Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

System Of a Down

Karqa-Corte

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Evet burada görmüş olduğumuz tipik türk genci mantığı hüküm sürmekte "Ben hödö hödö tür müzikten hoşlanmıyorum demekki hödö hödö müzik aptalca,manyakça,salakça"bunu aşalım lütfen dinlemezseniz kimse iplemez ama sizde çamur atmayın elinize bi şey geçmez.
Ayrıca neden barbar lafını duyunca çoşuyonuz ki?Vikinglere de barbar diyolar ama İskandinavlar hiçde bizim gibi deil,atalarıyla gurur duyuyo adamlar.sizse kendi geçmişinizi kabul etmiyosunuz atalarımızın kemikleri sızlıyo,Barbarlık ilkellik deildir güçlü ama hala kabile-aşiret sisteminde olanlara denir.Zaten herkez zamanında barbardı tüm insanlar beraber evrim geçirdi unutmayalım.Gocunacak bişeyimiz yokken boşu boşuna çoşmayalım.

-biri sever dieri sevmez ama kimse kimseye nası dinlersin yaa vatan hainimisin diyemez
-aranızda ahmet kayanın şarkılarını dinleyen yokmu hiç? tamam adam şerefsiz çıktı ama ben sewerim bazı şarkılarını we kimse de bişe diyemez
-mesela tarkandan da nefret ederim ama slow biriki şarkısını dinlerim
-adamlar türk karşıtı ama ben hiçbişekilde maddi manevi destek wermedikten sonra nie dinlemiimki beeniosam müziklerini
-bu tartışmanın da sonu gelmez gibi gelio bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
said:
jankis, 21 Eylül 2002 18:03 tarihinde demiş ki:
ben nette baya araştırdım ..
toxicity 2 ile ilgili en ufak bi bilgiye ulaşamadım yahu :(
resmi sitelerinde bile discography sayfasında gözükmüyo albüm ..

Toxicity 2 albumu studyo albumudur.Onlar piyasaya cıkarmadan bazıları albumlerini calmıslar ve onlardan once piyasaya surduler.Bu olaydan sonrada Steal This Album'u cıkardılar.Ama onu calamadılar :)
Ayrıca Toxicity 2 nin Toxicityden tek farkı bi kac sarkı fazla olması onlardanda bi Outer Space i seviyorum.Gerisi zaten Toxicity

[Bu mesaj Shimone tarafından 22 Ocak 2005 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konserlerinde:
"Köpekler ve Türkler giremez" yazıyo.
Sitelerinde de türkiye aleyhine fikirleri yazıyo falan.Avrupa Birliğini bozucağımızı fln söliolar avrupa sitelerinde fln da.Okumustm türkiye karşıtı röportajlarını.offical larında bile wardır böle şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

bir sure once blue-jean bunun yalan oldugunu yazmıstı ayrıca bi grup bunu yapıyosa muhtemelen konsrelerinde performansını yukseltmek için yapıyodur insanlar gaza gelsin zıplasın off be ne eglendik desin diye mesela dusunun pek alakanız olmayan bi ulke için bagırsalar konserde mesela korn geliyo konserde fuck jamaikaaaa die bagırıyo sarhos kafayla pogo yapmaya gelmiş insanlar deli gibi gaza gelirler ve heyt ne eglendik su soad konserinde muhabbeti olur gayet akıllıca bişey ama turkleri secmeleri kotu tabiki

bide su systemofadown.com dan copy paste yapılmıs yazıları tercume edebilecek bi ark varmı?[signature][hline]aramaya inanalım inanmayanları inandıralım
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok boş bi düşünce sizinkisi..
*Killing of Turkish feminist focuses debate on women's rights
*ANCA WELCOMES EUROPEAN PARLIAMENT DECISION TO PRESS TURKEY TO END ARMENIAN GENOCIDE(soykırım) DENIAL
yazıo bizimle baya ilgileniyolar yani.
www.systemofadown.com da gai de europe a girin görürsünüz.bu kdr acayip(!!!) olmayın ya insanları gaza getirmek için söyliyolarmış haha :P
Sosyal ağlarda paylaş

bunu yapma amaclar bence ses duyurmak ve onceki postta soledigim gibi sahne performansı saglamak ama aksini kanıtlamak için tabiki sitelerinde bunlardan bahsetcekler ama ingilizcem yetmiyo lutfen birileri tercume etsin sunları[signature][hline]aramaya inanalım inanmayanları inandıralım
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün ermenistan dış işleri bakanı her öldürülen ermeni için 300 bin dolar verin bitsin bu iş demişti.. söğlediği bu cimle kendi insanlarına hakaret nasıl bir ölüye fiyat biçebilirsiniz ki.. adamlar türkiyeden koparacakları parayı kurtuluş olarak görüyolar....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

müziği de traş adamlar da traş...allahtan ingilizcemiz vardı da daha ilk albümde farkettik durumu kaçtık ordan :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

*Killing of Turkish feminist focuses debate on women's rights
Meali:
Türk feminist kadının öldürülmesinin kadın hakları konusunda tartışma yaratıcağı..(B*k atıyolar)
*ANCA WELCOMES EUROPEAN PARLIAMENT DECISION TO PRESS TURKEY TO END ARMENIAN GENOCIDE(soykırım) DENIAL
Meali:
Avrupa Parlemantosu Türkiye'den Ermeni soykırımını inkar etmemesini(tanımasını istiyor dememiş inkar etmesin demiş bak)istiyor...
şeklinde ifadeler işte
Sosyal ağlarda paylaş

Alayı şerefsiz boş beleş insanlardan oluşan gerizekalı gürültü gruplardan biri.. Buna gürültü dediğim için sakın boşuna bana laf atmayın en basında belirtiyim Blind Guardian, Nightwish gibi grupları dinliyen bi insana bu çok geliyo :) Gürültü okadar :D[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...