Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic te En Sevdiginiz Card

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Doğru, 4. kart, düşündüm de forbid olsa gerek. Aslında arcane denial da çok güçlü. 4. ve 5. sıra için kapışabilirler. Şimdi düşünüyorum, unuttuğum bir başka kart var mı diye? Hmm. Mana leak, Dissipate, Power Sink, Desertion, Last Word, Force Spike... Hepsini bir ara düşünüp sıraya dizmek gerek.[signature][hline]Berkin Bozdoğan

DCI - CrystalKeep
Comrehensive Rules
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore, 08 Eylül 2004 10:52 tarihinde demiş ki:
said:
lord_elvyn, 07 Eylül 2004 17:33 tarihinde demiş ki:
said:
Elderon, 24 Ağustos 2004 00:18 tarihinde demiş ki:
Bkz. Yasak olan (Banned değil, yasak!) bir kaç kart daha;

birleşince birşeyler çıkıyor sanırım :p

[Bu mesaj Elderon tarafından 24 Ağustos 2004 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]

abi öteki kart oyunu nasıl terketçek ki?

Bunlar saka cardlari ne bekliyosunkiş :P bunlarinda komik turnuvasi oluyordu ama cok cocukça. En pahali şaka card i da adini unuttum simdi 0 manaya giren bi artifact tap ettiginde istedigin bir içecegi karşi tarafa içiriyosun içmesse oynu kaybediyo :D

ahaha o da guzel :)[signature][hline]Ardeth, 26 Eylül 2004 18:48 tarihinde rhapsody'den hangi sarkiyi istiyosun dediğimde demiş ki:

bende var zaten hepsi boşver :p

* manyaktır ve kaçar *
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Combo magıcde onemlıdır ama butun deckı aynı yenılmez comboyla doldurmak cheese dır buna wızardın ızın vermesı rezalattır ayıptır gunaftır.

Bıde Masti Mavı hurricaneden 3-5 tane falan var snaırım pıyasaya surulmedı o bıldıgım kadarıyla coleksiyoncılarda yanı sadece.[signature][hline]Hangi cüce erkek, hangisi kadın anlamıyorlarmış.... Sanki kendi kadınlarını anlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi Hurricane 7 tane var diye biliyorum . Zaten magic de hangi card az varsa o card degerli sayiliyor mesela Juzam Djinn ozellik olarak hic de guzel bir card degil resmi guzel ve az oldugu icin pahali :)

Karpuzcum Masticore dan niye nefret ediyosun ya iyi card dir kendisi , birde Ancestral Recall un varsa Trade edebiliriz :P[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ishinotsuyoihito, 25 Eylül 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
En güçlü bence Force of Will, sonra Mana Drain 3. sırada ise Counterspell var.

Bence bu siralamaya gore 4 sirayi Memory Lapse alir. Bir cok insan Deckine koycak counter i kalmadigi icin Memory Lapse koydugunu sanir ama cok işe yariyor. Memory lapse rakibi bir el geri atar sizide bir el ileri goturur. Kontrol deck inin amaci bu zaten Card cekmek land biriktirmek. Genelde oyunun basinda 2 memory lapse attigimda o oynu kazanmisimdir.
[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore, 18 Ekim 2004 09:24 tarihinde demiş ki:
Karpuzcum Masticore dan niye nefret ediyosun ya iyi card dir

Çok fazla iyi bir kart olduğu için nefret ediyorum. Çok iyi olmayan kartları birlikte kullanarak iş yapmayı daha çok seviyorum. Tek karta dayanan desteleri de sevmiyorum. Masticore ise oyun bitiren bir kart. Çok fazla iyi yani broken kısacası. O yüzden sevmiyorum. :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore,Gaea's Cradle ve bir de Mirri benim taptıgım kartlardır.Sımdı hatırlayamıyorum baska ama daha cok sevdıgım kartlar belkı vardır.Bulursam solerim :D[signature][hline]Waiting,for your modern messiah to take away all the hatred that darkens the light in your eyes...
Sosyal ağlarda paylaş

resim koymak simdi cok kasis geldi
RING OF GIX favori kartimdir

bu arada hatredla 2. turne kadar beklemeye gerek yok
elinizde 2 dark ritual, lotus petal, raging goblin, swamp ve hatred olsun oyuna baslamanizla bitimenis saniye surer
lotus petalla raging goblin acilir swamp konup dark rituallar acilir hatred acilir 19 life odenir adam daha elindeki kartlari sayarken katledilir:D[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar şu topiğe 126 tane msg atılmış,msg atanların yarısı turnıvalara gelse Türkiye magicde kalkınır.Nedir bu kadar gelmemenizi sağlayan şey merak ediyorum,hayır bilmiyorum falan da demeyin yardımcı olcak insanlar var yani.Lütfen daha fazla katılım[signature][hline]"An innocent man died because of my anger.That knowledge will haunt me for all eternity." -Karn Silver Golem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...