Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalancı Telekom...

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

ya birak resmen dolandiriliyoruz bizim internetimiz ne zaman yurtdışında ki kadar hızlı ya da en azindan ona birazcik olsun yakin oldu ki? Oyuna giremiyorum resmen lag v.s. derken ölüyoruz... Allahtan Ultra pre varda %2 kaybediyorum ok a bassam bile.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda iken power up store kısmına gir bu serverin ücretsiz olduğu için para kazanma amacı güden bir haraketi.HP barının yanında P harfi war orya grince görürüsn[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

evt yalanci telekom :) ariyalim telekomu bence protesto yapalim..[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

kafasına göre gidip geliyor ya bağlantı,onu bıraktım evin telefon bağlantısı d gidiyor,sonra sabah arayıp arızanız halledildi diyorlar 10 dk sonra bir daha gidiyo,msn bile acılmıyor,pöffffffff[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi insan 2saatte 8 kere dc olurmu a....q bayiliyodum oynanmiyoo.Gevurlar dehset lvl kasti 1 haftada bizse giremdeik .Bi gun girdim 3m ex kaybettm hemen ciktim sinirlenip.Yurtdisi icn olan hatlar kesilmis eet dogru duydunuz kesilmis.Pazar gecesi duzelcek diye duydum ama simdid de dieze bile girilmiyoo YETERRRRRRRRRRR PLSSSSSSSSSS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i, 23 Ocak 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
evt yalanci telekom :) ariyalim telekomu bence protesto yapalim..

:)) di mi ya 100 kisi hadi abartalım 300-400 kisi adslden çıktı diye telekom protesto yapıldığını anlasın :D ( deveye diken misali) telekomu protesto etmeniz icin para toplayıp gzt ilanı vermeniz lazım :) baska türlü olmaz
benden tam sayfa ilan için 100ytl calısır :)[signature][hline]PRaXToR
Orc İxgenon
Paper Mage lvl 51
National Point: 55 Manner 585
ßir cümle ile ßen: Ölümü beklerken ßoş vakitlerimi değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

bağlanıyorum 1 adim atiorum ve dc gırrrrr imzamı toplanicak neyse toplain arkadaslar.. parayı veriorus ama dudugu calamiorus...[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...