Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

site yapmak için gerekli programlar

Nilya

Öne çıkan mesajlar

Burası uo emuletörleri değilmi ya yani ben mi göremiorum siz mi anlamadım.Uoyla ilgili soru soruluyor burda ama yinede yardım ediyim.Burda birşeyler anlatıyorlardı.Belki vardir. www.gezginler.net[signature][hline]Hiçbir zaman ki kadar mutluysan orasi istedigin yerdir...

[Bu mesaj Drakonia tarafından 25 Ocak 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

WYSIWYG programlarla notepad'deki gibi ince ayar cekemezsin. Dreamweaver'da dizayn yaparsin, hazir JSP'leri yerlestirirsin, ama php,html,css gibi seyleri bilmiyorsan zaten duzgun bir site cikaramazsin. En azindan ben sirf frontpage ile yaptigim siteleri hatirladikca (ki ben zamaninda frontpage'i savunmustum) kriz geciriyorum.[signature][hline]There is no worse death, than the end of hope...
Sosyal ağlarda paylaş

dili ogrenmek istiyosan tutorial bak
bboz (bulent boz) diye birisi vardi. vakti zamaninda turkce super tutorial'i vardi adamin. ama sonra baska site islerine girdi karisti falan.
eski sitesi bboz.nom.tr idi. simdi nasi bilmiyorum.

photoshop icin de yine tutoriallardan gitmen gerek. ilk once html kismini bitir. sonra photoshop hakkinda bi iki sey oorenir site yaparsin. www.firmerdesigns.com'dan baslamistim ben. ordaki linklerden giderek kendini gelistirirsin.

son olarak da database gibi bi seye isin dusunce php ooreniyosun. onun icin de phpfreaks.com a dadanmistim bu yaz. user system gibi bi tutorial'i vardi, bilmen gereken bi cok seyi gosteriyo. sonraki tutorial'larla da pekistiriyosun. zaten php ye sardiktan sonra resim konusunda dusuncelerin de degisiyo. photoshop un islevi degisiyo.

butun bunlari yapmak icin notepad yeter. internetten bulacagin resimlerle idare edersin php nin sonuna kadar. Ha dersen ki tasarim isine girecem, kod degil, o zaman photoshop. Ama bence tasarimla kodlamayi birbirine karistirmayin. her seyi bilip de kenarindan kosesinden tutmaktansa bu konuda, bence tek bi yone adapte olun. sonucta php ye hic sarmayip basit html bilgisiyle photoshop ta siteyi yapip, nete aktarmak kolay... is ki siz yapmak istediginizi bilin...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...