Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anti avrilciler!!!

mxzr

Öne çıkan mesajlar

Fuel çok kötüydü abi ya yapmayın. James Hetfield'ın nerdeyse kükreyerek söylediği şarkıyı o cırtlak sesiyle yapamamış. Arkadaki elemanlar zaten iki akor biliyo tüm şarkılara uyguluyo. Yapmayın etmeyin.[signature][hline]Bi şey itiraf edicem. Link koymayı bilmiyooom :.(

I lie here in my blood
And see my family get killed
I feel abandoned by my god
I fear death's chill
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kötü oldugunu bilerek cagirmislar o tip kisileri. avril ,sum41 vs.vs.. geyik olsun diye yani.. böylelikle ''metallica gibisi yok'' denebilsin diye =P[signature][hline]Sell me to infection, it is only for the weak
No need for sympathy, the misery that is me..!
Sell me to infection, it is only for the weak
On bleeding knees, I accept my fate..!
Sosyal ağlarda paylaş

Ondan sonra almışlar tikileri içeri. Özellikle limb Bizkitin sanitarium'ını izleyin. Seyircileri daha iyi gösteriyo. Tipleri görünce kopucaksınız zaten.[signature][hline]Bi şey itiraf edicem. Link koymayı bilmiyooom :.(

I lie here in my blood
I fear death's chill
Sosyal ağlarda paylaş

ama onlarin arasindan en iyi performansi gösteren korndu.. adamlar baya bi costular... hatta dedigim gibi son albümlerinde bile one var korn'un..[signature][hline]Sell me to infection, it is only for the weak
No need for sympathy, the misery that is me..!
Sell me to infection, it is only for the weak
On bleeding knees, I accept my fate..!
Sosyal ağlarda paylaş

ya avrili seven zaten müzik kalitesi için sewmiyo ki bunu aklınızdan çıkarın.Sadece tarzı ve görünüşü, şarkı söyleyiş tarzı ilgi alanları fln önemli fan lar için.Onu sewince zaten şarkılarını da seviyoruz :D Ben avrilin delisiyim.Kaykaya başladm complicated da görünce(özenti diyilM hep bu işlere meraklı olmuşumdur, onun elinde görünce daha çok sevdim).İnsanın yaşamını etkliyo.Röportajlarını bile saklıorm pc de ve daa büsürü acayip olayım var.bende büsürü posteri fln var poster dergilerini bile alıodm onun posterini gördüğüm zaman.Bu yönüyle SANATÇI SADECE MÜZİK DEMEK DEĞİLDİR!!!
Her sanatçı başlı başına bi tarzdır..

[Bu mesaj gokkkan tarafından 22 Ocak 2005 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 21 Ocak 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
ehe hazir avril konusu yine acilmisken , dün basimdan gecen olayi anlatiyim:) durakta oturuodum, metroyu bekliyodum..birden önümden agir metalci yakisikli bi herif gecti , biz bakistik , kesistik bunla falan.. sonra bu eleman yanima oturdu.. ben birden avril lavigne in sesini duyar gibi oldum.. (olamazzz diyodum tabiiki icimden) yanima dönüp baktigimda o elemanda walkman oldugunu ögrendim.. ve avril lavigne dinliyomuss .. ohaa.. artik metalci görünümlü avril lavigne fanleride war olamaz... imdaakkkk..! ben tabi direk kaci$ ordan :-D

Bir daha böyle şeyler yazma fena oldu midem. * Örgğğğhh*[signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmiyorsanız dinlemeyin kardeşim:) en güseli
ki nefret etmek enerji harcayan bir iştir, harcamayın kendinizi
üstelik avril gibi insanlar "müzik" yapmalı ki eve gidip bir pink floyd dinlediğimde değerini anlayayım
di mi[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 23 Ocak 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
beğenmiyorsanız dinlemeyin kardeşim:) en güseli
ki nefret etmek enerji harcayan bir iştir, harcamayın kendinizi
üstelik avril gibi insanlar "müzik" yapmalı ki eve gidip bir pink floyd dinlediğimde değerini anlayayım
di mi

hehe o konuda haklısın eve :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya anti-tank anti-tikky gibi anti-avril takımı lol. Borbag iyi bi noktaya deginmis yalnız =)

O degil de benzer bi akım olan eskiden linkin park severdim numb cıkardıkları zamanda ne kadar genc ve toymusuz zamanında onu anlıyorum simdi. Avril fanlarının da cogu zamanla dogru yolu bulurlar diye umuyorum.

Ayrıca gokkhan muzik tarz degildir bir sanattır oncellikle, birinin muzigini tarz olarak algılarsan o zaman sadece ozenti olurusun. Tarz dedigin sey bicok seyin karısımımdır ve sadece ve sadece sana ozel olmalıdır yoksa bi anlama olmaz, ve de tek biseye baglayamazsın.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Ne ki bu? Bi de ne demek istediğini anlayabilsem. Sanatçı başlı başına bi tarzdır. hmm. Avril Lavigne'in kendine has bi tarzı var müziğini sanattan saymasak da o sanatçı mıdır? Anlamadım valla.[signature][hline]I lie here in my blood
I fear death's chill
Sosyal ağlarda paylaş

Birde gülben ergen faktörü var...[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca anlamadığım birşey sevmiyorsan sevmiyorsundur..neden bok atmaya çalışır ki insan..ben bu kızın müziğini sevmiyorum dersin çeker gidersin..nedne millet de senin gibi düşünmek zorunda?niçin yani..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

avrilin makyajsız halini gordum emin olun ki o gozune surdugu simsiyah rimel olmadan bi boka benzemiyor. ha muzigi meselesine gelirsek, emek harcanan muzik var emek harcanmayan muzik var. emek harcanıp begenmedigim muzige begenmedim derim dinlemem, ama emek harcanmamıssa dinlemem, eger cok azmıssa durum bokumu da atarım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...