Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulcu Genclik

obacan

Öne çıkan mesajlar

ben davul çalıyorum
blues/jazz tarzı çalıp bir şeyler göstermek isteyen her deneyimli davulcuyla da çalışabilirim eheh.

çaldığım tarz rock'n'roll.
eskileri çalıyoruz hep.

old is kool.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Toledor, 23 Ocak 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
Bende Çalıyorum bi 6-7 Aydır işte. Ders alıyordumda hocam işte işleri nedeniyle adanaya gitti kaldım böyle arada grupça toplanıp çalıyoruz birşeyler.

Hazır böyle bi topic açılmışken sorayım, istanbulda tekniği ve anlatımı güzel olan profesyonel bir davul hocası bilen varmı?

Hiphop stüdyosu , kadıköy'de.
Selami hoca var , ünlüdür ve çok güzel öğretir.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 senedir power metal ve rock çalıyorum özellikle dream theater - home u tam çalamasam da çalabildiğim yarısı kadar bi kısmını çalmaktan büyük zevk alıyorum darısı paradigm shift e :D[signature][hline]SOLDATSEVER TÜRKLER İÇİN AÇTIĞIM SİTEME HEPİNİZİ BEKLERİM
www.soldat.sayfasi.com Soldat Funs Forumu
[email protected] ;)
soldat official site www.soldat.pl
Sosyal ağlarda paylaş

helal olsun kardeşim ne diyelim....
öte yandan davul çok güzel görünüyo...çalışmak için harika ama konser zamanı olmuyo...yani akustik davulun yerini tutmuyor bence...tabi akustiğin yanına elektronik koyup hoş sesler çıkarılabilir..
bu modelde alengirli sesler varmu?
Sosyal ağlarda paylaş

bu roland td20s bk yı music123.com da gördüm 5500$ :O ayda 183 dolara taksit yapıyo adamlar ama şööyle bişiy var. evde çalmak istiyorsanız pearl traveler set var mesh headlerle ve normal headlerle gelen(ziller için de plastik padler dahil) evde meshleri takarsınız zillere de padleri geçirirsiniz, iki hihat bi ride ile geliyo set 400 dolara üstüne parayı basıp tama iron cobra twin pedal, iki üç daha zil, ekstradan zil headleri alır paşalar gibi çalarsınız evde, konser felan cart curtta da yüklenirsiniz davulu çantalara(sete dahil deil ama :( ) götürürsünüz :D 1000$ civarında bişey çıkar cebinizden, evde akustik çalma keyfini yaşarsınız. neyse ben babama yalvarmaya gidiyorum :D :D :D[signature][hline]-Old School Keşh-
Sosyal ağlarda paylaş

şincik, pearl rthym traveler set, tama iron cobra junior twin pedal, sabian b8 performance set ziller, extradan bi tane zil içün stand, verve tabure :D bide evansdan zil padleri(2 zil 1 hihat içün) alırsak 870$ a patlıyo bize, world wide shipping için 383 dolar alıyo eşşek adamlar o ayrı tabi :D[signature][hline]-Old School Keşh-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...