Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yasim 17 halim 37 !!!!

diablotg

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar harbiden yasim 17 ama halim 37 gibi.bakin somestr tatili basladigindan beri calisiyorum babamin yaninda yani okullar kapandi cuma gunu ben cumartesi isbasi yaptim ama yasimdakiler hep kot mot gezer civil civil gezerler ben gene ustumde classic takim elbise kravat geziorum devamli ve kendimi cok buyuk zannediyorum.noluo bana anlamiyorum erken olgunluk mu ne bu[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
diablotg, 13 Ocak 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ne insanlar gordum elbisesi cok , ne insanlar gordum icinde elbise yok
Sosyal ağlarda paylaş

cok güzel bu yasta kendi ayaklarin üzerinde durabilmen,yasindan olgun olman bence.. tatilde yasitlarinin bos bos gezip tozmasindan daha iyi ,ilerde cok avantajlari olcak.. hem karakterinede iyi bi etkisi oluyodur.. bende mesela 17 yasindayim odami hala annem toplar arkamdan hehe =)[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

hisset hisset sen kendini büyük asıl 22 yaşındaki kıza bişi san sonra bir kaç sene geçince kendi yaşını yaşamadığın için eksiklik hissedersin.. çıkıntılık yapmıyorum çok büyük bir şey yaptığın..kendi yaşından bişi bulamadığından yapıyosundur...

çok ağır yazmışım yanlış anlaşılcak ya.pardon :) 22 yaşındaki kıza asılma.o sana karşılık filan vermiyor kusura bakma da..dumur etme kızı. iş gereği giyiyorsan takım tamam ama kendi yaşını yaşamaya bak.. inşaatta tuğlaları atlama derim..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

kolay m1 lan ordan oturup konusuyorsun sende haklisin benim hayat hikayemi bilmiyorsun neler yasadigimi nasil bir hayatimin oldugunu bilmiyorsun.burda anlatmayacagim ama anlatirsam inanki haklisin dersin cunku aci insani olgunlastirir
ve ben istemezmiyim saniyorsun yasitlarim gibi yasit kiz arkadaslarim olsun ordan oraya ucuyim zipliyim gezeyim tozayim egleneyim ama olmuyor olmadida hic bana bole kaftan bicilmis hayati ben secmedim hayat beni bole yetistirdi[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

bak simdi aglamakli oldum iyimi offf aglamak istiyorum ya bilmiyorum nie bole oldu ya ben istermiydim saniyorsunuz bole olmayi ya ama elimde degilki.kahretsin ya hic cocuklugumu gencligimi yasayamadim ve halan daha yasayamiyorum.[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de neden lanlı lunlu cevap verdinki?

neler yaşadığını bilmiyorum. ama aynı şey senin içinde geçerli.. yani benim de normal hayatım olmayabilir ki yok. kız arkadaşın olması gerekmez. bu bir eksiklik değildir. kafana göre biri ile karşılaşmaman. acı insanı olgunlaştırır ama bu olgunluğu kendi yaşında yaşarken bir avantaj olarak kullanabilirsin. seni 20 yaş büyüteceğini zannetmiyorum. büyük davranmak seni daha fazla acılara boğabilir o yüzden diyorum.[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 25 Ocak 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
cok güzel bu yasta kendi ayaklarin üzerinde durabilmen,yasindan olgun olman bence.. tatilde yasitlarinin bos bos gezip tozmasindan daha iyi ,ilerde cok avantajlari olcak.. hem karakterinede iyi bi etkisi oluyodur.. bende mesela 17 yasindayim odami hala annem toplar arkamdan hehe =)

Ne anneler var be, benimki posta koydu toplamıyo..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

sadece kiz meselesi degilki hoca sana anlatamayacagim 10 larca 100 lerce sebep var cok zor kimse beni anlayamaz ve sonuc iste karsinda psikopat , salak , ezik , sorunlu , bunal1ml1 , aptalin teki var[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
ben kendimi bildim bileli hep yalniz ooldum her yere yalniz gidiyodum her seyi yalniz yapiodum yalnizdim ben hep yalnizdim :'(

En iyiler her zaman yalnızdır ;)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
ben kendimi bildim bileli hep yalniz ooldum her yere yalniz gidiyodum her seyi yalniz yapiodum yalnizdim ben hep yalnizdim :'(

psikolojik tedavi almanı öneririm. çok gerekli birşey. yaşın 17 ve bu yaş döneminde insan kararlarında verimli olmayabilr. ve sen bunca zaman zarlarını düşük atmış olabilrsin. senin suçun değil ama. ailenin pek bir yardımı dokunmamış olabilir, bilmiyorum. ama psikolojik destek alırsan bu dönemin geçmişini telafi ederekten mutlu bir geleceğe sahip olabilrsin. yalnızlık görecelidir bu arada. ne çevresi olan insanlar vardır yalnız hisseder veya 1 2 arkadaşı vardır yeterlidir.. ilk yapman gereken şey ne istediğin... kendini kandırmadan başkalarını referans alamadan kendinin ne istediğini bilmen lazım.[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

ben ne istiyorum biliomusun simdi buj bilgisayari kapamayi , isigimi kapamayi , sonra muzigimi acmayi ve tekrar omur boyu yalnizliga gomulmeyi istiyuorum.EN derin den istiyorum bunlari omur boyu yalniz olup yalniz yasayip yaln1z kazanip yaln1z harcamayi yalniz olöeyi evet evet ben biliyorum artik istedigim seyi madem ben bole geldim nie bole gitmeyeyim ki gayet te zevkli baslarim eglencesine arkadaslarina kizina banane lan bana gore diil onlar psikolojik tedavi falan ben iyiyim hemde cok.ben ciddi adamim kimseye ihtiyacim yok ben yasarim bole[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:46 tarihinde demiş ki:
sadece kiz meselesi degilki hoca sana anlatamayacagim 10 larca 100 lerce sebep var cok zor kimse beni anlayamaz ve sonuc iste karsinda psikopat , salak , ezik , sorunlu , bunal1ml1 , aptalin teki var

salak ve aptali kabul etmiyorum.. bunalımlı ve sorunlu olduğun doğru. psikopat hakkında yorum yapamam ve ezik dediğin şey bence görecelidir, ezik nedir tanımı da yapılamayacağı için. Hiperaktif yorumu aldınmı hiç çevreden? veya dikkat eksikliği yaşıyormusun?[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 25 Ocak 2005 23:47 tarihinde demiş ki:
Tamam da bu yakıştırmaları kendi kendine yapıyorsun, bir kere sen kendinden ümidi kesmişsin..

mrk etme igneleme yapmak istedim kendime diil onlar[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
ben ne istiyorum biliomusun simdi buj bilgisayari kapamayi , isigimi kapamayi , sonra muzigimi acmayi ve tekrar omur boyu yalnizliga gomulmeyi istiyuorum.EN derin den istiyorum bunlari omur boyu yalniz olup yalniz yasayip yaln1z kazanip yaln1z harcamayi yalniz olöeyi evet evet ben biliyorum artik istedigim seyi madem ben bole geldim nie bole gitmeyeyim ki gayet te zevkli baslarim eglencesine arkadaslarina kizina banane lan bana gore diil onlar psikolojik tedavi falan ben iyiyim hemde cok.ben ciddi adamim kimseye ihtiyacim yok ben yasarim bole

son sozum budur herkese iyi geceler[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
ben ne istiyorum biliomusun simdi buj bilgisayari kapamayi , isigimi kapamayi , sonra muzigimi acmayi ve tekrar omur boyu yalnizliga gomulmeyi istiyuorum.EN derin den istiyorum bunlari omur boyu yalniz olup yalniz yasayip yaln1z kazanip yaln1z harcamayi yalniz olöeyi evet evet ben biliyorum artik istedigim seyi madem ben bole geldim nie bole gitmeyeyim ki gayet te zevkli baslarim eglencesine arkadaslarina kizina banane lan bana gore diil onlar psikolojik tedavi falan ben iyiyim hemde cok.ben ciddi adamim kimseye ihtiyacim yok ben yasarim bole

böyle deme. ben yalnızım böyle yaşarım diye.. kendini bu hayata kabul ettirmemek elinde. kendine hiç güvenin yok. çok düşünüyorsun. depresyondasın hevesin yok. mesela benim senden duyacağım cümleler şöyle olabilrimi? "hiç bir şeyle ilgilenesim yok hevesim kırılıyor sıkılıyorum yatmak uyumak istiyorum".. "ne uğraşıcam bu da benim hayatım işte herkes mutlu olmak zorundamı".. doğru tahmin ediyormuyum? .. herkesin başkasına ihitiyacı vardır kaçınılmaz birşey bu.. yalnız yaşamak bunu düşünüp kendini zorlamak inandırmaktır.[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
diablotg, 25 Ocak 2005 23:54 tarihinde demiş ki:

son sozum budur herkese iyi geceler

bunu isteyerek söylemediğine eminim.. çözüm olduğuna bile inandırmıyorsun.. birgün herşey normal olduğu zaman "ah be böyle böyle demiştim keşke yazmasaydım, dert yanmasaydım utandım şimdi" diyebilirsin.. tabi bunun aksini ispatlamak için de kasabilrsin :) yapma ama.. istersen konuşabiliriz burayı kirletmeden.. msn = [email protected][signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

msn kullanmiyorum kiminle konusucam kullansam ayrica tahminlerinde yemin ediyorum %100 dogru ama ben yokum bu iste kardes saol yardimlarin icin ama ben istemiyorum :([signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

sence tahminlerimin doğru olması bir şeyleri yakaladığım anlamına gelmez mi?.. şu andaki davranışını bile biliyorum. msn yoksa icq 76447467...[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...