Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BuG

anthro

Öne çıkan mesajlar

Su anda oyunda diez serverinda yer alan bir bug var ... Aciklamak gerekirse gate den gectikten sonra dc oluyorsunuz cunku cz piana ve breth bugli .. bu karmasadan sonra oyuna tekrar girdiginizde baska bir oyuncunun karakteri ile oyuna giriyorsunuz vehür iradenizle itemlarını vs yakabiliyorsunuz .. bu nedenle server bir kac saat geri alınacak.
P.S. => ayrıntılı bilgi icin banlı diilseniz forum.knightonlineworld.com[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np
complete +6 set with +7 elixir
Sosyal ağlarda paylaş

olay su , KOL adminin soyledigine gore : accountlarla ilgili bi sorun yuzunden gate lerden gectikten sonra karakterlerde bulunan log.ini die bi file var o crash oluyor baska bi deyimle cokuyor yada sapıtıyor bu nedenle şifre ve account adları değişiyor .. bunun sonunda ozetle kendi charınla gezip gateden girdikten sonra disconnect oluyorsun ve bir daha login yapabilirsen baska bir charla oyunda oluyorsun ; yeterli ingilizceniz varsa mirc chat programından quakenet.org serverindan #knightonline kanalına girip sorabilirsiniz daha fazla detay bilgim dahilinde degil.

ayrıca login failed hataları meydana geliyor ki bu hatalar bir kac denemede duzelmezse server maintanence (server bakımı ki hergun sabaha karsı yapılır) den sonra sorunsuz oyuna devam edebilirsiniz cok buyuk bi sorun degil .. gelen pmlerden bahsetmek gerekirse charı sectiginiz anda ayaga kalkıp dc olursa banlanmışsınızdır

[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np

[Bu mesaj anthro tarafından 25 Ocak 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dupe olayı kore ve malezya serverinda item kiralama olayı ile yapılıyordu oyunda para ile item kiralanan bi yer vardı detaya girmicem fakat USKO ( ares/diez/xiegnon ) da patchlerle bu olay duzeltildi .. inventory nizde bazen trade den inn den ve vendorda yapılan işlemden sonra bazı itemlar 2 tane gorulebiliyor fakat bu itemlar fonksiyonsuzdur satsan satılmaz taksan takılmaz cunku bir sonraki loginde yokolurlar[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np
Sosyal ağlarda paylaş

Onu biliyorum yapıldıgını ama bu farklı ve yokolmadı hala duruo 2 tane. Soyle bir sey oldu. Ben arkadasa +6 dex earring ve 500k verdim. Cıktım baska charla girdim. Sonraki gun dier charımla girdigimde benim char geri gitmis en son oldugum yerde degildi.Salamander staff patlatmıstım o patlamamıs olarak duruo ve verdigim item ve parada bankada duruyordu.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

baloncu mehmet :D bi usteki mesaji alinti yapma saldiriolar direk :D ben denedim ordan biliorum[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 26 Ocak 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
ole olsa herkez geri giderdi.Verdigim adamlarda olmazdı item.

akuma bu konuda tahminimi yuruttum .. sonucta gm olmadıgım ıcın o konuda fazla bı bılgı dahılımde dııl :)[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...