Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus yüzünden internet sorunu

Gaxx

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bir virus nedeniyle (W32 kaynaklı) internete bağlanamıyorum,yani bağlantı sağlandı demesine rağmen
explorer çalışmıo sayfa görüntülenemiyor.internet bağlantısı sağlanamadığı için virus prgramlarıda update olmuo ve silemiyorum.format dışında önerisi olan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

aynı belalar bendede vardı.bu aralar lsass worm u cok yangıın.xp nin en onemli local .exe si olan lsass a saldırıyor ve bilgiasarla birlikte netde inanılmaz yavaslıyor.bununla kalmayıp trojandownloadır yukluyor makinene ondan sonra bitti ztn istersen 10 virus programı kur hic biri kurtaramaz.unutmayın virus programların asıl amacı virusu yok etmek degil virus girmesini engellemek.ztn cogu programlarda virusu dogru durst silemiyor.Bende norton2005 kaspersky plus pc clin 2004 hepsinin full versionları var.Onerim:Makinenize MBR yani master boot recordu silerek format atın.cunku bazı virusler(bu aralar cok arttı sayıları)mbr ye yerlesir.siz format atsanıza burdaki virus u silemessiniz ve her formattan sonra tekrar makinenize yerlersir.mbr yi bosaltıp format attıktan sonra benim tavsiyem McAfee 8.0 ı kurun dc++ ful verisonları var.bide spwysweeper yada ad-aware yada spy-bot tarjı bisey kurun makinenize.upgrade cekin tmm dır.He bide unutmadan soylim firewall kesin sart.Bunu icinde kesinlikle ustune basa basa soyluyorum XP SERVICE PACK 2 nin firewall ını kullanın inanılmaz bisey.microsoft hackerılara resmen meydan okuyor.[signature][hline]S.Wraith
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...