Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Alternatif Futbol Maçı v1

crimS0n

Öne çıkan mesajlar

Kotu hava kosullari nedeni ile mac ertelenmistir.
Moda da aksam saati 120 milyon oldugu icin ve 5-6 bir cok arkadasa uymadigi ve haber veilemedigii icin iptal edilmistir.

Mac iptal beyler :(
(bknz:postpt[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende isterim beyler...dün bi halı saha maçı yaptık arklarla...hiç yorulmadım ama şu anda tüm vücudum ağrı içinde....tüm maç koştum ve bacaklarım feci ağrıyo şu anda....ama her türlü her maça gelirim...istanbul anadolu yakası olsun yeter...

tercihen küçükyalı E-5 teki Sporium dur...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

bostancı sporium değilde,bostancı hakanlar'da yapalım ?[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

hakanların zemini çok sert...sporium suni çim yaptırdı...bu 3. maçım ve süper bi saha bence....40 milyon maçlar...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

ohho hakanlar'da suni yaptırdı,sporium küçük.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

hakanlar neresi? bu arada griz yoksa babacum da yok ona göre ayarlayalım
geniş saha olsun mesela kalamışta olsun 8v8 bile olur orası ayrıca kim kaleci oalcak? sorna sahada "yok ben olmam" demeyin[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

herkes 2 gollüğüne olur :D allahım ya atanalırspor gibi oldu :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

olmazki ötyle..
birileri çıksın "tamam ben kaleciyim" desin öteki tür
lü acaip geyik oluyoır yani isteyen birileriyle değişmeli kaleci olaiblirim 10 dakka o sahada 10 dakka ben sahada[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

bostanci degilde bizim burda iki tane saha var.dilkum ve bora
kozyatag1ndinda.isterseniz ayarliyalim.
bilmeyen varmi kozyatagini inonu caddesini falan.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler işinize karışmak gibi olmasın ama
maçı moda ya da dereağzında yapın
herkesin eve dönmesi çok daha rahat olur
çıkışta da mercana fln gidersiniz işte=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

sporium a kapora vermeye luzum yok...şimdiye kadar 10 dan fazla maç yaptım orda hiç kapora vermedik...gittiğimiz gibi oynadık maçları...bir maç 40 milyon gece maçı derseniz bilmiyorum...

adres tarifi isterseniz çok kolay anlatabilirim...sporium süperdir yane daha bu cuma maç yaptım iyi saha yane...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...