Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nokia 220/225/301 vs.

yav

Öne çıkan mesajlar

iphone4 kullanıyorum ve telefon ideal ömrünü tamamlamak üzere.
yeni bir telefona 2-3k bayılmak istemiyorum.

nokia'nın bu az akıllı telefonları varmış, uzun şarj ömrü de vaad ediyorlar galiba. bu telefonlarla wi-fi hotspot açabiliyor muyum?

dedim ucuz ve şarjı gidecek bir telefon alayım, yanına da bi tablet alayım ipad mini falan hatta, o 2sini birlikte kullanayım. yeri geldi mi 2-3 gün dayancak telefonum olsun, yeri geldi mi ufak tabletimle gezip internetime gireyim her türlü.

böyle bir formül mümkün mü?

sonuç olarak yanımda şarj aleti taşımak istemiyorum
tek bir telefona öküz gibi para bayılmak da istemiyorum
napcaz
Sosyal ağlarda paylaş

çift cihaz sorun.

bu sefer çift şarj aletiyle gezersin pratikte.

şarjı ne kadar iyi giderse gitsin hotspot açtığın anda şarj falan kalmaz.

arkadaşta nokianın bi modeli vardı 2009 falandı snırım yıl. telefonu şarja taktığın halde şarj hızı yetişemiyodu hotspotun yediği şarja :)
Sosyal ağlarda paylaş

mesela laptop'um varken tel'i laptop'a bağlayıp hem modem yapıp hem de şarj ediyorum. tabletle yapamam mı onu ya, çok mu zorluyorum :D

aslında çok basit bir talebim var teknoloji dünyasından fakat imkansız bir kombinasyon gibi bişey gerçekleştirmesi araştırdığım kadarıyla. -_-
Sosyal ağlarda paylaş

bilmem
doğumgünüm yaklaşıyor tableti bizimkilere yapıştırabilirim :p telefonu da kendim alırım
direkt pahalı son model telefon isteme şımarıklığı yapasım gelmiyor içime sinmez, sinse de tutacağı belirsiz zaten. öyle bi beyin fırtınası yaptım aklıma böyle kombo yapmak geldi.

iphone4'ü eski işletim sistemlerine downgrade yapıp, tekleyen tuşunu yaptırıp yeni şarj aleti falan almayı da düşünüyorum daha fakirce bir çözüm olarak. (son 3 yan sanayi şarj aleti ile çıldırma noktasına geldim, bi de tuşları çalışmıyor ve manyak yavaş ip4, başka hiç bir sıkıntım yok onun haricinde---ha bi de şarjı bitmese 15 saatte...)

tepsi gibi, kaybetsem evlat acısı verecek bir telefon taşımak istemiyorum ya. fakirlik bir yana. seyahat etmeyi seven gösterişle işi olmayan pratik bir insanım, o yüzden mini tablet ile ekonomik telefon çok faydalı olur gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso senin dediğin tavsiye çok mantıklı ama
taşınabilirlik ve kaybedilse/kırılsa üzebilirlik kavramları sıkıntılı :D

tablet ve telefonu her daim birlikte taşımayacağım ya, çantam varsa lazım olcaksa tablet alırım, yoksa basic smartphone yeter her şeyime günlük kullanımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Hicbir zayifligi yok.

Android in kendi kamera appi internal memory e kaydediyo. Karta kaydetmesi icin baska app cekmen lazim.

Belki tek sikintisi odur.

Ama 16gb i dolduramazsin kolay kolay bence.

Bir de google unlimited cloud a gecti photo ve video icin. O baya bi gamechanger oldu aslinda.

Bu aletin 2gb rami var, 13mp kamerasi var falan. 2500mah pili var.

Baya iyi bang for buck.

Ama ote yandan ios hala ezip geciyo bence androidi. Ama para varsa huzur var. para yoksa huzur ucuz androidde. Cunku iphone 4 cekilecek dert degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...