Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
herkes kendine göre haklidir, isteyen istedigini yapar kimsenin kalkip burda sen sigara iciosun 547343113354. sinif watandassin,hatta insan bile olamassin die birisini ezmeye hakki yok..ben sana kalkip nie saclarin böyle iireeeencsin diyomuyum .. =P :hmm:

*gururla sigarasindan bir firtt ceker...*

göreceli tercihlerden bahsetmiyoruz bilimsel gerçeklerden sosyolojik sonuçlar çıkarıyoruz bunu da kimse yalanlayamaz ama zevk alıyoruz diyosan aslanlar gibi iç
Sosyal ağlarda paylaş

aman ii taam be.. gelmeyin üzerime ölücem sonucta =P gerci hepimiz ölücez oda ayri bi güzellik[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Babam geçen gün "Bu yeni gençlerin çoğu sigara içmiyo çok beğeniyorum valla" dedi bende "auhahuyahuahu" diye patladım tutamadım kendimi ehe. Bi de sigara içtiğim zamanlar babam yanımda sigara içtiğinde bana gelen dumanı elimle kovuyodum , yanımda arkadaş aynı şekilde patladı herife ne küfür etmiştim[signature][hline]Time Only Knows..
Welcome to Persia
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 23 Ocak 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
Hehe görecem ben seni.
20 yıl sonra "neden bu merdivenler bu kadar uzun ya?" diye düşünmeye başladığında da gururla nefes nefese kalınca beni hatırlarsın, olur mu =)

20 yıl yaşıyacağından eminmisin?
Ülkemizde insanın kafasına inek düşüyo !?! bi deprem oluyo binlerce insan ölüyo,adam kurban kesicem diye kendini öldürüyo...[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 23 Ocak 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
ne alaka ya
kimsenin kimsenin yaşama alanına tecavüz hakkı yoktur.Yada soluduğu havayı kirletmeyi veya zehirlemeye...

eheh
*pırt*[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

kafama inek düsmesindense cigerlerim zehirlensin öle öliyim daha iyi =P[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 23 Ocak 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 23 Ocak 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
ne alaka ya
kimsenin kimsenin yaşama alanına tecavüz hakkı yoktur.Yada soluduğu havayı kirletmeyi veya zehirlemeye...

eheh
*pırt*

hahahahahahahaha *midesine krampflar girer*:-D[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

bunu da anlamıyorum, tüm sigara içenler bırakmak için çabalayacaklarına kendilerini avutuyolar ve aynı gazla içmeye devam ediyolar.. "hepimiz ölcez" "uzun yaşasam nolcak" falan..
yanlış anlamayın bu lafım sadece burdakilere değil, genel olarak fikrimi söylüyorum. penth özetlemişti olayı. sigaranın tek kusuru 5 yıl erken öldürmesi değil hani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
aman ii taam be.. gelmeyin üzerime ölücem sonucta =P gerci hepimiz ölücez oda ayri bi güzellik

Atın olumu arpadan olsun dicektin.

Sigarayı dumanını fln sevmem ve ne zaman etrafımdakilere "icmeyin bakın bole bole acı cekiceksiniz" desem de hep bu at arpa lafıyla karsılasıyorum. Bi gun cidden birinin olumu sigaradan degil de sigara yuzunden benim elimden gelicek ama =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Orta 1'de başladım sigara içmeye, çok merak ediyordum nasıl birşey olduğunu.Camel, American&Turkish blend içiyordu annem, o sebepten bende camel içmeye başladım.Orta Son'a kadar sadece evde içtim sigara.Dışarıda ağzıma sürmezdim.Orta son'da olanlar oldu paket taşımaya başladım.Arkadaşlarımın çoğu içmiyordu zaten.Yazık oldu.Öyle paket sayısı katlandı seneler geçtikçe, bırakıldı öksürük krizlerinden, en azından denendi.

Gençlere önerim hiç içmemeleri yönünde olacaktır.[signature][hline]?
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası neden başlandığını anlamış değilim. Özentilik falan olduğunu sanmıyorum, ya merak olsa gerek yada arkadaş desteği heh. Ama yinede bir arkadaşım bana al sigara iç dese suratına yumruk atabilirim.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nargile denedim bi kere cok ısrarlar altında ve hicbisey anlamadım acıkcası sadece dumanlar cıktıydı agzımdan. Bana cok bos geliyo ama iceni zevk veriyo diyosa onların bilecegi is tabii kendinizi zehirlemek istiyosanız birebir.

Eheh masonlar konusuna gelince mason dedigin insanın kendine yakısanı giymesidir.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

" ayyhh çükincan dan gördüüamm böylee elinde marrlborraa paketiiii anahtaar ve zippo cakmakla dolasınca cook cool oluyosun yanee. bende tommy sweetshirtüme yakısır diye elimde camel tutuyorduuam (tommymle aynı reaank olduggua içiian. soora bi baktım içmeye başlamışaam. daha cool olduum "[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...