Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic te En Sevdiginiz Card

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
said:
Masticore, 24 Ağustos 2004 09:58 tarihinde demiş ki:
Big fury monster cardlarinin ikiside bende var :D Birde sağ kulagindaki küpesinde bir creature var Phyrexian Dreadnought
o card da var Big fury Monster in buyuklugunu gostermek icin nasil bir card kullanmişlar baksaniza :D

wow

Ayrica cücenin dedigi olay dogru Star bu yuzden banlı bir Card
Rakibi Şok fln olmuş , kimse boyle birsey olacagini duşunemiyordu.Kural hatasi yok yani.
[signature][hline]slay them all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Edgewalker, 11 Ocak 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
benim favorim ....
http://www.brainburst.com/db/search_result_card.asp?id=10683

:rock: :rock: :rock:

reamimator için kesinlikle... ama elden oynamayı düşünmüyosundur herhalde:)[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

Death Cloud'un daha kontrollüsü. Mana curve olarak daha kullanışlı ve daha taktik kullanıma sahip. Şimdi Pox, Dark Ritual, Phyrexian Negator, Duress ve Unmask ile mono black deste yapsak oynasak diye geçiriyorum içimden. Aah ah[signature][hline]Berkin Bozdoğan

DCI - CrystalKeep
Comrehensive Rules
----
Sam, 30 Kasım 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
şarki'cim öyle bir spoiler yaptın ki wrc arkasına monte edebiliriz yani..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ishinotsuyoihito, 11 Ocak 2005 14:03 tarihinde demiş ki:

Death Cloud'un daha kontrollüsü.

daha kontrollüsü mü? daha agresifi diyecektin herhalde .. sayıları kendin belirlemek daha kotrollü diil mi.. ayrıca dediğin kartlar da zaten agro siyah kart.. ama kart çok güzelmiş.. dediğin desteyi denemek lazım (type 1)[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh counter siralamasini kacirmisim daha once de, bence memory lapse e gelene kadar araya girmeye aday arcane denial, force spike, dissipate, dismiss, forbid, thwart, foil var bence .. [mumkun oldugu kadar set sirasina gore yaziim dedim ama arcane denial ve force spike sirasindan emin diilim]

pox konusunda ise .. kontrolden kastimiz bizim kartin etkisini ve o yolla oyunu kontrol etmemizse death cloud daha kontrollu ancak benim kontrolluden anladiim, berkin in de kast ettigini dusundugum, kartin oyun uzerindeki kontrolu. first turn dark ritual, pox desen de herkes dokulup sacilmisken desene de etkisi hem cok buyuk hem de cok farkli degil (siddet, 'buyukluk' olarak)[signature][hline]everyone claims that "mac gamer" is a contradiction in terms but then again, so is "Microsoft Works".
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KanCHELsiS, 13 Ocak 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
said:
Ishinotsuyoihito, 11 Ocak 2005 14:03 tarihinde demiş ki:

Death Cloud'un daha kontrollüsü.

daha kontrollüsü mü? daha agresifi diyecektin herhalde .. sayıları kendin belirlemek daha kotrollü diil mi..

Demek istediğimi yanlış ifade ettiğimi yeni farkettim. Teşekkürler; ama demek istediğim konsepti anladıysanız sorun yok.

Pox oyuna daha erken tesir ederek, oyunda daha sınırlı kaynaklar kullanımını dayatıyor. İlk turlarda bu oynanıp üzerine bir yaratık inildiğinde (Veya sendeki iki yaratığa karşılık bir yaratık varken mesela) atılırsa, oyundaki az manaya gelen "ayı"mız olayı bitiriyor genelde(skittering skirge, phyrexian negator, phyrexian horror vs.).

Kontrol açısından bakarsak; eğer biz Death Cloud'un X değerini yüksek ödersek oyunda ne bizim ne de karşı tarafın avantajına birşey kalmaz; halbuki, Pox ile hafif törpüleyip avantajımıza olacak şeklde 1/3 taktik törpülemeler yapabiliyoruz. Bir de mana curve olayı var; Death Cloud'un nerede kullanıldığını bilemiyorum; fakat Pox'un kullanılacağı yerin konsepti belli.[signature][hline]Ben - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
----
Sam, 30 Kasım 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
şarki'cim öyle bir spoiler yaptın ki wrc arkasına monte edebiliriz yani..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore, 18 Ekim 2004 09:35 tarihinde demiş ki:
said:
Ishinotsuyoihito, 25 Eylül 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
En güçlü bence Force of Will, sonra Mana Drain 3. sırada ise Counterspell var.

Bence bu siralamaya gore 4 sirayi Memory Lapse alir. Bir cok insan Deckine koycak counter i kalmadigi icin Memory Lapse koydugunu sanir ama cok işe yariyor. Memory lapse rakibi bir el geri atar sizide bir el ileri goturur. Kontrol deck inin amaci bu zaten Card cekmek land biriktirmek. Genelde oyunun basinda 2 memory lapse attigimda o oynu kazanmisimdir.
jpg[/img]

Lin sivvi derim gerisini sen bilirsin zaten(az mı yendım bea).Rebel rulaz.
Ha bir de BFM 99/99 hehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 24 Ekim 2004 00:21 tarihinde demiş ki:
resim koymak simdi cok kasis geldi
RING OF GIX favori kartimdir

bu arada hatredla 2. turne kadar beklemeye gerek yok
elinizde 2 dark ritual, lotus petal, raging goblin, swamp ve hatred olsun oyuna baslamanizla bitimenis saniye surer
lotus petalla raging goblin acilir swamp konup dark rituallar acilir hatred acilir 19 life odenir adam daha elindeki kartlari sayarken katledilir:D

hayalerin aci sonu dark ritual banlanir.....[signature][hline]slay them all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ishinotsuyoihito, 25 Eylül 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
Doğru, 4. kart, düşündüm de forbid olsa gerek. Aslında arcane denial da çok güçlü. 4. ve 5. sıra için kapışabilirler. Şimdi düşünüyorum, unuttuğum bir başka kart var mı diye? Hmm. Mana leak, Dissipate, Power Sink, Desertion, Last Word, Force Spike... Hepsini bir ara düşünüp sıraya dizmek gerek.

disrupt war bide senin gici counter larin kirali nasi bilmes nasilda saymissin hepsini
:((([signature][hline]slay them all

[Bu mesaj pretoryus tarafından 16 Ocak 2005 11:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle selamlar bu forumdaki ilk mesajım. Forumu ilk defa gördüm. Bir çokları kabul etmeyecektir ama benim Mono Black Cleric deckimde kullandığım Braids, the Cabal Minion'u çok severdim. Karşınızdakini gıcık eder. Tabii Rotlung Reanimatorlarla desteklerseniz çok daha güzel olur. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...