Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi Trash Metal Grubu

hagi

Öne çıkan mesajlar

traş bu işler uğraşma sen :)

ne bakımdan en iyi olduğuna göre tartışılır :)
bence metallica şimdi laf atmayın ama kaçımız metallicayala girmediki metal dünyasına,ayrıca şarkıların hakkını vermek lazım (eski albümler tabiiiki)

edik:imla hataları

[Bu mesaj Darestan tarafından 25 Ocak 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

caps açık forum başlığı hoş durmamış..
bunun dışında megadethin trash olduunu bilmiodum.heavy deil miidi?[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Konkhra nında baya salğam thrash parçaları var.

Spit or swallow u herkez dinlemeli.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ben bi tek cyriptic writings albümünü sevip-bildiğim için tam bilgi sahibi deil mişim demekki.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak metallica diyen kardesime bir yanıt vermek isterim... bnede metallica ile basladım anak metallica cizgisinden saptı ve su anda metal grubu niteligi tasımıyor bence...rap grubuna cover yapan ve bir programda(bende izledim banttan) eski hayranlarınız yeni sarkılarınızı sevmiyor cümlesine tepki olarak Fuck the old fans(JAMES) diyebilen kendini yani metallica yı metallica yapanları bir anda silebilen bir gruptur...Ayrıca Mustaine(guitar god) gibi bir adamı kovmus bir gruptur...eski albumleri çok kaliteli tmm eyvallah hiç bir şey diyemem zaten ben de metallicayla başladım ama başladıgım grubun en iyi olması zorunlulugumu var??zaten senin gibi alakasız cevap verenler cok..senin sevdigin grup ne dersin metallica vs derler niye dersin ee bununla başladım baba da ondan derler...neyse konu cok dagılmasın metallica nın ride the lightning,...and justice for all,master of puppets ve kill'em all(Cliff'em all(göçüp gitti bir anda offf of) ) albumleri harbi süper albümler ama tarzını degiştirmis ve thraslikten cıkmıstır yani thrash metal degildir artık...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten sen en iyi thrash demişin ben melodeth takılıyorum şu an metallicayı dinlemeyeli yıl oldu abicim
ama diyorum zaten adamlar kötü ama eski albümdeki şarkıların hakkını vermek lazım sende demişsin megadeth bence yanına yaklaşamaz o şarkıların yani

ha megadeth duke nukem theme şarkısıyla gönlümde ayrı bir yer edinmiştir tabi oda var :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere bende metallica,manowar,megadeth sepultra 4 lüsü ile başladım (sepultra thrash değildisanırım öyle hatırlıyorum) 3. sınıfta damardan patlatılar icime metali :D

ama sevmiyorum metallicayı neden dicekseniz piyasa işi oldu bitti metallica artık ama arkadaşım var cok seviyor ben sevmiyorum yani metallicaya bi türlü ısınamadım ilk dinlediğimdede pek ısınamamamıştım unforgiven,fuel,unfor 2,king nothing,master of pupet,battery ve bir iki şarkısı daha var onları severim.
Bu şarkıları seviyorsan metallicayı da seviyorsun felan demeyin ozaman cradle of filth in bir iki şarkısınıda seviom ozaman cof udamı seviom oluo bu?

Niymfetamin,niymfetaminnn vitaminnn :)[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

Thrash 80'lerde ortaya çıkmış, protest sözlerin bolca kullanıldığı bir müzik akımıdır. 90 yılına kadar da Metallica, Kill'em All, Ride The Lighting, Master Of Puppets vs... albümleriyle thrash müziğin kralını yapmıştır. isteyen istediği kadar eleştirsin tartışsın Metallica'yı, zaten Load albümünden bu yana "cool" birşey Metallica'ya laf etmek.
Bunun dışında üç thrash tanrısı daha vardır onlar da bana göre tartışmasız; Slayer, Overkill ve Megadeth dir.[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kendi fikrimi belirtmezsem olmaz, Hetfield ın dediği de benim umrumda değil netekim benim onun umrunda olmadığım kadar. Metallica ya tapan biri değilim ne yapıp ettikleri beni çok bağlamaz ama and justice for all ve onceki albümleri açıp hiçkimseyi umursamadan dinleyebiliyorum hala. Dinlerken de metallica kimmiş ne yemiş kimi mikmiş "tınnnn".[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 25 Ocak 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
bi kere bende metallica,manowar,megadeth sepultra 4 lüsü ile başladım (sepultra thrash değildisanırım öyle hatırlıyorum) 3. sınıfta damardan patlatılar icime metali :D

ama sevmiyorum metallicayı neden dicekseniz piyasa işi oldu bitti metallica artık ama arkadaşım var cok seviyor ben sevmiyorum yani metallicaya bi türlü ısınamadım ilk dinlediğimdede pek ısınamamamıştım unforgiven,fuel,unfor 2,king nothing,master of pupet,battery ve bir iki şarkısı daha var onları severim.
Bu şarkıları seviyorsan metallicayı da seviyorsun felan demeyin ozaman cradle of filth in bir iki şarkısınıda seviom ozaman cof udamı seviom oluo bu?

Niymfetamin,niymfetaminnn vitaminnn :)

Manowar thrash değil ama, sapına kadar Heavy :)[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

youthanasi aya thrash denmiş galiba,metallica satmış falan geçelim bunları,adamlar yapıcağını yapmış bence zaten mustaine in son hallerini de biliyoruz,ha uyanlış anlaşılmasın megadeth i de metallicayı da çok dinler ve severim ama konu en iyi thrash ise artık 2 si de bu türü icra etmiyor,ama tabii ki metallicanın thrash yaptığı zaman ki albümleri megadeth den iyidir(mustaine parcalarını cıkarsak bile)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...