Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

System Of a Down

Karqa-Corte

Öne çıkan mesajlar

yanlız sitelerinde bakmadım ama arkadaş türklere düşman değiliz gibi birşey yazdılar demişti sitesini bilmiyorum link werin bakayım müzikleri harika hatta aerials ı annem ben dinlerken duydu o da sevdi.adamlar cidden iyi müzik yapıyorlar ermeniler sadece müziklerini dinliyorum ermeni olmaları ilgilendirmiyor pek[hline]Korkma ondan bundan
Ne ölümden ne hayattan
Bu dünyada gördüklerinin
Hepsi bir hepsi haktan

Sosyal ağlarda paylaş

"ermeniler sadece müziklerini dinliyorum ermeni olmaları ilgilendirmiyor pek"
aynen
bi sürü ermeni arkım var kıl falanda değilim kimseye...

toxicity 2 yi dinleyen bi arkım berbat kelimesini kullandıydı..[hline]This state is elevating, as the hurt turns into hating
Anticipating all the fucked up feelings again
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 20 Eylül 2002 22:49 tarihinde demiş ki:
yeni albümleri toxicity 2 çıktı mı ki ?[hline]Susmanın gücüne inanıyorum
Bu konuda saatlerce konuşabilirim

O album turk yaratIcIlIgInIn son urunu.. eski ve albumde olmayan $arkIlarIn bi karI$ImI.[hline]Mooom this cat's being dildo
Sosyal ağlarda paylaş

türk düşmanı olduklarını öörenene kadar çok severdim.Hala da Chop Suey,Forest,ATWA,Spiders fln filan iyi şarkılardır ama orjinal bişeylerini almayın müziklerini çok sevseniz de.Gidin kopya alın para kazandırmayın dingillere..

Yıllar önce Slayer'ın alt grubu olarak Türkiye'ye gelmeleri gerekiyolardı ama yememişti doğal olarak :)[hline]zürafa hakları istiyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

ben nette baya araştırdım ..
toxicity 2 ile ilgili en ufak bi bilgiye ulaşamadım yahu :(
resmi sitelerinde bile discography sayfasında gözükmüyo albüm .. acaba resmen çıkmadı da el altında mı dinleniyor ? bu yüzden mi çıkmış gibi göstermiyolar ?!
fiz in sölediği bikaç şarkıyı çektim bi önceki albüm toxicity deki şarkılara benzeyen baya şarkı war .. bg gibi aynı melodi yapmışlar ama defy mütiş bi şarkı

bu arada türk düşmanlıkları hakkında yapılabilcek bişiy yok .. doru müziklerini sewiyorum we dinliyorum[hline]Susmanın gücüne inanıyorum
Bu konuda saatlerce konuşabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 21 Eylül 2002 11:15 tarihinde demiş ki:
bence birinin muziğini dinlerken o kişilerin muziğine bakacaksın kisiliklere değil sarkı sozunde laf atıyorsa tamam sadece konserine gitmeyeceksin[hline]Sazanlıyorum öyleyse varım
-Sazan Kral Aegean

ya kişiliği doğru omayan birisi veya grup nası müzik yapabilirki!
şarkı sözleri içinde adam senin düşünlerine ters bişiler söylese sesimi çıkarmam ama ülkene laf atiolar!
kimse bunu görmemezlikten gelemez
türk bayrağını aşşağlayan bi grub dinlenmemeli dinleyenlerde durup di daha düşünsün[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

hayır iste o konuda haklısın tamam bende ilk cıktıklarında dinniyodum sonra bıraktım yani boyle adamlar muzik yapmamalı haklısın cunku propoganda ile meshur olmaya calısıyorlar yani benim demek istediğim kişilikleri ayrı muzikleri ayrı yerde tutulmalı yani cok meraklıysalar propoganda yapmaya tv kameralarını alıp karsılarına yapsınlar muziği kullanmasınlar propoganda icin[hline]Sazanlıyorum öyleyse varım
-Sazan Kral Aegean
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Karqa-Corte, 16 Eylül 2002 15:36 tarihinde demiş ki:
Bu adamalrın ustune kımseyı tanımam
Doran Malakian rullaz
Serj Tankianda ıı sızın favorınız kım bu grupta[hline]Guildmaster Of [Rock'N Miners]
Karqa Corte

Guildmaster 2 Of [Rock'N Warriors]
Karqa Marantz

-1 :-(
metallica duruken adamın yaptığına bak
walla ayıp sen bu adamların üstünde nası daha iyi
bi grup tanımazsın pink floyd,led zepplin vb
dururken![hline]Payne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...