Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moderatörlerde Ağlar :(((

karabocek

Öne çıkan mesajlar

evet lvl düşmüş xiegonona geliorum zaten hem yeni serv. fazla bişey kaçırmam şimdi başlarsam ama olmaz böle saçmalık ben gidiyorum............................

* Ares Adminlerini Öldürecektir * Heheheheheheeheheh öldürceeem öldüreceeeeeeeeeeeeeeeemm NİAHAHAHA yaşasın kötülük * bıçağını çıkarır,biler ve kılıfına geri koyar *[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Ula herkeşler ares'den kaçıyo ya...

kaldık ortada. Bizim elimizden tutan yok anasını satiim.

:([signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 45 oldum len 45 oldum :)
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tüm çevrem areste. Herkesi tanıom. Bırakmamın imkanı yok. Günün 10 saati kapalıda kalsa aresten vazgeçmem...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedir arkadaşlar ya insan goblin zone da bugbear'a olurmu lagda ya. Bir de kombo yaptım yaratıga hepsini fizzle etmiş namussuz. Lagdan bir cıktım çimenlerin üstünde bayır aşşa yatıyom. Lanet okumuyom sabrediyom. Nereye kadar bakacaz. 9 gündür fram exp ilerlemedi aksine gerisin geriye gitti. Şimdiye master olmustum coktan :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 25 Ocak 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
nolurdu şu türk telekomun çıkışları,amerikanın veya avrupada herhangi bir ülkenün çıkışları gibi olsaydı off valla çıldırtıcak beni bunlar ya..

[signature][hline]Firearrow the Archer
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

[Bu mesaj rockncoke tarafından 25 Ocak 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 25 Ocak 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
FRP master hatirladinmi ben lvl 55 iken senle Megantheron kesemeye giderdik seni 40 yapmak icin :(

Aahhahahahhaahha
"Senin char elimde büyümüştü. Üzüldüm şimdi" diyon yani :lol:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

ffs 1 hafta icinde depremden kopan kabloların tamir edilecegi aciklandi simdi ise tamir edildigi icin data aktarımı sorunlu deniliyor. merak ettigim denildigi gibi %64 veri kapasitesi alınıyorsa neden internet down :/[signature][hline]lvl 6x mage el-morad @ diez
2xxxx np
complete +6 set with +7 elixir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...