Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Alternatif Futbol Maçı v1

crimS0n

Öne çıkan mesajlar

akşam maçına mı giriyo beyler 7-8?
bu arada saha yı önceden kapatma gibi bi sorun olcanıo sanmamda havalar biraz kötü şu maçı 5-6 ya alsak...hava daha kararmadan oynansa??hem bende 4 te gider bakarım dolu mu deilmi diye yane..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

bana saat farketmez mandooo ama sporium gece çok esiyor.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

5-6'yı al mandooo[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

crimson çok kolay bir yerde...eğer E-5 ten gidicem dersen minibüs e bin küçükyalı Sporium de seni bırakır orda...

minibüs yolundan gelcem diyosan bostancı lunaparkta in...gösteri merkezine doğru ilerle yokuştan yukarı çık zaten tek yol var yolun sonun sporium halısahasını bulucan...olmadı özel mesajtan telefon ver arar tarif ederim...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence sporium ulaşım açısından herkese uyar yane...hem minibüs yoluna hemde e5 e yakın...ama siz bilirsiniz...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

iyide ben kadıköyde sadece kenan evren in sahasını biliyorum bana tarif etceniz o zaman....tabi kadroya alırsanız...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 15 Ocak 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
Şimdi saha modada bilmeyen varsa tarif ediyim şöle 3 aşşa 5 yukarı..
Boğadan yukarı doğru çıkıosunuz hiçbiryere donmeden bahariyeye çıkıosunuz meydan var havuz mavuz fln..
karşınızda bi ilkokul var ilkokulu karşınıza alın okulun sağındakı sokaktan giriyorsunuz sabit pazar var o sokakta ..
sabit pazarı geçince ilk sokaktan sağa dönüyosunuz böle içerde apatarmanlara flnn çok yakın bi saha var orası..

al sana tarif yok gene annamadım dersen havuzların ordaki okulun onune gel saat 4 gibin beraber giderik..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam naa anladımda beraber gitmek daha iyi sanırım neyse..ok beni kadroya alırsanız bana uyar kadıköy...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben nasıl gidileceğini anlamadım arkadaşlar şöyle bana çook güzel bir izzah ederseniz,yok işte minibüs yolundan inicen oraya döncen vs vs[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

ya lucas ben naa ile buluşcam sende katıl bize 3lü gidek....msn ver özel mesajdan konuşalım...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben kadrodamıyım deilmiyim...???son bi yoklama yapalım kimler geliyo kimler gelmiyo?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bi eksik olsunda ben giriym kadroya benden sonra gircekler beni alakadar etmez :) hade yoklama yapak gençler kimler geliyo parmak kaldırsın![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...