Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kavga yükleniyor %78

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

varoşlarda hep bu model, sokak kapatılır, dandik bi ses tesistatı bangır bangır müzik, apartmana koca türk bayrağı, askere gidecek olana çük gibi pelerin gibin bişi yapıyorlar bir de, plastik sandalyeler falan. Çok kalabalık olursa kesin mevzu çıkıyor, mevzu çıkmasada illa polis geliyor asker yolluyoz diye tatava yapıp valla 12de bitiriyoruz diyip gönderiliyor falan. Gerisi kitleye göre değişiyor hap atıp patlayanı da gördüm adam gibi oynayıp halay çekeni de. Nasıl bir ülkede yaşıyorsunuz haberiniz yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben güngörende yaşıyorum dediklerine birebir şahidim :)
anadolu yakasında da yaşadım görmedim böyle mallık
7thBreath said:

varoşlarda hep bu model, sokak kapatılır, dandik bi ses tesistatı bangır bangır müzik, apartmana koca türk bayrağı, askere gidecek olana çük gibi pelerin gibin bişi yapıyorlar bir de, plastik sandalyeler falan. Çok kalabalık olursa kesin mevzu çıkıyor, mevzu çıkmasada illa polis geliyor asker yolluyoz diye tatava yapıp valla 12de bitiriyoruz diyip gönderiliyor falan. Gerisi kitleye göre değişiyor hap atıp patlayanı da gördüm adam gibi oynayıp halay çekeni de. Nasıl bir ülkede yaşıyorsunuz haberiniz yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

anadolu yakasında örnek mahallesinde, kurtköy'de, kartal'da, maltepe'de gördüm ve bu yerlerin hiç alakası yok bir biriyle. illa bir tanıdık oluyor (çevreye bak .mk) selam veriyorsun vs. hele birde konvoy yapılacaksa tam facia, işte ucundan kıyısından azcık bakıp hep işim var diyip uzuyorum bir şekilde yoksa çekilecek çile değil.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

bu yazdıkların var evet ama böyle bi oyun şekli yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...