Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pop:Warrior Within yardım

StignaLammoth

Öne çıkan mesajlar

aha orayı çok iyi hatırlıorum aşırı canım çıkmıştı :D

köprüde adamı gebertiosun yukarı uçuo fln... hemen köprünün başına geri dönüosun sağında yüksek bi yer var oraya tırmanıosun işte duvarda yukarı doru yürüyerekk.... sora karşındaki duvara doru yeniden yürüyüp çıkabildiin en yüksek noktada diğer tarafa doru zıplıosun... oradan duvara parallel yürüyerek gidiosun giderken sağda kolonları görüp sağa doru zıplıosun... sora kolondan kolona atlaya atlaya karga adamın yanına zıplıosun... budur :) kötü anlattım ama oyuna girince annarsın
Sosyal ağlarda paylaş

o dedigin bak şimdi kapının solundaki yere cıkmaya calısıosan orda cok ufak bir trick var

Kolonla kapı arasında duvarda yurumeye kalktımı herif capraz tırmanıyo duvara yani yukarı dogru ama capraz bakıyor oyleyken duvardan sekersen duvarı yakalıyor[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 16 Ocak 2005 15:40 tarihinde demiş ki:
ya bu ot kollu elemandan nasıl kaçıyoruz ya feci hızlı oynasam da gene de yetişiyor yıkma büyüsü bana ya:(

ot kollu eleman dediin dahaka glb? deamon?
hızlı gitmen lzm... istersen r ye basıp oyunu yavaşlat ama gerek yok aslında...
borulara fln tutunduun anda zıplamalısın, iplerde ilk seferinde karşıya geçmelisin fln hiç zaman kaybetmiceksin :)[signature][hline]Yukarıdaki yazıların yarısı yalandır...
Sosyal ağlarda paylaş

bak kargayı öldür üstte çıksın sonra ilerle iki tane direk görüceksin ilk direğin yanındaki duvara tırman tırmanınırken jumpa bas kolona atlasın sonra yine jump duvara atlasın böyle böyle devam et sonra zaten kolonun ince yerine geldiğinde kolona tutunacaksın[signature][hline]"Reha acı var mı acı" Erman Toroğlu
"Ermancığım hava sıcak oralar nası?" Rehanın cevabı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...