadaşım ve özentiliğimden başladım
5 sene önce sigara içerdem içeme çekmezdim, ama belli de olmazdı öyle hoşuma giderdi... bir gün farketti ve sen içene çekmiorsun ki bak böle yapıcaksın dedi... ve içiyorum 5 senedir hayatımdan da memnunum hala en hızlı ben koşarım 1,5 saat halı sahada koşarım, yorulmam... ama kalp krizi geçirmekten korkuyorum...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

10 sene oldu sanırım son iki senedir fena koymaya başladı görürüz ilerde senide.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 24 Ocak 2005 07:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

deli bir bünye var bende 5 senedir evde içmem, belki evde 2-3 tane içerim çok canım çekerse; evde içmemem evdekilerin çok hassas olması kendi kapıları kapalı benim kapım kapalı cam açık bir şekilde ben sigara içerken, içerden öksürerek uyandıklarını duyuyorum ve acıyorum haliyle ondan evde fazla içmem[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara insanı oldurur...içinde Fare zehiri var kimse bunu yemes , içinde naftalin var kimse bunu yemes, bensen var kimse yine içmes daha ne diyeyim ya.içmeyin şu mereti. Zaten bunu bulanda şimdi yanıyordur cayir cayir. Bu sigara bıraktırma olayına geçsem iyi olacak. en asından gitmeden once bir kaç şey yapmış olurus dunyaya yararalı[signature][hline]Song of Year: Spider-Man, Spider-Man
Her boyda ağ örer. Spider-Man, Spider-Man...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda 1-2 tane sigara 1-2 tane de captain black falan içmişimdir. Sigara gerçekten kötü de o captain black'ler falan fena değil. Yani öyle içimden gelsin 1-2 tane içerim. Ama sanmıyorum tiryaki olacağımı... Canım çekmiyor ki içeyim? Ama canım çekerse de 1 tane içerim belki bir gün... Fekat sigara içmeyen bir bünyeyim. Tırnak yemeyi, ice tea içmeyi tercih ediyorum.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...