Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hack e ban!!!!

noface

Öne çıkan mesajlar

KoolAdmindemiski okudunuzmu bilmiyorum suan itibarı ile macrocular,KOHACK kulananları banlamaya başlıyorum Charınız gıderse şaşırmayın demış ,Biraz hasta idim iyileştimdem demiş:)
Aman dikkat kapatın outolootu falan gitmesin emekleriniz.http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=18658[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
[Bu mesaj noface tarafından 25 Ocak 2005 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj noface tarafından 25 Ocak 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 25 Ocak 2005 14:32 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 25 Ocak 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
said:
Knixue, 25 Ocak 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
Hastaymış. :D

GEBERSIN!!!

:tup:

:tup:[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kohack bence yasaklanmamalı öyle kıytırık bi loot sistemi varki allah bilir kaç milyarlık eşya kaybolmuştur kutuyu açamadan. lagdan vs.den dolayı. Asıl iş dupe , hack , macroyu bitirmek. Kaldıki ss ler kabul ediliyo adminler tarafında buda demek oluyoki bol bol süsleme yapılabilir ss lerde karambole giden bol olur. otoloot yapmayan neredeyse yok zaten serverda banlisttekiler %70 sadece gösteriş olsun diye banlanıyolar, bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı öper dalgasına gidebilir yani heran millet.
Sosyal ağlarda paylaş

bu lagda kımse bır sey yapamaz zaten ne outo loot calısıyor nede baska bırsey 2 adım bıle atamaz olduk be offf bayıldım valla dc olmakdan.[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...