Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Alternatif Futbol Maçı v1

crimS0n

Öne çıkan mesajlar

said:
crimS0n, 11 Ocak 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
daa 2. maç oladı yaa olucakta kadroda yer bulamadık tribunden izlicez :)

düzeltiyim
2005'in 2. maçı=)
yoksa 59284759245 tane maç yaptık=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

benide yazın[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

18 indeki maçta oynıyamıyoruz bunda oynıyalım bari ayıptır :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

süper olur,adamları değiştiririz arada :P[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

silencer gelir belki diğer topic'e post atmıştı,diemaster gelir.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...