Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG Madalyaları

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,
Yazar bölümünde bu konuyu tartışıyoruz da, sitemizi yoluna soktuk yazılarımız büyük ölçüde bitti, şimdi forumumuza 25x25 boyutlarında, diğer MMO bölümlerinde görebileceğiniz madalyalardan ekleyelim diyoruz.
Bir yandan biz de araştırıyoruz ama eğer sizin böyle bir kaynak bilginiz varsa veya böyle resimleriniz varsa da paylaşırsanız memnun oluruz, bölümümüz iyice şenlenmiş olur.

3 adet madalya olacak kişi başı. 1 faction, 1 ırk, 1 de profession.

Hadi koçlar =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

var ya 1 gün daha açmasan ben yazacaktım bunu (sadece faction dicektim. 1 madalya neyimize yetmiyo :P) zaten prof saçma olur (uthmatar a da yazık olur entertainer eheh.) Warrior-Doctor-Crafter olacaksa olur scout brawler fln die yazmanın pek mantıklı gelmiyo bana. bide 16 16 die biliyodum resimleri 25 se factionlar hazır.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

Emin değilim, 16 da olabilir ama 25 diye hatırlıyorum, küçültmek sorun değil zaten 2 snlik iş nolcak ondan =)

Faction şart abi. Irk da bildiğin ırk kafası olacak, kolay zaten (ama resim bulursanız paylaşın, bende de var gerçi ama daha güzeldir belki :) )

Geriye class kalıyor, ki bence yararlı olur, mesela bir adamın BH ile ilgili problemi vardır, BH a özel mesaj atar vs. Sadece elit ve hibrit classlar olur zaten, çok class a sahip birisi de genelde combat skill ini veya en çok kullandığını yazar herhalde.

Classlar için silah düşünmüştüm ben. Mesela TKA için vibroknuckler, carbine için laser carbine, swordsman için scythe vs. şeklinde yapabiliriz. BH için Boba kafası ( bunun küçüğü , tailor için makas ( ), musician için nota ( ) chef için aşçı şapkası ( ), doctor, medic için kızılhaç ( ) vs. şeklinde.

Ama arkaplanı mavi olmayan silah resmi bulmak zor açıkçası, onu nasıl yaparız bilmiyorum, sizde varsa da paylaşırsanız süper olur açıkçası.
Yukardakiler bi fikir olsun diye gösterdim. Mümkünse transparent arka plan olsun, olmuyorsa da siyah tercihen veya beyaz olsun.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 27 Aralık 2004 08:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 27 Aralık 2004 08:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

16 sanırm, büyük geldi şimdi bunlar gözüme =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

imp ve rebel güzelmiş, diğer ırkları zaten gizli bölüme koymuştum ben bu resimleri, ama bunun 16x16 ya indirildiğini düşünürsen görülmez bile. Bir yöntem olarak o ırkların çerçeveleri iptal edip kafaları keser onları küçültürüz.
Rebel ben renkszi bulmuştum ama renkli de yapılabilir tabi.

Teşekkürler, bi de prof. bulursan sevaba girersin asıl =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu madalya sisteminin değiştirilmesi lazım yada sadece faction olması lazım bence. ayrıca rebel kırmızı imp mavi dir. JTL ye geçenler bilir ki neutral da mor muş. Irk olayına gelince kimin ne ırk olduu bence pek önemli değil ırkçımıyız ki merak edelim? server yazılsa daha mantıklı olur. kısaca sadece server ve faction yeter bence. yok ahçı şapkasıydı bobanın kafasıydı 16 16 ya sıkıştıracan die uuraşmaya değmez.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

sunucu, ırk, faction. madalya üstüne madalya yani. isterseniz ırk koymayız.

bu arada penth, benim sana verdiğim işi niye burda başkalarına atıyorsun anlamadım. ben de public forumda topic açmasını bilirdim.. olan olmuş neyse.

madem öyle oldu, forum userları da birkaç madalya yaparlar kendilerince, beğenirsek onları seçeriz. büyüklük olarak 16x16 olacak. yani o kadar küçük bir resimde belli olması lazım yapılan image ların.. boba fett'in kafasını beyaz arka planda daha belli edebilirsiniz.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 27 Aralık 2004 12:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Area master bey, valla gecenin köründe kaç saat aradım ettim, böyle site mite işine girmiş olanların elinde varsa işe yarar dedim, nitekim oyuncuların bu konuda fikrini de almak önemli, öyle değil mi?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Tescilli Liv Kristine Hastası

1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alomatik_2k, 27 Aralık 2004 08:18 tarihinde demiş ki:
var ya 1 gün daha açmasan ben yazacaktım bunu (sadece faction dicektim. 1 madalya neyimize yetmiyo :P) zaten prof saçma olur (uthmatar a da yazık olur entertainer eheh.) Warrior-Doctor-Crafter olacaksa olur scout brawler fln die yazmanın pek mantıklı gelmiyo bana. bide 16 16 die biliyodum resimleri 25 se factionlar hazır.

ahahahaha koptum ya master brawler master teras kasi duruyor yanina master image designer oldum sadece prof sacma olur bencede benimki baya karisik hankisini secicemki birde oyle bi durum olusur faction bencede[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Uthmatar, 27 Aralık 2004 20:59 tarihinde demiş ki:
said:
Alomatik_2k, 27 Aralık 2004 08:18 tarihinde demiş ki:
var ya 1 gün daha açmasan ben yazacaktım bunu (sadece faction dicektim. 1 madalya neyimize yetmiyo :P) zaten prof saçma olur (uthmatar a da yazık olur entertainer eheh.) Warrior-Doctor-Crafter olacaksa olur scout brawler fln die yazmanın pek mantıklı gelmiyo bana. bide 16 16 die biliyodum resimleri 25 se factionlar hazır.

ahahahaha koptum ya master brawler master teras kasi duruyor yanina master image designer oldum sadece prof sacma olur bencede benimki baya karisik hankisini secicemki birde oyle bi durum olusur faction bencede

Kıvır sen kıvır *I sense master dancer in you* :-p
[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????

[Bu mesaj Alomatik_2k tarafından 27 Aralık 2004 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh erkek adam kivirmaz master dancer deadric oldu ben deil :) paylashtik skilleri oda master tkm olarak duruyor ama birde master musician yapicaz belki ama dwb yaparsak dedigim gibi yine 2 gunde tank olurum skill kasmasi dert deil yeterki gidelim[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 27 Aralık 2004 20:07 tarihinde demiş ki:
Prof.lar için madalya olması bana mantıksız geldi çünkü kişiler heran prof.unu deiştirebiliyor. Tavsiyem Jedi olanlara madalya verilmesi.
kişinin oyunda en çok yaptığı meslek, yani görünmesinden en çok hoşlandığı title'ı neyse o olucak prof madalyası da. bu yönden düşünülürse mantıklı. oyunda "master pistoleer" title'ını mı kullanıyosun? o zaman unvan.php'den pistoleer title'ını seç, forumda o gözüksün. mantık bu olucak yani[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada 16*16 da AO da ki madalyalar (madalya çok garip kaçıyo logo fln desek?) baya büyük yani küçük ama 16 16 ya göre daha büyük isteyen bi baksın.
22X22 olarak factionları yaptım kendi paintim die sölemiyorum şahane oldu vallaha.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...