Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unique monsters event.

Thadeus

Öne çıkan mesajlar

SIKILDIM ben bu lag olayindan tamamen duzelene kadar soldat mame gibi takilcam :D en kotu ihtimal dupeyi orenirim yada size soldat imzasi yapiim dur abim eve gelsin flash cdsini aliim onlada gif li bisiler yaparim :D[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

Event su idi ve bitti

Biri aşada sarı yazıyla bir kaç saat once yeni GM oldugunu soledi ve kendini tanıttı. yaklaşık 30 dk oncede gene sarı yasılarla su kordinatta özel yaratık burda ozel yaratık diye yazdi dolaştık... en son bi kordinat yazdılar Pıana village in onunu orda normal bir char in yaklaşık 10 misli buyukluğunde bir kaç yaratık vardı... birini seçtik daldık.. ben sadece 2 kere oldum bu olayda..

keşke yaratıkların ss ini alsaymışım...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk resim karanlık bölgelerden belli bir paint mucizesi daha önce rock ın yaptıkları gibi birde ben ne attila gördüm nede açılan kutu pazardan bir balta alıpta eline alınca attila kesmiş olunmaz sanıyosam.....[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Areste moradonu yaratıklar bastı. Ne olduğunu şaşırdım birden. Adamın biriyle trade yapıyordum, yukardan bir yazı geçti. "We're under attack by monsters" felan diye. Arkamadı bir döndüm, daha önce hiç görmediğim bir kaç yaratık, troll kingler felan şehiri basmış. Görseniz bütün skiller havada uçuşuyodu. :D Ben zaten arkamı döndükten 10 saniye sonra disconnected oldum. SS almaya zaman kalmadı. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Atilla gerçekten zor çünkü uzaktan fire çakıyor diye diye Hatırlıyorum. Yani magelerin hiç bi şansı kalmıyor. Ben lvl 4x küsrken Baron ların o tarafta görmüştüm (orc, WArrior ım) neyse denemek için daldım. (ama üstümde Fp ler vardı o yüzden öle yüksek vurmuş olabilir.) merak insana herşeyi yaptırıyor:D Nese bana 900 900 vuruyordu. Mageler çok ölmüş olmalı. Ama illede kesemessiniz demiyorum. Çünkü bu Lagde bizimkiler shaula kesip chtin bow düşürdüler. Ki burial_tr o kadar ucuzmu o baltalar.:) Valla oyunu bırakmasam alırdım.[signature][hline]
Server : Paticik
Race : Human
Class : Patlatıcı
Patlatılan başlık sayısı : 10x

Sosyal ağlarda paylaş

bizimkiler olayın kısa yolunu bulmus ben yoktum dun :)
soyle bir olay varmıs
atillaya olunce exp gitmiyormus
ve sadece bunu bizimkiler biliyormus
geri kalan pelerinlilerin hiç biri bilmediginden kacarak oynamıslar
bizimkiler ise ImanGucu ile :)
hayırlısı[signature][hline]rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok lag varda mesela sen laga harplerinde girdin ama köye doğru koş lagden çıktığında köyde olucaksın. demek istediğimi anlıyormusun. sen uyguluyorsun serverda yaptığn işlem gerçekleşiyor ama sen göremiyorsun diye düşünyorum ben. Belki biraz saçma oluyor bu.[signature][hline]
Server : Paticik
Race : Human
Class : Patlatıcı
Patlatılan başlık sayısı : 10x

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...