Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duygusal komedi.

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Duygusal komedi denemesi :) ilk denemem berbat olabilir :)

----------------------------

Eski günleri düşünüyorum, çocukluğumu, kendimi arıyışımı, evdeki aileyi, o mutluluğu, sevgiyi ilgiyi düşünüyordum. Oturduğumuz yeri düşünüyordum. Bir gün bizim mahallemize taşınarak beni alt üst eden ilk aşkımı düşünüyordum. Ne kadar güzel günlerdi. Tam karşı apartmana taşınmıştı. Yaklaşık yedi yaşlarındaydım. Daha okula yeni başlamıştım. Şanslıydım ki onunla aynı sınıfa düşmüştük. Adı Seçil di. Onunla tanışmak için her şeyimi verirdim. Ama ne zaman yanına gitsem bir şanssızlık oluyordu. Hiç unutmam; ilk gidişimdi tanışmak için yanına gidiyordum. Okuldan yeni çıkmışız, eve gitmek için yola çıkmış biraz ilerde yürüyordu. Tam tüm cesaretimi toplamıştım ki birden o köpekler yanımda belirdi. Gerisi zaten tam bir hayal kırıklığı. Kızın yanından koşarak geçişim ve üç köpeğin beni kovalaması. Eve geldiğimde büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştım. Ama uzun sürmedi. Annem yeni komşulara gideceğini söylemişti. Bende hemen atlayıp gelmek istediğimi söylemiştim. İşte onunla orada tanışmıştık, çok mutluydum. Ama çok uzun sürmemişti. Benim için çok güzel günlerdi onlar. Bir yıl dan fazla süre arkadaş olmuştuk. Sana evlenme teklifi bile etmiştim. Hatırlıyormusun. Elimde çiçeklerle, bir demet bahçeden toplanmış çamurlu papatya, yanına gelip, heyecandan ağlıyarak sana evlenme teklifi etmiştim. Sende kabul etmiştin. Çok güzel bir gündü. İkimiz eve dönüyorduk. Yolda öylesine yürüyerek konuşarak, gelecek hakkında planlar yaparak eve dönüyorduk. Arkadan gelen bir patlama sesi ve sana çarpan araba. Yanımda gözümün önünde yavaş yavaş ölüşün. Ölmeden önce bana "seni hep seviceğim ve bir gün evleneceğiz" diyişin. Bunları hayıtrlıyorum şimdi. Senin mezarının başındayken bunları hatırlayabiliyorum. Artık benim torularım var ve yakın da belkide yanına gelirim. Saf temiz aşkımızı tekrar yaşamak için...[signature][hline][b]Msn : [email protected]
Sözlükte Bellow
Bellow Nasıl Biri ?
Bartz : Siloun level 26 Assassian Lineage 2 server[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...