Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online HAcklenmiş Diye Bi Söylenti.

n0th1n9

Öne çıkan mesajlar

Şimdi cafeye girdim. Girer girmez de CAfenin sahibi olan abi. Polonyalı biriyle konuşmuş. Site hackelndi dedi. Hackleyen kişi de bossların re-spawn pointlerini değiştirmiş. Bence gerçek olabilir çünkü deildiği gibi kimse banlamadı hala. Birde bu kadar zaman yapılammış bi boss kıyağının Bi anda yapılması aklımda harbi hacklenmiş olabilirmi sorunu getirdi. Neymiş ADmin hastaymış da yok yatalakmışda. Yokmu abi bunun bi kankası falan servera bakıcak. anladık tekel yapıyorda Bu kadarda tekelcilik olmaz gibi geliyor bana. GM oyuna giriyor şurda boss var koşun öldürün demiş. (ki gerçekten demiş) ve harbidende ölünce exp kaybetmiyormuşsun. Bizim cafede sabahlayanlar kesmişler gece. Belki en başta biraz mantıksızca gele bilir ama sornadna mantıklı oluyor. koskoca KO admin gelipde forumda site hacklendi demez. Demez çünkü busefer daha çok hacker la karşı karşıya kalır. Peki hackelyen niye siteyi bozmamış diceksiniz. bu sorununda cvp BENCE hackleyince bir bok kazanamayacağı için onun yerine oyundaki arkalrına ve kendi yarattığı karaktere yardıjm etmiş olabilir. YİNE SÖYLÜYORUM BUNLARI Bİ POLONYALADIDAN DUYDUK.SONRA Steel sallama demeyin. Olmamama ihitimaide her zman var tabiki. En güçlüsü bu gibi bu geliyor bana.[signature][hline]nºth1n9 fºr 4ll
Sosyal ağlarda paylaş

yok olm Yeni GM geldi ondan ole Boss şenlik leri düzenlio ANGIBO cok şirin cocuk Atilla cıkardı Linatede Kestiler :) Chitin shel giymiş arklar ole diordu.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 25 Ocak 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
mahmutun acc ile yazmışsın bende şifresi vardı :)

Oda yanımda:D Bi ispanyayada çok deli lag varmış. Bu işin telekomdan odluğunuza eminmisiniz?[signature][hline]
Server : Paticik
Race : Human
Class : Patlatıcı
Weapon: +8/105 Klavye
Patlatılan başlık sayısı : 10x

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 25 Ocak 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
yok olm Yeni GM geldi ondan ole Boss şenlik leri düzenlio ANGIBO cok şirin cocuk Atilla cıkardı Linatede Kestiler :) Chitin shel giymiş arklar ole diordu.

Hackleyen kişi kötü bi çocouk olucak diye birşey mi var :D;)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Abicim moradonda koskoca samma'yı görünce bir cümbüş yaşandıki sormayın :)
Angiboo nun gelişine de şahit oldum. Adam ilk önce ben yeni GM'yim diyerek selam verdi. Sonra millet moradondayken daha güçlü yaratıkları nede buluruz falan gibi konuşmaya başladı ve ardından(ki ben merdiven önünde tezgah başındaydım) arka yanımda samma'nın ayaklarını görüverdim :) Tabi yusuf yusuf oldum.... ama ölünce de exp kaybetmiyomuşuz. Samma da neymiş öyle moradon şehrinin yarısını kapladı yatınca :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane daha söyliyim saat 4.00 civarlarında moradonda tezgah başında olan bir arkadaşımda şöyle bir şey söyledi, Burda şehirde kurtlar var har biri öldürünce 20k. exp. verior. bunu söylemeden önce de notice geçilmişti. Biz saldırıya geçiyoruz gibilerinde. Ben moradona gidene kadar cümbüş sona ermişti. Öğrendiğime göre 3 sefer kurtları getirmişler. Tabi bu kurtlar neyse artık bilmiyorum. Moradonda benim bildiğim bi werewolf ler var....
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam ben hackledim isteyene lalipop karsiligi gold bar veriom. sadece paticikige ozel <_-[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

hehe:D tmm len sustum a.q :D ilede anlaşlır zaten. Bide garip olan ben daha önce oyunda hiç öyle online olup ben yeni GM hgelin size boss kestrim diyen birini görmedim. varmı gören?[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

kara liste vol.1
1.turk telekom genel müdürü - o bozuk fiber optik kabloların fabrikası tıpa yapılacak.
2.ko daki yetkililer - bi şekil uyduracaz bunlarada
3.tülin ve caner in caneri - kameralar karşısında saglam bi dayaktan geçirilerek servise hazır hale gelecek
4.kuşum aydın - kuşu kesilip imaj degişikligi yaratılacak
Sosyal ağlarda paylaş

Eğerki dediğiniz gibi "kıyak olsun diye" kafasına göre exp kaybettirmeyen samma, attila filan spawn ettiyse harbiden bu oyunun iyice ***u çıktı demektir. Bi sonraki eylemi ne olacak? Herkese 50k np veren attros mu çıkartcak moradonda? O zaman biz boş yere cz ye gidio np alcaz diye attros kasıoz. Biz salağız o zaman... :hrr:

o anda oyunda olmayanlar ne olacak? oyunda olanlar, olmayanlara göre haksız exp. kazanmış oluyorlar..

Yanlış :yapma:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...