Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Extreme Elektro Gitarlar ??

26ee140

Öne çıkan mesajlar

istediğin ses tonuna bağlı bazı çin,türk,kore vs. malı gitarlardan iyi tonlar çıkabiliyo... ayrıca herzaman söylediğim gibi lambalı marshall kullanınca gitarınız 1 gömlek güzel ses verir...
gitar markasının önemsizliğini anlatmak için canlı bi örnek vereyim.. bende jackson marka taktidi sb dreams var ve o fiyata jackson tonunu çok rahat yakalayabiliyorum.. git önce bi dene gitarları sanra yorum yaparsın ..tabi snin tarzınada bağlı extreme in sanırsam gibson yada les paul taklitleri meşhurdu[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kardeşim, benim tarzıma en çok uyan gitar Ibanez...
Ama her zaman tarzım mı geçerli? Değil...
PRS'ye taparım. Adamlar özenerek yapmışlar, kaliteden hiç ödün vermemiş.
Jackson'u da booster'a bağlayacaksınız, dizeceksin footboxları, kökle distortionu offfffff.
*Ve jack alacak paramın olmadığını, şu an jacksızlıkran gitar çalamadığını hatırlar*[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
İmgelem Teorisi'nde Forum Deneme Aşamasında!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 11 Ocak 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
mobilyacilar sitesinde yapiliyo bunlar

Aslında yanlış düşünüyosun infeq. mobilyacılar sitesinde bile bundan kaliteli şeyler çıkar biraz kassan.. KAnımca bir ara sebze meyve hallerinde portakal kasası eksikliği çekiliyordu, sanırım o arada üretmişler bunları. Maadesi olsa olsa bu olur. yada talaşta olabilir. :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 20 Ocak 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
arkım almıstı 180 dolara ne ses var ne kalite 1 ay sonragirişi bozulmustu zaten ondan oncede cok kotu ses veriyodu

Türkiye'de 180 dolara gitar mı alınır be.
Ibanez GB serisi burada 200 dolar ve GB serisinin aslında Ibanez'le hiç alakası yoktur... Sadece şekli aynı.
Yamaha'nın modelsiz dandik elektrosuna 380 milyon demişler.
Yurtdışında 1.el fiyatı 55dolar olan Zoom 505II'yi ikinci ele 150ye alıyorsun.
Millet Strato'yu basit ve ucuz gitar diye alırken, biz sanki alemin kralıymış gibi bakıyoruz.[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
Sosyal ağlarda paylaş

Stratocaster zaten gayet guzel bi gitar,fiyatinin yurtdisinda ucuz olmasi kalitesini dusurmezki.Burda hersey pahali zaten.Hele Jacksonlar cok daha fazla pahali.[signature][hline]Nothing but the music.

[Bu mesaj Tarist_Windveil tarafından 20 Ocak 2005 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi ki kalitesini düşürmez. Ya, yurtdışında hangi gitarlar mukayese ediliyor? PRS, EPS, LesPaul, Strato, Tele, Jaguar, Ibanez.. Bunların arasından en ucuzu ve refleksibl olan hangisi? Tabi ki strato. O bakımdan tercih ediliyor.[signature][hline]"My shadow's the only one that walks beside me" (Bilo)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...