Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Alternatif Futbol Maçı v1

crimS0n

Öne çıkan mesajlar

beyler biz naa ile 2 de buluşcaz...d-day çevircez boğaya gelin isterseniz msn verin konuşak..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

tharkas gel,bende bir arkadaşımı getiriyorum 7v7 yaparız ..[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bende orta halli bi arkladaşımı getiriyorum...fazla kişi olsak bile saha geniş bildiğim kadarıyla bişiler ayarlarız...

arkadaşlarınız sakın iyi oyuncular olmasın ezilmiyelim zevkli geçsin maç :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse allahtan gitmeye niyetli fazladan kişi varmış

arkadaşlar programımda olmayan çok sürpriz bir olayla karşılaştım tükendim kurudum bolca ölü haldeyim eve anca gelebildim buradan hazırlanıp zamanında sahada olmam için süpermen olmam lazım[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

maçtan geliyorum...iyi maçtı bi de kendi kaleme gol atmasaydım süper olucaktı :)

maçın başında iyiydimde böbreklerim ağrımaya başladı bi bok yapamadım sonlara doğru...şu anda feci durumdayım ayakta duramıyom resmen off feci üşüttüm anlaşılan...

satanlara kafam girsin :D ama güzel oldu genede maç...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

crimson sen zaten iyidin abi...:) sana laf aslında bizim takım iyiydi yaws :)

bi ben sırıttım açıkcası...en kötü oyunumdu resmen....ama yenmek ayrı bi güzellik tabi :D nıahahah[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kalede hiç bişeyim abi ya :D
zaten sağ elim riskli ondan hiç bişi yapamadım...ama yinede çok güzel maçtı...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Elimizden bu kadar geliyormus =)
Karsi takimi tebrik ediyor ve bir sonra ki maca daha iyi hazirlanacagimiza inaniyorum. =)[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)

[Bu mesaj micha tarafından 19 Ocak 2005 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 19 Ocak 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
Karsı takımı tebrik ediorum bizden kat kat iyi oynadılar. Bizim takım yuruyenler ordusu gibiydi..
Takımda tek mucade eden Micha idi onuda ayrica tebrik ediorum takımın bence en iyisiydi..

Bi kere başta 5 kişiydik karşı takım 6 kişiydi onlardan bi kişi bize geçene kadar bitttik zatennn..Takımda yürüyen kimdi??
[Penalti yemeyen kaleci:)]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...