Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock

letscry

Öne çıkan mesajlar

evt catacombs geldiginde kesin bi warlock kascam yalniz bu class hakkinda bazi bilgilere ihtiyacim var .Us de oynayan lar yardim ederse sevinirim.
1.Warlock larda dex cap lemenin gereksiz oldugunu duydum eger dogruysa acuity ile cons mu caplemek gerek yada baska biseymi?
2.Warlock a uygun bi template ornegine ihtiyacim var us forumlarindan biri bi link verirse ii olur.
3.catacombs a gore sc yapmak istiyorum calculator nerden bulabilirim?[signature][hline]Kerem
50 Zerker excal/mid
Ariakan
50 hero pryd/hib
Sosyal ağlarda paylaş

1. Warlock chamberlari hazirlayip instant olarak kenarda tutar ve ayni anda 2buyu cast eder. ama tabiki buyulerin yapma hizin yine dex e baglidir. dex cap ini arttirmadan normal bir sekilde 75 dex le %10 cast spd yeterli olabilir.
2. arkadaslara soriim templatelerini oyunda ondan sora link veriim.
3. bi dk 3. soru neydi hay allah[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Zephyri 15dk. yapan zihniyet beni Perfecter yapti - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

haa catacombs a gore template yapmak istiorum dedigin jewelcraft mi yoksa catacombs droplarimi? eger droplari kastediosan sadece pvelerde bonus verio droplar rvr ye yarayan bi gr item yok catacombsta nerdeyse[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - Zephyri 15dk. yapan zihniyet beni Perfecter yapti - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...