Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GuaRDS_of_aNaToLia

taranta

Öne çıkan mesajlar

SteelBB tanıdığım kadarıyla asla durduk yere "okumaya bile değmez" tarzında kelimeler kullanacak biri değildir.
Mutlaka haklı olduğu bir yön vardır diye düşünüorum..
Bilemiom bu benim düşüncem tabi.. Konuya girmiyim yinede uzaktan seyrediyim :-p[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

:) olaya geniş bakma ben kişişel bi olaya değindim. Clan olarak sizi kötülediğimi yada ne bilim başka bi şi dediğimi hatırlamıyorum sadece şahsa hitap ettim. Ki benim mannerda 600 falan, düşün artık ne kadar yardım sever biriyim :D[signature][hline]Name : SteelBrightBlade
Server : Ares
Race : Karus
Class : Warrior
Level : 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

Sosyal ağlarda paylaş

Kullanıcıların ne kadar yardımsever olduklarının ölçülebilmesi için oluşturulmuş sistemden başka bişi değil. Başka bir işe yaramıyor.[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 22 Ocak 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
Kullanıcıların ne kadar yardımsever olduklarının ölçülebilmesi için oluşturulmuş sistemden başka bişi değil. Başka bir işe yaramıyor.

:D Vardır bi sebebide biz bilmiyoz. abi inglizice si olan biri Gitsin Ko admine bi msj atsın özelden hacı nedir bu manner falan diye :D[signature][hline]Name : SteelBrightBlade
Server : Ares
Race : Karus
Class : Warrior
Level : 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

Sosyal ağlarda paylaş

Elimden geldigince herkese yardımcı olmaya calısıyorum özelde cok fazla mesaj oluyor hepsine yetisemiyorum cevap yazmaktan oyun oynayamıyorum cevaplayamadıklarım oluyor ancak genelde mesajları cevaplarım manner olayına gelince 800 kusur mannerim var ki level atlayanların hepsi 20-30 arası dersek 400 level atlatmıs oluyorum eger 20 den dusukse 800 level
-Goblin yaparken ise yaramadıgı kesin ben daha kristal goblin cıkaramadım ancak level 30 larda bir arkadasım ilk goblininde kristal pad cıkarmıstı giyemedi tabi uzerimde simdi saolsun :))
-upgrade yaparken de calıstıgından emin degilim en son +7 elemental staf yaptım 5 ini ve 6 sını yapabiliyordum kardesim leveli ve manneri benden oldukca dusuk olmasına ragmen+6 elemental staf yapabiliyor bu arada hala viper staff yakıp duruyorum level ile ilgili oldugunu dusunuyorum
-abys de sanırım sansa cıkıyor burada okudugum bir yazıdan sonra 20 tane kırdırmıstım iyi birsey yoktu gecen 4 tane kırdırdım rogue chitin ve nus cıktı
-oyuna yeni basladıgımda solucanlardan cıkan opal gibi seyleri hatırlıyorumda gecen bursuru solucan kestim opal felan cıktıgı yok
belkide yeni baslayanların sansı daha fazla oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

taranta clan liderim arkdşm benim madem rouge chitin cıkardın nie bana haber vermedin.biliorum rouge da lvl kasmamı istemiosun ama clanda bikaç tane rouge var.biriside benim ve hala 34 lvl ım :-D abicim benim NİE BANA VERMİON ONUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :-? hala mal gibi goblinle dolanıom yaaa.adam cıscıbıldak neyse birasdan size gelir hesap sorarım.bu arada teyzeminde elini öpüp bayramını kutlarım
Sosyal ağlarda paylaş

haa unuttm mennar ın anlamı için ing gerek yokki ortalıkta bi ton sözlük dolanıo (nette falan)yani utandım :utaniem: hepinizn oyun ve internet manyaa olduunu düşürsek valla ayıp ayıp arkadaşlar menar tarz demektir ve bahsi geçtii gibi hiç bi b.k a yaramaz (45 mage olarak goblin yaptırıorm ve lvl 1 goblin gelio proconsul da küfür eder gibi 'kusura bakma ii bişey diil ama idare et artık' tarzında konuşuyo kafayı bi koycam bu adama :D
Sosyal ağlarda paylaş

eed sapıkız biz :-p

kirpi senin charının ne güzel gözleri varmış öyle.
yerim o gözleri oh$$$ :-p[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Sosyal ağlarda paylaş

başarılar dilerim valla kişisel görüşüm clan partileri olsun lvl 30 a kadar insanları alırım lvl 30 u geçmiş adam zaten kendide kesebilir bişiler
türkler konusuna gelince abi çok başıma geldi yani giripte küfredenler ks yapanlar fln hep türktür partimi batıranlarda türktü bu yüzden türk diye herkese yardım etmem adam olana yardım ederim gelsin lvl 30 altı herkese yardım ederim ama glipte lvl 35 40 adam bana party pls derse hade lem derim türk kardeşini çıkartıyor gibi bişi olmuştu valla daha geçen birini attım eve misafir geldi 1-2dk yokum dedim adam sövdü olmazki böle önüne gelen artsilik yapıyo
yani anlayacağınız çok çektim çokkkkk dertliyim ....[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...