Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. Pepeleksel (:P) Basketbol Maçı v1.00

Gilean

Öne çıkan mesajlar

benim de fikrim bostancı yönünde[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bostancıda olursa bende gelirim.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi kadro çıkartabilirmi biriniz :D ona göre eksikleri tamamlayalım...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

Gelenler:
Gilean(ben)
Dregoth
Mandoo
Shagrath
Shapshal
Ronaldinho
Micha
Naa
Lucas1
Spidee
tam 10 kişi..5'e 5 yaparız..ya da 2 kişi daha bulup 3erlik takımdan turnuvada yapabiliriz..
Yer:
Bostancı Sahil
Zaman:
21 Ocak Cuma günü diye düşündüm arada ben yokum çünkü..Tabii hava böyle kötü olursa yatar..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Gilean tarafından 16 Ocak 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bostancı sahili deilde göztepe pansiyonlu olsa bi de çift pota yapıcaz dimi...offf tek pota alışmışım çift pota da kasıcak biraz ama olsun ok ok bostancı uyar bana...sahil dimi?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

sahil..tek potada daha eğlenceli olur çünkü gelcek herkesin kondüsyonlar yerlerdedir büyük ihtimal[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

jaan ı oynatmayın hehe bug gibi adam.
bizimki bi acaip olmuştu
basket futbol herbişiy vardı valla ne bulursak oynamıştık
basket de 3 erli takımlardan turnuva şeklinde olmuştu.[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 mi yapsak acaba 5 takımdan[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

olur çok güzel olurda takımları nasıl belirlicez kimse kimseyi tanımıyo bari herkes özelliklerini yazsın öyle ayarlıyalım takımları :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 aslında daha zevkli olur kimse birbirini tanımıyor hırs olur hadi alalım şu maçı falan hoş olur yani :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

ben valla 190 lık boyumla block manyağı yaparım ama atışlarım iyi deildir...bi de samaç basarım potalar uygunsa :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 17 Ocak 2005 12:36 tarihinde demiş ki:
bi de samaç basarım potalar uygunsa :)

sen samaç basmaya devam ed gusel :)[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...